Jaunatvērtajā, uz tirdzniecības centra Galleria Riga jumta izvietotajā un šobrīd stilīgākajā kokteiļbārā Herbārijs vienkopus tika aicināti Latvijas vadošie un atzītākie arhitekti, interjera dizaineri un nekustamo īpašumu attīstītāji, lai prezentētu jaunāko zīmola Villeroy & Boch vannas istabas premium kolekciju “Antheus”, kura apvieno pagājušā gadsimta elegances un aktuālākās mūsdienu tendences un prasības.

Pasākumā viesojās vairāk kā 100 viesu, to starpā gan bāra Herbārija dizaina autore Evija Ķirsone – Slavinska, gan projektētāju biroja “Sarma & Norde” arhitekte Gunta Grikmane, dizaina studijas INTRANTE radītāja un vadītāja Lolita Freidmane, interjera dizaineres Anita Grase un Barbara Freiberga, kā arī mākslas cienītājs un žurnāla “SIN” redaktors Dāvis Dāvids Sakne un citi industrijas pārstāvji. Par vakara gaitu un noskaņu rūpējās zināmais TV šovu vadītājs Aivis Ceriņš, savukārt kā pasākuma notikums izvērtās mākslinieces Lindas Leen uzstāšanās.

Publicitātes foto
Publicitātes foto

Jaunā Villeroy & Boch vannas istabas kolekcija veidota Art Deco stilā un ir izcils pagājušā gadsimta elegances un aktuālāko mūsdienu tendenču apvienojums, kur unikālas ģeometriskas formas apvienotas ar pārsteidzošu un negaidītu materiālu sajaukumu, radot rotaļīgu un vienlaikus proporcionāli sabalansētu un tīru dizainu. Kā stāsta zīmola pārstāve un pārdošanas un mārketinga vadītāja Latvijā Liene Freimane, retro un vintage ir modē, un šī klasika atgriežas arī vannas istabās, apvienojot senatnīgu izsmalcinātību ar novatorisku tehnoloģiju un mūsdienīgu komfortu. Villeroy & Boch vannas istabas kolekcijas Antheus radītājs, dizaineris Kristians Hāss, izcēlis 20. gadsimta 20. gadu lielisko eleganci, un to ataino ar smalkiem materiāliem, līdzsvarotām proporcijām un ģeometriskām kontūrām, iedvesmojoties no Art Deco stila rotaļīguma un Bauhaus minimālisma un tīrās skaidrības. Īpašā koka finiera, nerūsējošā tērauda un marmora apvienojums akcentē elegantu dizainu, vienlaikus dodot vannas istabai unikālu un individuālu izskatu un izceļot klasiskas vērtības, izcilu meistarību un ilgstošu dizainu.

Publicitātes foto
Publicitātes foto

Antheus būs perfekti piemērota tiem, kuri novērtē divas klasikas – Art Deco un Bauhaus stilus, un vēlas savā vannas istabā ienest to izsmalcināto garšu, kā arī tiem, kuri ir kā personalizēta, patiesi īpaša meklējumos un tiecas pēc pastāvīgām vērtībām, izcilas meistarības un noturīga dizaina.” uzsver Liene Freimane.