Kokteilis
Stilo

FOTO: 6 modernākās apģērba krāsas šī gada pavasarim0

Foto: Pexels

Lai arī aiz loga ziema demonstrē, ka atkāpties nemaz negrasās, modes mākslinieki un stilisti nākuši klajā ar paziņojumu – 6 modernākās krāsas, kas būs aktuālas šī gada pavasara sieviešu garderobei!
Apģērbu dizaineri sola – iekļaujot šīs krāsas savā pavasara garderobē tu būsi ļoti moderna un stilīga sieviete.

Sarkans

Sarkani – oranžīgie toņi ir kā kaisles un uguns mikslis. Šādas krāsas apģērbā ļoti veiksmīgi var kombinēt ar pieklusinātiem toņiem. Lai nepārspīlētu ar sarkano, vajadzētu ņemt vērā dažus padomus – sarkanais var būt apģērbā maksimāli divās lietām – piemēram, mētelī un kleitā. Izvēlies vienkārša piegriezuma apģērbu sarkanā krāsā. Nekādā gadījumā nekombinē sarkano ar spīdīgiem elementiem vai aksesuāriem – tas izskatīsies vulgāri.
111

Olīvkrāsa

Šī krāsa simbolizē mieru, jaunību un pavasari. Šādas krāsas apģērbs izskatās ļoti pievilcīgi, mūsdienīgi un ļoti labi izskatās kombinējot to ar vairumu citu toņu. Šādas krāsas apģērbs satriecoši izskatās tiem cilvēkiem, kam ir rudi vai tumšas krāsas mati. Savukārt cilvēkiem ar gaišiem matiem nevajadzētu apģērbā izvēlēties šo toni, jo tā rezultātā jūs izskatīsieties pārāk bāli.
222

Dzeltens

Dzeltenais jau izsenis ir simbolizējis divas lietas – siltumu un saules gaismu. Dzeltenā krāsā ir ārkārtīgi pozitīva un skatienus piesaistoša, protams, arī pavasarīga. To iesaka izvēlēties vienkārša piegriezuma apģērbos, lai stilīgi atsvaidzinātu savu vizuālo tēlu. Dzeltenais vislabāk piestāv brunetēm, jo šī kombinācija rada skaistu vizuālo kontrastu.
333

Zils

Šī debesu krāsa arī ir viena no trendīgākajām 2019.gada pavasara krāsām. Šīs krāsas iekļaušana garderobē nodrošinās ar eleganci un izsmalcinātību.
444

Brūns

“Visgaršīgākā” no visām krāsām, turklāt ārkārtīgi viegli kombinējama ar citiem toņiem: elegantam tēlam – kopā ar piesātinātiem tumšajiem toņiem; izsmalcinātam tēlam – kopā ar pasteļtoņiem; stilīgam tēlam – kopā ar spilgtajām krāsām.
555

Rozā

Maigie rozā toņi valdzina jebkuru sievieti, jebkurā vecumā – tie ir sievišķīgi un nevainīgi. Rozā sevī apvieno divas lietas, kas ir raksturīgas īstam pavasarim – ceriņus un lavandu.
666

LA.lv