Visbeidzot oficiāli paziņots, ka Viktorijai modes pasaulē pievienojies arī viņas vīrs Deivids Bekhems. Un nu Bekhemu pāris abi uzskatāmi par modes māksliniekiem. Svētdienas rītā, zīmola modes skatē tika prezentēti trīs sieviešu apģērbu komplekti, kas atspoguļoja šī gada rudens modes tendences sievietēm.

Deivids Bekhems paskaidroja, ka viņš ir zīmols Kent & Curwen līdzīpašnieks. Turklāt, viņa iesaisti sieviešu modes apģērbu dizainu veidošanā veicinājusi zīmola radošais direktors, futbolists Daniels Kīrens.

Foto: Vida Press

Kādā intervijā Deivids atklājis: “Mēs vienmēr esam uzskatījuši, ka varam parūpēties par sievietēm un viņu stilu. Jau kādu laiku sievietes ir valkājušas regbija un kriketa stila džemperus, taču šajā sezonā īpaši aktuāli kļūs uzvalki sievietēm.”

Viktorija Bekhema, kas bija tērpusies sava zīmola Victoria Beckham apģērbā, modes skati baudīja kopā ar dizaineriem Kim Jones un Dior Men. Pēc šova viņa atklāja: “Domāju, ka tas, ko Daniels un Deivids ir radījuši, ir kas patiešām lielisks. Viņi ir radījuši unikālu sieviešu apģērbu kolekciju. Pieļauju, ka šis bija pārsteigums, ko neviens nebija gaidījis.”

Foto: Vida Press

Šis modes zīmols tika dibināts 1926. gadā. To dibināja Ēriks Kents un Dorotija Kurvena, kuri sākotnēji šuva elegantas kakla saites tūkstošiem kara veterānu, kas cīnījās Pirmajā Pasaules Karā. 1950. gadā Kent & Curwen bija tapis par ievērojamu modes zīmolu, un zīmols sāka veidot apģērbu dizainus Holivudas Kriketa klubam.

Šīs apģērbu kolekcijas sieviešu apģērbi prezentē modernus militāra, kantrī un sportiska stila apģērbus. Sieviešu apģērbu kolekciju raksturo Izteiksmīgas krāsas, nepierasti piegriezumi un vīrišķīgs stils. Izteikti logotipi, košas krāsas zeķes un stilizēti lakati. Kolekcija ļoti atgādina uzlabotu un modernizētu 1920. gadu apģērbu.

Foto: