Filmas “Blēži” zvaigznei un gaidāmās latviešu komēdijas «Jaungada taksometrs» lomas atveidotājai Ievai Florencei laiks pirms pirmizrādes ir visai saspringts. Par spīti aizņemtībai – seriāliem, lielajiem ekrāniem, Dailes teātra skatuvei un dažādiem projektiem, talantīgā pašmāju aktrise novembra sākumā izbrīvējusi dienu, lai nesteidzīgi baudīt romantisku divvientulību Jūrmalā kopā ar draugu, aktieri Oskaru Vīksni.

Publicitātes foto

Kā stāsta Ieva, Jūrmalas brīvdabas muzejs viņai ir tuvs un pazīstams jau ļoti sen: “Jau bērnībā brīvdabas muzejā biju uzstājusies un spēlējusi dažādos folkloras pasākumos, tādēļ bija ļoti patīkami tur atgriezties un arī ar Oskaru padalīties šajās atmiņās. Lai gan nereti pastaigājamies Jūrmalā, joprojām parkā atklājām iepriekš vēl neizstaigātas un pasakaini skaistas takas. Cilvēku maz, tas ļauj saplūst ar dabu atrast mieru sevī.”

Publicitātes foto

Ķerot pēdējās rudenīgi skaistās dienas dabā, abi aktieri uzņēmuši arī pāris romantiskus foto. Kamēr citviet cilvēku daudz, Jūrmalas brīvdabas muzejā bijusi iespēja neviena netraucētiem uzņemt sirsnīgus foto.

Publicitātes foto

Mīlošais pāris brīvdienas pavadīja Dubultos, kur baudīja rudens SPA rituālus. “Ikdienā daudz strādājam, tādēļ ļoti novērtējām iespēju netraucēti baudīt divvientulību. Kad esi izrāvies no ikdienas un gribas atpūsties un pabūt divatā, tad šis aspekts ir visai svarīgs,” atpūtas pieredzē dalās Ieva Florence ar draugu.

Publicitātes foto

Ieva un Oskars nav mājās sēdētāji un arī ikdienā izvēlas aktīvu atpūtu, peldot vai ejot pirtī, tas uzmundrinot garu. Tādēļ arī Jūrmalā pāris atpūtu sākuši ar izsildīšanos turku pirtī un saunā, kam sekoja stundu gara pilna ķermeņa masāža.

Publicitātes foto

Ka stāsta Oskars, abi kopā daudz ceļo – tā, piemēram,  pabijuši Portugālē, Spānijā, Francijā, Sardīnijā, ASV, Itālijā un baudījuši dažādus zivs ēdienus, svaigus un ļoti labi pagatavotus. Tādēļ arī Jūrmalā gardēži piemeklējuši vakariņu vietu, kas vistuvāk atsauktu atmiņa izbaudītās ceļojumu garšas tepat pie mums. “Tā kā zinām, kā garšo izcili pagatavoti jūras produkti daudzviet pasaulē, International Jūrmala šefpavārs tiešām patīkami pārsteidza ar izcilu trīs zivju zupu un nevainojami pagatavotu astoņkāji ar kazas siera mērci. Ļoti rūpīgi pārdomāts ēdiens un ļoti mums saprotams. Pārsteidza ar kvalitāti vienkāršībā un variācijā. Nevainojami servēti ēdieni un dekorēta vieta. Mēs noteikti atgriezīsimies,” par gastronomisko pieredzi Jūrmalā stāsta Ieva.