Kokteilis
Mīli

FOTO: Ar Dārza svētkiem atklāj Patvēruma māju pamestām grūtniecēm. Var kļūt par atbalstītāju14

Foto: Sandra Lielmeža

Sestdien, 15. augustā, Valmieras apkaimē ar ikgadējiem Dārza svētkiem tika atklāta Patvēruma māja grūtībās nonākušām topošajām un jaunajām māmiņām.

Biedrības „Ģimenes Šūpulis” rīkotos Dārza svētkus ar saviem priekšnesumiem atbalstīja virkne mūziķu no tuvākām un tālākām malām, pasākuma apmeklētāji iepazinās ar projektā paveikto un vēl darāmo, bija klāt mājas iesvētīšanā un baudīja kopīgas pusdienas, savukārt mazie viesi guva jaunas iemaņas īpaši viņiem paredzētās radošajās darbnīcās.

Svētkos koncertēja dziesminieki Haralds Sīmanis un Mikus Frišfelds, kā arī Kluču ģimene un draugi, apvienojušies ansamblī „Tēvi, meitas un arfa”. Vakara noslēgumā ar sirsnīgu muzikālu sveicienu bija ieradušies grupas „Prāta Vētra” dalībnieki Renārs Kaupers un Jānis Jubalts.

„Sen jau radās doma, ka kaut kas jādara, lai sievietēm nav jāpieņem izmisīgais lēmums veikt abortu, ja bērniņš nāk necerēti,” par Patvēruma mājas misiju stāsta viena no tās dibinātājām vecmāte Rudīte Brūvere. „Aborts nav izvēle, šeit ir iespējams otrs solis – bērniņu sagaidīt ar cieņu un mīlestību, laist pasaulē un tad raudzīties, kā situācija abām pusēm attīstās tālāk.”

Saistītie raksti

Patvēruma mājas ideja sāka īstenoties 2003. gadā, kad R. Brūvere kopā ar diakoni un skolotāju Irēnu Bindemani pēc kopīgās pieredzes Raunas misijā „Pakāpieni” nodibināja biedrību „Ģimenes Šūpulis”. Gadu vēlāk biedrība saņēma dāvinājumā „Jaunpaleju” mājas Kauguru pagastā, kuras pamazām ar ziedotāju un brīvprātīgo nenogurstošu atbalstu tika iekārtotas topošo māmiņu un viņu mazuļu uzņemšanai.

Patvēruma mājā varēs vienlaicīgi uzturēties sešas mammas ar bērniem, pusgada garumā baudot ģimenisku, atbalstošu vidi un mācoties rūpēties par sevi un mazuli. Projekts īpaši koncentrēsies uz šo sieviešu, tostarp nepilngadīgu meiteņu, turpmāku sociālu integrāciju un drošumspējas attīstīšanu.

Arī jūs variet kļūt par šīs mājas atbalstītāju. Vairāk informācijas: www.gimenes-supulis.lv

LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
TESTS: unikāls tests – cik laba ir tava atmiņa?
1 diena
BM
Barba Meija
Kokteilis
TOP 3 zodiaka zīmju pārstāvji, kas nelaimē tev uzgriezīs muguru
1 diena
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
VIDEO: Magones vīriešu vidū izceļas pamatīgs strīds – Žanis nelaiž Venti iekšā pa vārtiem
1 diena

Lasītākie raksti

Par svarīgo

ZD
Zigfrīds Dzedulis
Ekonomika
“Visa celtniecība notiek ap Rīgu, laukos nav pirktspējas.” INTERVIJA ar “Arco Real Estate” vadītāju Aigaru Šmitu
Intervija 1 stunda
LA
LA.LV
Latvijā
Izmantoja dažādas viltības, lai dzēstu pēdas. Ķuzis pastāsta sīkāk par “spridzinātāju”
1 stunda
LA
LA.LV
Dabā
Latviju sasniegs jauna nokrišņu zona: sinoptiķu prognoze 7 dienām
21 minūtes
LA
LA.LV
Ekonomika
LMT saglabā līdera pozīcijas – apgrozījums 164 miljoni eiro
38 minūtes
LA
LA.LV
Ekonomika
Igaunijā iespējams iegādāties dzīvokli par 50 eiro
1 stunda