Nav nekāds noslēpums, ka februāris – īpaši tā 14.datums, ir SARKANĀS krāsas slavas brīdis.

Zīmolu COS un RESERVED kolekcijās netrūkst sarkano akcentu. Pieejami gan ērti un ikdienai piemēroti funkcionāli apģērbi sarkanā krāsā kā, piemēram, smalkas vilnas džemperi un trikotāžas kleitas. Taču, ņemot vērā, ka daudzi pasaulē un nu jau arī Latvijā 14. februāri atzīmē kā Visu mīlētāju dienu, kolekcijās atrodamas arī svinīgākas kleitas un augumu izceļoši zīmuļveida svārki. Viss, protams, sarkans!

Ja gluži nav vēlmes sarkano krāsu tēlā iekļaut tik lielos laukumos, lielisks risinājums būs sarkani aksesuāri. Vienalga, vai tās būtu zempapēžu laiviņas, ādas puszābaki vai mazas, koķetas somiņas, sarkans akcents lieliski atdzīvinās jebkuru neitrālos toņos ieturētu tērpu.

Pavisam ērtas opcijas ikdienai piedāvā arī populāri apavu zīmoli. Un kādēļ gan lai pavasarī tik ļoti nepieciešamie gumijas zābaki vai vieglās kurpes nebūtu tieši sarkanas?

Tāpat jāpiemin grezna apakšveļa, bez kuras noteikti nav iedomājama Valentīna diena. RESERVED savā kolekcijā piedāvā veļu ar mežģīņu un kristālu detaļām, kas valkātājai liks justies īpaši sievišķīgi. Savukārt, ja 14. februāri plānots atzīmēt kādā SPA, noderēs kāds no zīmola COS sarkano toņu peldkostīmiem.

Visbeidzot nedrīkst aizmirst arī par sarkanu lūpukrāsu! Kliedzoši sarkana vai pieklusinātāks sarkanā tonis – tas paliek katras pašas ziņā.

Foto: