Kokteilis
Apbrīno

FOTO: akordeona princese Ksenija Sidorova kļuvusi par māmiņu0

Foto – Timurs Subhankulovs

Par māmiņu kļuvusi talantīgā akordeoniste, kuru dažkārt dēvē arī par akordeona princesi – Ksenija Sidorova. 10.jūnija vakarā Ksenija laidusi pasaulē meitiņu, kurai dots vārds Gabriela Arizaga Sidorova.

Par skaisto notikumu sociālajos tīklos paziņoja pati Ksenija. “Esi sveicināta, Gabriela Arizaga Sidorova! Viņa piedzima 10.jūnija vakarā. Mamma un tētis ir ārkārtīgi laimīgi, un viņu sirdis ir pilnas mīlestības un prieka, mēs izbaudām ar tevi kopā ikkatru sekundi. Ir sajūta, ka esi vienmēr bijusi kopā ar mums! Tēti, Hosē Luiss Arizaga Lobeto, paldies, ka tu biji mans stiprais plecs, vienmēr atbalstošs, un biji ar mani visu ilgo dzemdību laiku, kā arī tik lieliski proti rūpēties par mūsu mazo princesi. Es tevi patiešām mīlu un es dievinu mūsu augošo ģimeni,” – tā Ksenija komentēja mazulītes ierašanos pasaulē savā Instagram kontā.

Vēl martā, gaidot bērniņu, Ksenija rakstīja: ““Šodien es jūtos sievišķīgāka nekā jebkad! Un tas ir ne tikai tāpēc, ka mans mīļotais vīrietis man uzdāvināja daudz ziedus, bet lielākā dāvana, ko viņš man ir devis, ir iespēja kļūt par māmiņu.”

Ar spāni Hosē Luisu Arizaga Lobeto Ksenija mija laulības gredzenus 2015.gadā.

 

View this post on Instagram

 

Value every moment #sunrise #holiday #bestmemories #disconnect #live #breathe #alicante #spain #sea #precious #moments #📷 @arizagajl

A post shared by Ksenija Sidorova (@ksenijasidorova) on

 

View this post on Instagram

 

Romantic dinner time for the 2 (3) of us;) I got this (and a few other outfits for pregnancy) from @bemom.lv who are the only store in Latvia to distribute Australian brand @ripematernity clothes. I’ve been to Australia when I was around 3 months pregnant but since I didn’t show yet I didn’t want to get anything ahead of time… so I was super happy to discover later that you can buy it in Europe too (especially in my home country!) And since our baby is gonna be at least trilingual (Russian, Spanish, English) I’m looking forward to buying some books for children in Russian language to get her started to speak and write! @bemom.lv_kids P. S. pregnant ladies- there is NOTHING more comfy than pregnancy clothes. Everything is thought through for you to be comfy and stylish; to show your best parts and hide not the best parts 😉 Www.bemom.lv #maternitystore #notanadvert #pregnancy #8monthspregnant #babymoon #ladulceespera

A post shared by Ksenija Sidorova (@ksenijasidorova) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ksenija Sidorova (@ksenijasidorova) on

LA.lv