Kokteilis
Svini

Foto: 4 lieliskas idejas, kā izrotāt mājokli, sagaidot Lieldienas0

Foto: Pinterest

Lieldienas ir vieni no gaišākajiem un skaistākajiem svētkiem gadā, it īpaši tāpēc, ka mājās var iesaukt pavasari. Piedāvājam Jums dažus “špikerus”, kā šīs dienas padarīt vēl īpašākas – izmantojot oriģinālas dekorācijas savam mājoklim. Starp citu, lieliska dāvana, ja dodaties pie kāda ciemos!

1. Olas kā dekorācija

Krāsotas un izkrāsotas olas dažādās tehnikās ir absolūti noteikts atribūts Lieldienu groziņam, taču arī kā neatņemama dekoratīva sastāvdļa. Atcerieties, ka olas var ne tikai krāsot dažādās tehnikās, bet izrotāt tās ar diegiem, pogām, ziediem, izmantojot līmes pistoli. Olas, kas pašas par sevi ir krāšņas, var izmantot arī kā lielisku dekoratīvu elementu, kā arī – neaizmirstamu dāvanu, ja dodaties ciemos.

Foto: Pinterest

2. Dekors Lieldienām – zaķi

Viens no mīlīgākajiem aksesuāriem Lieldienu tradīcijās – zaķis ar garām ausīm, kas ir simpātisks ne vien pieaugušajiem, bet, protams, arī bērniem. Jūs varat uzmeistarot kādu oriģinālu zaķi paši savām rokām, kā arī dekorēt ar zaķiem savu mājokli – izmantot galda noformēšanā, bērnistabā vai viesistabā un pie ārdurvīm.

Foto: Pinterest

3. Pirmie pavasara ziedi un zariņi

Ielaist mājā pavasari? Nekā labāk to nevar izdarīt, izmantojot dabas veltes – pirmos pavasara ziedus un zarus, kuros jau plaukst pumpuri. Zaros jūs varat iesiet dažādus Lieldienu aksesuārus – maza izmēra oliņas vai cālēnus, bet ziedus varat izmantot kā daļu no dekorācijas kādā citā Lieldienu mājokļa dekorācijā.

Foto: Pinterest

4. Lieldienu svētku galda dekorācijas

Galdauts, salvetes un skaisti trauki nav vienīgais, par ko jāatceras, klājot Lieldienu svētku galdu. Noteikti izmantojiet arī galda rotājumus no dzīviem ziediem, svecēm, dažādām figūriņām, salvetēm, no olu kompozīcijām. Gaumīgi klāts galds ne tikai rada patīkamu noskaņojumu un mājīgumu, bet arī papildina svētkus ar spilgtām krāsām un neaizmirstamām atmiņām.

Foto: Pinterest

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem

LA.lv