Kokteilis
Baudi

FOTO: Bērni izveido apsveikumu paklāju no svecītēm par godu Latvijas simtgadei0

Publicitātes foto

VAS “Elektroniskie sakari” īstenotās unikālās akcijas “Apsveikums Latvijai” ietvaros bērni ar vēstnešiem iededza svecītes ar īpašiem vēstījumiem Latvijai tās dzimšanas dienā.

Publicitātes foto

Projekta „Apsveikums Latvijai” iniciators ir VAS „Elektronisko sakari”, kas jau ceturto gadu īsteno apsveikumu maratonu, aicinot skolēnus un Latvijas iedzīvotājus kopumā līdz 18. novembrim apsveikt Latviju tās simtgadē, izmantojot speciālu Morzes ābeces lietotni. Tā ir pasaulē unikāla akcija, kuras mērķis ir neierastā veidā veicināt Latvijas iedzīvotāju patriotismu pret valsti. Ikviens var ģimenei, draugam, kolēģim vai paziņai nosūtīt savu apsveikuma tekstu Latvijai dzimšanas dienā, aizšifrējot to ar Morzes ābeci.

Publicitātes foto

Pasākumu atklāja projekta iniciators – VAS “Elektroniskie Sakari” valdes priekšsēdētājs Jānis Bārda, kā arī Vides aizsardzības un reģionālas attīstības ministrijas  parlamentārais sekretārs Jānis Eglītis. Svecīšu sienu jeb paklāju palīdzēja iedegt projekta vēstneši – Elita Patmalniece, Gundega Skudriņa, bobslejists Daumants Dreiškens un dziedātāja Aija Vītoliņa jeb Amber. Piedalījās Rīgas 93. vidusskolas bērni skolotājas Sarmītes Ščuckas vadībā un Rīgas 6. vidusskolas skolēni skolotājas Ineses Mulderes vadībā.

Publicitātes foto

Šogad projekts veltīts Latvijas simtgadei un labdarībai – katri desmit apsveikumi pārtop par kūciņu, kas tiek nogādāta Latvijas bērnunamos dzīvojošajiem bērniem. Projekta ietvaros darbojas speciāla lietotne www.apsveikumslatvijai.lv. Uz doto brīdi ir sasūtīti vairāk nekā 5200 apsveikumi. Iesūtīt apsveikumus kūku cepšanai var līdz šī gada 16. novembrim. Kūku cepēji dažādos Latvijas novados izceps kūciņu un uzdāvinās bērniem Latvijas bērnunamos. Pirmās kūciņas jau tika nosūtītas VSAC “Rīga” filiālei “Teika”.

Publicitātes foto

Tā ir pasaulē unikāla akcija, kuras mērķis ir neierastā veidā veicināt Latvijas iedzīvotāju patriotismu pret valsti un skolēnu interesi par inženierzinātnēm. Noslēdzot projektu katrs vēstījums pārtop īstā svecītē.  Svecītes tika izvietotas uz zemes kā Latvijas karte un dažādi simboli.

Foto:

LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
FOTO: skatītāji sajūsmā par jauno Tarantīno filmu
18 stundas
BM
Barba Meija
Kokteilis
3 zodiaka zīmju sievietes, kuras ir kaprīzas, tiešas un nepieejamas, bet tik un tā viņas ir vislabākās sievas
1 diena
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
TESTS: kurš diennakts laiks tev ir vispiemērotākais?
1 diena

Lasītākie raksti

Par svarīgo

LE
LETA
Latvijā
FOTO: Baltijas ceļa 30. gadadienai veltītais atceres pasākums pie Brīvības pieminekļa
7 stundas
LA
LA.LV
Sports
Samoilovs/Šmēdiņš un Pļaviņš/Točs Jūrmalas posmā sasniedz astotdaļfinālu
8 stundas
LE
LETA
Pasaulē
FOTO: Viļņā “Baltijas ceļa” gadadienā sadodas rokās vairāk nekā 12 000 cilvēku
6 stundas
LE
LETA
Pasaulē
Sekojot Baltijas valstu paraugam, tūkstošiem “Honkongas ceļa” dalībnieku apliecina savu vienotību
9 stundas
LA
LA.LV
Latvijā
VIDEO: Lucavsalā notiek grupas “Skyforger” metāloperas “Kurbads. Ķēves dēls” atjaunotais uzvedums
6 stundas