Kokteilis
Apbrīno

FOTO: Donalds Tramps pabaro futbola komandu ar 300 “McDonalds” burgeriem0

Foto: RS/SCANPIX/LETA

Pirmdienas pašā vakarā Amerikas Savienoto Valstu prezidents Donalds Tramps pulcēja reportierus Baltajā namā, lai demonstrētu bagātīgi klātu galdu, uz kura servēti dažādas ātrās ēdināšanas uzkodas.

ASV prezidents Donalds Tramps svinīgā pieņemšanā uz sava rēķina ar dažādām ātrās ēdināšanas uzkodām pacienājis futbola komandu Clemson Tigers, par godu viņu uzvarai un Nacionālā Čempiona statusa iegūšanai.

Foto: RS/SCANPIX/LETA

Tramps bija pasūtījis 300 burgeru, frī kartupeļus un neskaitāmas picas. Amerikas Savienoto valstu prezidents Donalds Tramps ir liels ātrās ēdināšanas uzkodu piekritējs, taču savu iecienītāko ātrās ēdināšanas restorānu viņš joprojām patur noslēpumā. Lai gan lielākā daļa ātrās ēdināšanas uzkodu tika pasūtīts no restorāna McDonald’s, varētu domāt, ka tieši šis ir viņa iecienītākais ātrās ēdināšanas restorāns.

Foto: RS/SCANPIX/LETA

Rīkojot šādus pasākumus, jāatzīst, ka lielākoties to izmaksas sedz valsts pārvalde. Šoreiz gan bija citādāk un Tramps neslēpa, ka šajā reizē par ēdienu maksājis pats no saviem privātajiem līdzekļiem, jo vēlējies izrādīt īpašu cieņu un godu futbola komandai.

Foto: EPA/SCANPIX/LETA

Vai spējat iedomāties šo skatu: Baltajā namā uz greznām 19. gadsimta sudraba paplātēm tika servēti Big Mac burgeri, un Tramps tērpies solīdā uzvalkā aicināja ciemos veselu futbola komandu.

LA.lv