Kokteilis
Stilo

FOTO: Dizaineris Toms Fords modē atgriež deviņdesmito gadu šiku0

Foto: RS/SCANPIX/LETA

Daudzi jaunie mākslinieki šajā sezonā, radot jaunas modes kolekcijas, iedvesmu smēlušies no vēl nesenajiem 90. – tajiem gadiem. Jau vairākas sezonas vērojams, ka modē atgriezušies stilizēti uzvalki sievietēm, dzīvnieku printi, riteņbraukšanas apģērbs, netradicionāli kakla izgriezumi, bodiji un džinsu bikses ar zemajām jostas vietām. Visas šīs nianses iespējams vērot arī zīmola Tom Ford jaunajā modes kolekcijā, un tās atgādina par to laiku zīmola Gucci apģērbu kolekcijām.

Jāatzīst, ka 2019. gada Tom Ford modes kolekcija līdzinās viņa paša, 1996. gadā zīmolam Gucci, radītajai modes kolekcijai. 1996. gada kolekcijā modes dizaineris Toms Fords bija radījis stilizētas kleitas un uzvalkus sievietēm, uzvalka bikses, apģērbos variējot ar spilgtiem un grezniem zīda un samta audumiem. Šo materiālu izmantošana apģērbos, radot unikālus piegriezumus un vēl nepieredzētas apģērbu kombinācijas, izskatījās patiešām seksīgi. 1996. gadā šīs kolekcijas zīda bikses un samta žaketi uz MTV mūzikas balvas pasniegšanas ceremoniju bija izvēlējusies arī Gvineta Paltrova.

2019. gada zīmola Tom Ford kolekcijā ir atgriezušies šie greznie audumi – zīds un samts, tos papildina eleganti aksesuāri, seksīgi piegriezumi un greznas cepures.

LA.lv