Džinsi auduma apģērbi paliek uzticama garderobes sastāvdaļa jebkurā sezonā jau neskaitāmus gadu desmitus. Ja tā padomā, nav daudz lietu, kas spētu aizvietot to praktiskās un vienlaicīgi arī vizuālās vērtības. Vēl jo vairāk, džinsi ir bijuši stila ikona arī neskaitāmām slavenībām jau kopš pagājušā gadsimta septiņdesmitajiem gadiem.

1. Elizabete Teilore

aaa

Pirms Elizabete kļuva par modes ikonu, viņa bija vienkārša sieviete, kas valkāja flaneļa kreklu un brīvas piegriezuma džinsu bikses, kam uzlocīti bikšu stari.

2. Greisa Kellija

sss

Ierastajās modes sesijās, kurās Greisa ir fotografējusies, parasti viņa ir redzama sievišķīgās kleitās, taču amerikāņu aktrise labprāt ir valkājusi arī džinsus. Piecdesmitajos gados viņa reklamēja džinsu bikses ar augsto jostasvietu un taisnām bikšu starām, kuras viņa parasti atlocīja.

3. Merilina Monro

ddd

Līdz pat pagājušā gadsimta sešdesmitajiem gadiem džinsu bikses bija ļoti vienkāršas, klasiskas un pat bezformīgas – vairāk darba apģērbs, nekā stila ikona. 1961. gadā filmā “The Misfits” amerikāņu leģendārā blondīne Merilina Monro nodemonstrēja džinsu bikses, kas lieliski pieguļ augumam un ir netradicionālā krāsā. Tā bija revolūcija!

4. Bridžita Bardo

fff

Dažus gadus vēlāk Bridžita Bardo izgāja sabiedrībā,  ģērbusies džinsu biksēs – šim modelim bija augsta jostasvieta, tās bija pieguļošas un lieliski izcēla viņas satriecošā ķermeņa aprises.

5. Faraha Favceta

hhh

Tā bija Favceta, kas mainīja modi, pozējot džinsu biksēs ar paplatinātiem galiem, pieskaņotām Nike sporta kedām un sporta džemperi filmā “Čārlija eņģeļi”.

6. Brūka Šīldsa

kkk

Šīldsa jau kopš 15 gadu vecuma ir piedalījusies modes giganta Calvin Klein apģērbu kampaņās, kas prezentēja jauno džinsu bikšu līniju. Tās bija ļoti seksīgas, un ļoti pieguļošas!

7. Princese Diāna

lll

Princese Diāna tomēr priekšroku deva komfortam un izvēlējās klasiska piegriezuma džinsu bikses, ko viņa mēdza kombinēt ar kovboja stila zābakiem un sievišķīgiem krekliem.

8. Dziedātāja Madonna

mmm

Madonnu pamatoti var dēvēt par džinsu bikšu karalieni. Viņa džinsu bikšu modē radīja pilnīgi jaunu stilu. Tieši viņa bija tā, kas uzdrīkstējās valkāt saplēstas džinsu bikses un kombinēt tās ar saplēstu džinsu auduma jaku.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem