Kokteilis
Apbrīno

FOTO: Bekhemu ģimene ierodas Londonas modes nedēļā, lai atbalstītu mammu Viktoriju Bekhemu0

Foto: AFP/SCANPIX/LETA

Londonas modes nedēļā savu jauno kolekciju atrādīja arī Viktorija Bekhema. Apģērbu kolekcijas skate bija viena no modes nedēļu atklājošajiem pasākumiem Londonā. Bekhema, kura no popzvaigznes kļuvusi par pazīstamu dizaineri, vēlas savu zīmolu padarīt par modes «impēriju». 44 gadus vecā Viktorija jau sen apgalvojusi, ka viņas mērķis ir radīt tādus apģērbus, kādus gribētu valkāt viņa pati. Viņa ielauzusies arī saulesbriļļu, rokassomiņu un džinsu tirgū, turklāt zīmols «Victoria Beckham» strauji gūst panākumus visā pasaulē.

“Veidojot šo apģērbu kolekciju, esmu domājusi par to, ko sievietes vēlas, kas liek viņām izskatīties skaistām, sievišķīgām un pašpārliecinātām,” pēc modes šova medijiem atklāja  Viktorija Bekhema.

Vēl jo vairāk, modes skates pirmajās rindās sēdēja visa viņas ģimene, un atbalstīja mammu un sievu Viktoriju viņas sasniegumos un panākumos.

Foto: Vida Press

Modes šova skatītāju rindās sēdēja arī Viktorijas un Deivida Bekhemu vecākais, 19. gadus vecais dēls Bruklins Bekhems, kurš kļuvis ļoti līdzīgs savam tēvam Deividam un uz skati ieradās tērpies stilīgā bikškostīmā. Turklāt Bruklins šobrīd apgūst fotogrāfa profesiju. Uz mammas jaunās apģērbu kolekcijas modes skati viņš ieradās kopā ar draudzeni, modeli Hannu Krosu. Hanna ir modes zīmolu VVB un Reebok modele.

Tāpat līdzās Viktorijas mīļotajam vīram Deividam sēdēja arī abu 7 gadus vecā meita Hārpere Sevena Bekhema, kuras mati bija nogriezti stilīgā un šobrīd aktuālajā BOB griezumā. Bija ieradušies arī Viktorijas jaunākie dēli Romeo un Krūzs.

Brīnišķīga un laimīga ģimene, kas atbalsta mammu un sievu viņas veiksmīgajā modes biznesā – tas pilnīgi noteikti ir tieši tas, ko vēlētos sagaidīt daudzas sievietes. Savukārt, ja runājam par Viktorijas Bekhemas jaunās apģērbu kolekcijas aktualitātēm, tās vērš uzmanību uz to, ka sezonā aktuālas ir košas lūpu krāsas, sarkanas krāsas virsdrēbes, klasiska piegriezuma apģērbs un ceriņu krāsa.

 

LA.lv