Kokteilis
Apbrīno

FOTO: atrasta princeses Šarlotes dubultniece – neticama līdzība!0

Foto: MERCURY/ SCANPIX

3 gadus vecā Anglijas iedzīvotāja Skārleta Evereda kļuva slavena gandrīz vienā acumirklī ar to vien, ka ir kā dvīņu māsa Anglijas princesei Šarlotei – prinča Viljama un Keitas Midltones meitai. Izrādās, ka mazo meitenīti ikdienā uz ielas cilvēki bieži pat jauc ar īsto princesi!

Pazīstamiem ļaudīm bieži vien ir dubultnieki (dažiem – pat oficiālie). Tā arī mazajai princesei Šarlotei nupat ir atrasta precīza viņas “kopija”. 3 gadus vecā Skārleta Evedera ir pārsteidzoši līdzīga Keitas Midltones un prinča Viljama meitai. Par to, ka Skārleta izskatās tik līdzīga mazajai Anglijas princesei, pirmā atklāja viņas vecmāmiņa.

Kad mazulīte nosvinēja savu pirmo dzimšanas dienu, viņas mamma, Viktorija Evereda, nosūtīja dažas meitas fotogrāfijas uz lielākajām modeļu aģentūrām. Pārsteidzošā līdzība ar princesi Šarloti palīdzēja mazajai meitenītei tikt pie tūlītējām foto sesijām.

Skārletas mamma stāsta, ka ikdienā viņas uz ielas bieži apstādina sveši ļaudis un jautā, vai tā ir princese Šarlote. Lai gan pati Viktorija uzskata, ka meitenēm ir patiešām ļoti daudz kopīgu lietu – viņām ir atšķirīga acu un matu krāsa.

Tāpat meitenītes mamma uzsvērusi, ka šobrīd ar prieku vēro mazulītes veiksmes stāstu, taču tiklīdz viņa pamanīs, ka meitai viss notiekošais sagādā kaut mazāko diskomfortu, viņa nedomājot pārtrauks iesākto. Sieviete stāsta, ka katru reizi, kad televizorā rāda mazās princeses Šarlotes attēlus vai video, Skārleta domā, ka ekrānā ir viņa. Viktorija Evereda sapņo, ka kādu dienu abas meitenes patiešām varēs satikties.

Mazā dubultniece Skārleta Evereda:

Prinča Viljama un Keitas Midltones meita, princese Šarlote:

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem

LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
FOTO: talantīgā dziedātāja Linda Leen savaldzina klausītājus un skatītājus Rīgas centrā
6 stundas
BM
Barba Meija
Kokteilis
Gluži kā burves: TOP 5 zodiaka zīmju pārstāves, kas ir vislieliskākās saimnieces
23 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
TESTS: cik labs grāmatu pazinējs tu esi – vari nosaukt šo 18 grāmatu pareizos nosaukumus?
1 diena

Lasītākie raksti

Par svarīgo

OZ
Olafs Zvejnieks
Ekonomika
Kam ticēt – realitātei vai solījumiem? Ekskluzīva saruna ar “PNB Bankas” vienu no īpašniekiem, miljardieri Rodžeru Tamrazu
Ekskluzīvi 2 stundas
LA
LA.LV
Ekonomika
Pētījumā atklāj, kur Latvijā dzīvot ir dārgi
2 stundas
LE
LETA
Latvijā
Ministru viedokļiem daloties, valdība vēl nepieņem lēmumu par LU rektoru
56 minūtes
LE
LETA
Latvijā
Atsavinās trīs Sprūdam un viņa ģimenei piederošos zemesgabalus Skanstē
1 stunda
MA
Māris Antonevičs
Pasaulē
Māris Antonevičs: Krievi vairs negrib Štirlicu
7 stundas