Ceturtdienas pievakarē ar sniega konfeti un krāšņu pasākuma programmu populārais televīzijas raidījumu vadītājs, četru meitiņu tētis Armands Simsons atklāja universālveikala “Stockmann” Svētku programmu.

Ģimenes ar bērniem pasākuma ietvaros iepazina jauno satikšanās vietu – pulksteni pie 13. janvāra ielas ieejas un Ziemasvētku brīnumu skatlogu, kā arī ar apmeklētājiem bija iespēja kopīgi iemēģināt roku Ziemassvētku virtuālo riekstu medību spēlē. Svētku noskaņās bija iespējams vērot bērnu ansambļa “Kukaiņi” uzstāšanos un Ziemassvētku orķestra priekšnesumu, kā arī paši mazākie apmeklētāji aktīvi darbojās rotaļās Stockmann svētku varoņu Lidvāveres un Rūķu pavadībā.

Ziemassvētku piedzīvojums un virtuālās riekstu medības visai ģimenei

Savukārt kopā ar bērniem Ziemassvētku piedzīvojumu būs iespējams doties virtuālās riekstu medībās. Svētku gaidīšanas laikā universālveikalā Stockmann būs izvietotas astoņas īpašas Ziemassvētku brīnumu durvis. Izmantojot bezmaksas mobilo lietotni Arilyn, ikviens varēs ieskatīties paplašinātās realitātes piedāvātajā Ziemassvētku pasaulē un pēc katru durvju apskatīšanas savā aplikācijā saņemt vienu virtuālo riekstu. Katrs piedzīvojumu meklētājs par pieciem veikalā atrastajiem virtuālajiem riekstiem varēs saņemt pārsteiguma balvu. Īpašās Ziemassvētku piedzīvojuma durvis palīdzēs atrast Stockmann Ziemassvētku simbols – jaukā Lidvāvere, kura veikalā būs izveidojusi riekstu taku, lai sekotu riekstu medībām.

Foto: