Kokteilis
Stilo

FOTO: Dizainere Lela Rose modes šovu pārvērš par suņu izstādi0

Foto: ZA/SCANPIX/LETA

Ņujorkas modes nedēļas izskaņā, dizaineres Lela Rose jaunās apģērbu kolekcijas modes šovs pārsteidza ikvienu. Modes skatē tika demonstrēti nevien jaunākie kolekcijas apģērbi, bet arī skaisti suņi.

Dizainere ir liela suņu mīļotāja, un veidojot skati apvienoja divas kaislības – suņus un modi. Lai demonstrētu 2019. gada rudens apģērbu kolekciju ar nosaukumu Roseminster Dog Show. Šovā bija tiesneši skaistos kolekcijas tērpos, un apģērbi tika sadalīti dažādās kategorijas, piemēram, “Lesija, kura pusdieno” un “Ķepu pārtraukums”. Modeles demonstrēja sezonas aktuālos krāsu toņus – karameļu brūno un medību zaļo. Tāpat tika demonstrētas krāšņas kleitas, kas papildinātas ar dārgakmeņiem. Dizainere akcentēja, ka nemainīgi arī šajā sezonā aktuālas ir ziedu apdrukas. Vēl jo vairāk – modē atgriezušies bikšturi, kas lieliski noder garām pastaigām parkā ar suni.

“Es esmu daudz vairāk kā parasta suņu mīļotāja. Praktiski neeksistē mirkļi, kad es nebūtu kopā ar savu mīļo Noričas terjera šķirnes suni Bobiņu. Viņš ir līdzās, kad es vakariņoju, sēž riteņa grozā, kad dodamies izbraukumos,” dizainere atklāja savu mīlestību pret suņiem. Pēc šova viņa arī sacīja, ka suņi modes pasaulē bijuši jau ļoti sen, tāpēc viņa vēlējusies šo tradīciju atjaunot.

Modes skatē piedalījās tādas suņu šķirnes kā basets, punduršpics, korgijs, pūdeļi un dalmācieši, turklāt modeles līdzās šiem suņiem izskatījās satriecošas. Būtiski piebilst, ka šī modes skate norisinājās precīzi tā, kā notiek suņu izstādes. Modeles veica izgājienu ar suni un finālā nostādīja suni lieliskā stājā, ļaujot tiesnesim tos novērtēt.

LA.lv