Ideālu cilvēku nav. Taču kādam daba ir devusi iespēju vairāk būt tuvam jēdzienam “ideāls ārējais skaistums”, bet ar kādu, šķiet, mazliet pajokojusi. Tomēr, ja vien cilvēks ir spēcīga personība un prot neņemt galvā aprunāšanu un sačukstēšanos aiz muguras, savus defektus, kā izrādās, var pārsvērst arī efektos.

Melodijai Mikeli bieži savā adresātā nācās dzirdēt visai nepatīkamas lietas gan no kaimiņu bērniem, gan skolas biedriem. Turklāt viņas izskatā nebija nekas “tāds”, vien tas, ka daba viņu biju apdāvinājusi ar ļoti daudz vasaras raibumiem.

Protams, Melodija pārdzīvoja, taču mamma viņai teica, ka tumšie punktiņi uz sejas ir eņģelu bučas, kuri viņu ļoti mīl. Kopš tā brīža meitene sāka pret to izturēties tieši tā – viņu kāds mīl!

Viņa pieņēma sevi tādu, kāda viņa ir un pārstāja vasaras raibumus uzskatīt par mīnusu. Tieši pretēji, viņa izlēma, ka tādi tie ir tikai viņai! Un, ziniet, viņai tas lieliski izdevās!

Jo šobrīd Melodija ir viena no pieprasītākajām foto modelēm pasaulē – neraugoties uz to, ka viņas augums arī nebūt neatbilst parametriem 90-60-90 – kā kāds modes gigants reiz izteicās – pilnīgi “parasta” meitene, bet kaut vai dažām supermodelēm būtu viņas pārliecība!

Šobrīd viņai ir līgums ar zīmolu “Nike”, bet pirms tam viņa strādāja arī ar citiem pasaules grandiem. Kas interesanti – Melodija praktiski nelieto kosmētiku un, protams, ka necenšas savus vasaras raibumus nekādā veidā noslēpt.

Slide on your waves then crash on them curves

A post shared by Melody Mikél (@melmikel) on

One of my favorites! Shot by @jeffhahnstudio

A post shared by Melody Mikél (@melmikel) on

Wondering ✨

A post shared by Melody Mikél (@melmikel) on

There are some freckled unicorns at your door

A post shared by Melody Mikél (@melmikel) on