Ceturtdien, 31. maijā, īpaši svinīgā un muzikālā gaisotnē oficiāli tika atklāta pirmā pieczvaigžņu dizaina viesnīca Rīgā “Grand Poet Hotel”. Uz atklāšanas pasākumu pulcējās vairāk nekā 300 viesu, tostarp uzņēmumu vadītāji, vēstniecību pārstāvji un sabiedrībā atpazīstamas personības.

Pasākuma vadītāja lomā iejutās TV personība Valters Krauze. Ar muzikāliem priekšnesumiem priecēja čellu grupa “DaGamba”, pasaulslavenais latviešu pianists Andrejs Osokins, kurš nupat atgriezies no koncerttūres ASV, un šī gada Latvijas Lielās mūzikas balvas laureāte vijolniece Kristīne Balanas. Savukārt par fona mūziku visa vakara garumā rūpējās DJ Rudd (Rūdolfs Budze).

Viesiem bija iespēja doties ne tikai ekskluzīvā ekskursijā pa viesnīcu, iepazīstot tās diplohēmisko dizainu un interjeru, bet arī gastronomiskas baudas ceļojumā viesnīcas izslavētā restorāna “SNOB” pavāru pavadībā, vērojot ēdienu gatavošanas meistarību un bārmeņu šovu.

“Grand Poet Hotel” atrodas Raiņa bulvārī 5/6, kas ir vēsturiskās Rīgas pašā centrā, netālu no Brīvības pieminekļa. “Diplohēmijas” koncepts apvieno diplomātijai un bohēmai raksturīgos dizaina risinājumus, ko veidojusi starptautiski atzītā un godalgotā koncepta un dizaina aģentūra “Stylt Trampoli” (Zviedrija). Savukārt projektu izstrādājis arhitektu birojs “Sarma un Norde” (Latvija), saglabājot ēkas arhitektonisko unikalitāti. Viesnīcas nosaukums sevī nes dualitāti, kas bieži vien iemiesojas arī dzejniekos, – lietišķums un bohēmiskums.

Viesnīcā ir 168 numuri, tajā skaitā arī īpaši grezni apartamenti, restorāns “SNOB”, kafejnīca “Grand Cafe”, modernas pasākumu un konferenču telpas, plašs “Wellness” centrs, kā arī trīs elegantas SPA procedūru telpas un trenažieru zāle. “Grand Poet Hotel” izveidojusi Latvijā radītā viesnīcu ķēde “Semarah Hotels”.