Kokteilis
Apbrīno

FOTO: Baraks Obama sievas Mišelas dzimšanas dienā atzīstas viņai mīlestībā0

Foto: FP/SCANPIX/LETA

Bijusī ASV pirmā lēdija Mišela Obama vakar atzīmēja savu 55. dzimšanas dienu, un viņas vīrs Baraks Obama viņai par godu nopublicēja jauku fotogrāfiju savā Instagram profilā. Zem fotogrāfijas viņš raksta:

“Es to zināju jau tad, no pašas pirmās dienas, un zinu arī tagad. Esmu pārliecināts, ka tu esi īstā, Mišela Obama. Daudz laimes dzimšanas dienā!”

 

View this post on Instagram

 

I knew it way back then and I’m absolutely convinced of it today — you’re one of a kind, @MichelleObama. Happy Birthday!

A post shared by Barack Obama (@barackobama) on


Viņš vietnē Instagram publicēja fotogrāfiju, kurā pāris redzams vēl pavisam jauni, smaidīgi un mīloši. Jāatzīst, ka Baraks un Mišela izskatījās lielisko kopā tad, un turpina būt piemērs mīlošiem pāriem, ģimenēm un vecākiem vēl šodien.

Pēdējo reizi Baraks Obama publicēja tik jauku ierakstu 3. oktobrī, kad pāris atzīmēja savu 26. kāzu gadadienu. Toreiz Baraks savā twitter kontā rakstīja: “Priecīgu kāzu jubileju, Mišela Obama! Jau 26 gadus tu esi bijusi neparasta partnere, kas vienmēr spējusi sasmīdināt. Tu vienmēr esi bijusi mans mīļākais cilvēks, ar kuru kopā iepazīstu pasauli.”


Mišela Obama uz vīra novēlējumu atbildēja: “Paldies, Barak Obama, par vairāk kā 26 gadiem, ko esam pavadījuši mīlestībā, uzticībā un cieņā. Par to, ka esi cilvēks, kas vienmēr cildinājis un godājis mani un mūsu meitenes. Katra diena esot kopā ir kā atgādinājums tam, cik liels dārgums esi mums visiem!”


Neskatoties uz to, ka Baraks un Mišela Obami ir viens no saskanīgākajiem un mīlošākajiem pāriem pasaulē, Mišela atzinusi, ka arī tādiem pāriem attiecības ir jākopj. Pērn rudenī Mišela Opras Vinfrijas sarunu šovā atklājusi, ka abi izmēģinājuši arī pāru terapiju. Rezultātā secinājuši, ka mīlošu attiecību pamatā ir savas laimes sajūtas pētīšana. Turklāt, katram pašam jāsaprot, kā dzīvi veidot tā, lai tā darbotos pašu labā!

Foto:

LA.lv