Trešdien, 22. augustā, mediju grupas “All Media Baltics” Latvijā televīzijas kanāli – LNT, TV3, Kanāls 2, TV6 un 3+ – ar īpaši mājīgu ballīti “Double 9” modernajā koptelpas ofisā atklāja jauno rudens sezonu, solot skatītājiem daudz spilgtu, izzinošu un izklaidējošu projektu.

“Jauna sezona vienmēr ir jauns sākums. Šī rudens sezonai ir raksturīga arī jauna kvalitāte, kādā dodamies pie saviem skatītājiem. Grandiozi pašmāju šovi, aizraujoši vietējie un pasaulslaveni seriāli, spraigi ziņu un analītiskie raidījumi tagad skatāmi jaunā – HD jeb augstas izšķirtspējas – kvalitātē. Īpašs gandarījums, ka šosezon TV3 savu divdesmitgadi svin kā Latvijas skatītāju iemīļotākais izklaides kanāls. Savukārt pieredzējušais ziņu un analītisko raidījumu veidotājs kanāls LNT būs nozīmīgākais 13. Saeimas priekšvēlēšanu cīņas atspoguļotājs televīzijā. Varam apsolīt – jaunā rudens sezona būs gan vizuāli, gan saturiski krāšņa,” iezīmējot rudens sezonu, norāda “All Media Baltics” Latvijā vadītāja Baiba Zūzena.

TV3 – izklaides raidījumu līderis

TV3 Latvijā šogad atzīmē 20. jubileju, un šajā laikā telekanālam ir izdevies iekarot līdera pozīciju kā izklaides satura veidotājam. Arī šosezon skatītāji tiks priecēti ar krāšņiem un emocijām bagātiem šoviem, bet darba dienu vakaros no pirmdienas līdz ceturtdienai par izklaidi tumšajos un manāmi drēgnākajos rudens vakaros turpinās rūpēties seriāla “Viņas melo labāk” varoņi. Neatņemama darba dienu vakaru sastāvdaļa ir raidījums “Bez Tabu”, kas šoruden atzīmē 18. dzimšanas dienu, informēja Kristīne Melne, “All Media Latvia” sabiedrisko attiecību vadītāja.

Ekrānos atgriezīsies līdz šim vērienīgākais televīzijas projekts Latvijā – otro sezonu TV3 piedzīvos pasaulē populārais muzikālais šovs “X Faktors”. Tāpat rudenī Latvijas simtgades noskaņās TV3 skatītāji varēs baudīt arī iemīļoto muzikāli izklaidējošo spēli “Es mīlu tevi, Latvija”, kurā kapteiņu Janas Duļevskas un Valtera Krauzes vadībā un Artūra Skrastiņa uzraudzībā sabiedrībā zināmu cilvēku komandas pierādīs savas zināšanas par Latviju.

Ir padomāts arī par gastronomiskām baudām, un oktobra sākumā TV3 skatītāju vērtējumam tiks nodots jauns raidījums “Vakariņas četratā”. Ik nedēļu četras Latvijā populāras personības gatavos ēdienus un uzņems viesus, bet viņu paveikto vērtēs profesionāli pavāri. Starp sezonas jaunumiem minams arī aizraujošais, pārpratumiem, jokiem un dažādiem izaicinājumiem pilnais šovs Pilsētnieces pret lauciniecēm, kas, iespējams, sniegs atbildi uz mūžveco jautājumu: kur dzīvot ir vieglāk – pilsētā vai laukos?

Dažādā Latvija un nozīmīgas izvēles

Augusta sākumā mediju grupas “All Media Baltics” uzņēmums AS “Latvijas Neatkarīgā Televīzija” uzvarēja Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (NEPLP) organizētā atklātā konkursā par 13. Saeimas priekšvēlēšanu raidījumu veidošanu, un jau septembrī sadarbībā ar Re:TV dažādās platformās startēs “Līderu debates”.

LNT saviem skatītājiem šoruden piedāvās pārbaudītu vērtību – šova “Lauku sēta” jauno sezonu. Arī šoreiz cits citam pretī stāsies puiši un meitenes, un ieskats projekta uzņemšanas aizkulisēs liecina, ka šī būs aizraujošākā sezona. Tāpat jau no augusta izskaņas kopā ar populārām personām būs iespēja iepazīt dzimto zemi un tās novadu dažādību izklaidējoši izglītojošo raidījumu ciklā “Atklāj Latviju”.

Liela nozīme “All Media Baltics” Latvijā telekanālu saturā ir ārvalstu produktiem, un šajā sezonā skatītājus gaida daudz atzītu projektu, kas izvēlēti, sekojot pasaules izklaides industrijas tendencēm.

LNT skatītāji varēs baudīt austrāliešu realitātes šova “House Rules” jaunās sezonas, TV3 piedāvās spriedzes pilno amerikāņu seriālu par glābšanas dienestu darbu “9-1-1”, TV6 startēs situāciju komēdija “Anger Management” ar nežēlastībā kritušo Čārliju Šīnu un lieliskais melnā humora animācijas seriāls “Family Guy”, Kanāla 2 skatītāji varēs baudīt realitātes šovu “Making a Model with Yolanda Hadid” ar pasaulē veiksmīgo modeļu Džidži un Bellas Hadidu māti Jolandu Hadidu, un šī ir tikai neliela daļa no plašā “All Media Baltics” Latvijā telekanālu ārvalstu televīzijas projektu piedāvājuma.