Kokteilis
Apbrīno

FOTO: aktrise Ieva Florence atklāj savas mīļākās vietas Latvijā0

Publicitātes foto

Apceļot Latvijas pilsētas un izbaudīt dabas burvību cilvēki visbiežāk izvēlas gada siltākajā laikā – vasarā. Arī jaunā Huawei kampaņa “Undiscovered” aicina ikvienu doties ārā un atklāt Latvijas apslēptās vietas, tāpēc, iedvesmojot izbaudīt pēdējās vasaras dienas, Huawei uzrunāja aktrisi Ievu Florenci, lai atklātu, kādas ir viņas mīļākās vietas Latvijā.

Ieva stāsta, ka apceļot Latviju viņa sāka jau bērnībā: “Ceļoju pa Latviju kopš laika, kad vēl dejoju folkloras kopā, tāpēc esmu apbraukājusi daudz vietu un pazīstu Latviju ļoti labi. Tā kā manam draugam ir motocikla tiesības, arī tagad sanāk aizlaist uz kādu foršu Latvijas vietu diezgan bieži.” Aktrise ir īsts dabas bērns un, kā pati atzīst – daba viņai nozīmē visu: “Daba ir mūsu māte, arī mana. Katrs Latvijas koks ir man ļoti tuvs. Daba ir mans otrs vārds un, lai gan strādāju pilsētā, viss pārējais notiek ārā, svaigā gaisā.”

Publicitātes foto

Latvija atrodas ļoti izdevīgā klimata zonā un aktrise uzskata, ka tā ir liela priekšrocība, dodoties ceļojumos: “Mums apkārt ir tik daudz zaļumu un mums ir visi četri gadalaiki. Nav tā, ka Latvijā tikai spīd saule vai līst lietus – ar to mums ir paveicies un tas ir jāizmanto, plānojot dažāda veida ceļojumus.”

Lai gan Ieva apbraukusi gandrīz visu Latviju, viņa to būtu gatava izdarīt vēl vismaz trīs, četras reizes. Jautāta, kuras tad ir viņas iecienītākās vietas Latvijā, aktrise atklāj: “Man ļoti patīk ceļš no Murjāņiem līdz Siguldai – tie ceļi ir pasakaini skaisti, it sevišķi, ja brauc ar moci. Tur ir ļoti skaista daba, aparti lauki – vienkārši bauda acīm.” Ievai ļoti patīk arī dabā apslēptās krāsas, kuras var atklāt Ventspils un Liepājas krastos, un, kā viņa pati novērojusi – tur ir arī ļoti draudzīgi un patīkami cilvēki.

Publicitātes foto

Saistītie raksti

Pavisam nesen Huawei uzsāka kampaņu “Undiscovered Latvia”, kuras mērķis ir aicināt atklāt vēl neiepazītas vietas mūsu pašu mājās, Latvijā. Kampaņas laikā dabas fotogrāfs Jānis Zilvers devās apceļot Latgali, lai atklātu šī novada “apslēptās pērles”. Arī aktrise Ieva Florence stāsta, ka uz Latgali dodas diezgan bieži un, viņasprāt, viena no vērtīgākajām lietām, ko Latgalē apskatīt, ir ezeri: “Uz Latgali noteikti vērts aizbraukt, tāpēc iesaku to izdarīt, kamēr to atļauj siltais laiks. Latgalē obligāti jāaizbrauc uz kādu ezeru, jo tie tur ir ļoti lieli un skaisti. Tādus nekur citur neesmu redzējusi.”

“Undisovered Latvia” kampaņas mērķis ir aicināt atklāt vēl neiepazītas vietas mūsu pašu mājās, Latvijā, kā arī mudināt ikvienu fotografēšanas entuziastu parādīt savu talantu un piedalīties mobilās fotogrāfijas konkursā Huawei InFocus Awards 2019. Plašāka informācija par konkursu pieejama Huawei mājaslapā.

LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
FOTO: jaunā “Reserved” Ziemassvētku un Jaunā gada ballīšu kolekcija ir klāt!
1 diena
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
VIDEO: 5 aizraujoši un mazliet biedējoši seriāli par mākslīgo intelektu
1 diena
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
VIDEO: Katrīna Dimanta ar domubiedriem izdod dziesmu “Pipars” – ar tās anglisko versiju startēs “Supernovā”
1 diena

Lasītākie raksti

Par svarīgo

IE
Ināra Egle
Latvijā
Rīgas domes trīs iespējas
1 stunda
LE
LETA
Dabā
No piektdienas kļūs krietni aukstāks
3 stundas
LA
LA.LV
Ekonomika
Ziņu portālam LA.LV jauns auditorijas lieluma rekords!
1 stunda
IB
Ivars Bušmanis
Ekonomika
Ivars Bušmanis: Valsts budžeta marķējums – vai solījumus mediķiem varēja izpildīt?
42 minūtes
LE
LETA
Latvijā
Apsūdz audžuvecākus par vardarbību pret astoņiem bērniem
1 stunda