3 gadus vecā Anglijas iedzīvotāja Skārleta Evereda kļuva slavena gandrīz vienā acumirklī ar to vien, ka ir kā dvīņu māsa Anglijas princesei Šarlotei – prinča Viljama un Keitas Midltones meitai. Izrādās, ka mazo meitenīti ikdienā uz ielas cilvēki bieži pat jauc ar īsto princesi!

Pazīstamiem ļaudīm bieži vien ir dubultnieki (dažiem – pat oficiālie). Tā arī mazajai princesei Šarlotei nupat ir atrasta precīza viņas “kopija”. 3 gadus vecā Skārleta Evedera ir pārsteidzoši līdzīga Keitas Midltones un prinča Viljama meitai. Par to, ka Skārleta izskatās tik līdzīga mazajai Anglijas princesei, pirmā atklāja viņas vecmāmiņa.

Kad mazulīte nosvinēja savu pirmo dzimšanas dienu, viņas mamma, Viktorija Evereda, nosūtīja dažas meitas fotogrāfijas uz lielākajām modeļu aģentūrām. Pārsteidzošā līdzība ar princesi Šarloti palīdzēja mazajai meitenītei tikt pie tūlītējām foto sesijām.

Skārletas mamma stāsta, ka ikdienā viņas uz ielas bieži apstādina sveši ļaudis un jautā, vai tā ir princese Šarlote. Lai gan pati Viktorija uzskata, ka meitenēm ir patiešām ļoti daudz kopīgu lietu – viņām ir atšķirīga acu un matu krāsa.

Tāpat meitenītes mamma uzsvērusi, ka šobrīd ar prieku vēro mazulītes veiksmes stāstu, taču tiklīdz viņa pamanīs, ka meitai viss notiekošais sagādā kaut mazāko diskomfortu, viņa nedomājot pārtrauks iesākto. Sieviete stāsta, ka katru reizi, kad televizorā rāda mazās princeses Šarlotes attēlus vai video, Skārleta domā, ka ekrānā ir viņa. Viktorija Evereda sapņo, ka kādu dienu abas meitenes patiešām varēs satikties.

Mazā dubultniece Skārleta Evereda:

Prinča Viljama un Keitas Midltones meita, princese Šarlote:

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem