Svētdienas vakarā tika pasniegtas MTV Eiropas mūzikas balvas 2018. Šogad Spānijas pilsētā Bilbao tika sagaidīts lielākais notikums mūzikas pasaulē, uz kuras ceremoniju ieradās pasaules slaveni mūziķi no visas pasaules.

Ceremonijā sešām nominācijām tika izvirzīta mūziķe Camila Cabello, tostarp viņa uzvarēja kategorijās labākais mūziķis, labākais video klips un labākā dziesma.

Piecām nominācijām izvirzīti arī tādi mākslinieki kā Ariana Grande un Post Malone. Savukārt dziedātāja Dženeta Džeksone saņēma Global Icon balvu. Balvas ieguva arī tādi mākslinieki kā Alessia Cara, Bebe Rexha, Halsey, Little Mix, Nicki Minaj un Panic! at the Disco.

Mūziķi šogad pārsteidza arī ar skandaloziem priekšnesumiem ceremonijas laikā. Dziedātāja Bebe Rexha uz skatuves vannojās un dejoja kopā ar pievilcīgiem vīriešiem. Nikija Mināža priekšnesuma laikā bija bija teju vai kaila un valdzināja ar erotiskām pozām. Mūziķis Jason Derulo pārsteidza ar atkailinātu un pievilcīgu vēderpresi, un puskailām dejotājām. Tikmēr dziedātāja Host Hailee uz skatuves uzbrauca ar automašīnu.

Foto: