Kokteilis
Dzīvo

FOTO. “Draugiem Group” jaunajās telpās sarīko atklāšanas ballīti0


Draugiem Group sarīko saviesīgu jauno telpu atklāšanas ballīti Krasta ielā, Rīgā, 24.04.2019.
Draugiem Group sarīko saviesīgu jauno telpu atklāšanas ballīti Krasta ielā, Rīgā, 24.04.2019.
Foto: Karīna Miezāja/Latvijas Avīze

Par godu tam, ka pašmāju informācijas tehnoloģijas (IT) uzņēmums “Draugiem Group” pirms nepilna mēneša pārcēlies no biroja telpām Ojāra Vācieša ielā 6B uz 800 kvadrātmetru plašām telpām Krasta ielā 44, šovakar jaunajās telpās notika saviesīga atklāšanas ballīte.

“Draugiem Group” runasvīrs Jānis Palkavnieks pastāstīja, ka iepriekšējās biroja telpās Ojāra Vācieša ielā paliek “Draugiem Group” ietilpstošais uzņēmums “Printful”, kuram straujās izaugsmes dēļ nepieciešamas visas biroja telpas.

“Draugiem Group” jaunajās telpās sarīko atklāšanas ballīti

Līdz ar rudeni īrēto telpu platība pieaugs par vēl 800 kvadrātmetriem, jo “Draugiem Group” komandai pievienosies uzņēmums “Mapon”, kas pagaidām atrodas Ojāra Vācieša ielā.

Palkavnieks informēja, ka jaunajās telpās būs uzņēmumi “Roadgames”, “Vendon”, “Istabai”, “draugiem.lv”, “PerkamKopa.lv”, “Desktime”, “GiftCard”, “Fastbrands” un no rudens arī “Mapon”. No rudens birojā Ojāra Vācieša ielā 3000 kvadrātmetru platībā atradīsies tikai “Printful”.

Jau vēstīts, ka 2017.gada aprīlī “SEB banka” izsniedza 3,1 miljona eiro ilgtermiņa aizdevumu uzņēmumam SIA “Printful Properties” biroju ēkas iegādei Rīgā, Ojāra Vācieša ielā 6B.

Attiecīgā ēka renovēta 2015.gada pavasarī, un šis projekts apbalvots ar atzinību būvniecības nozares ikgadējā konkursa “Gada labākā būve Latvijā 2015” nominācijā “Pārbūve”. Tās kopējā platība ir 2980 kvadrātmetru, un papildu darba telpām tajā būs arī kafejnīca kompānijas darbiniekiem, brīvdabas atpūtas zona, konferenču un produktu prezentāciju zāle.

“Draugiem Group” reģistrēta 2017.gada augustā, un tās pamatkapitāls ir 35 000 eiro. Kompānijas grupā ietilpst 10 uzņēmumi.

LA.lv