Kokteilis
Apbrīno

FOTO: 155 kg smagā supermodele pozējusi veselības žurnāla vākam0

Foto: Ekrānuzņēmums

32 gadus vecā Tesa Holideja pozējusi uz veselības žurnāla “Self” vāka. Turklāt šajā fotogrāfijā modele ir nofotografējusies daļēji atkailināta.

Šī rudmatainā amerikāņu izcelsmes supermodele šobrīd tiek uzskatīta par vissmagāko plus – size modeli pasaulē. Sieviete ne reizi vien ir norādījusi, ka nekautrējas no sava ķermeņa, bet gluži otrādi, lepojas ar to. Instagram kontā Tesai ir 1,5 miljons fanu, kas jauno sievieti apbrīno ne tikai par viņas drosmi, bet arī viņas izskatu.

Žurnāla vākā Tesa nofotografējusies rozā caurspīdīgās zeķbiksēs un ar daļēji atkailinātu ķermeņa augšdaļu. “Absolūti sirreāli – redzēt tik pilnīgas formas uz veselības žurnāla vāka! Paldies, “Self”, par to, ka padarat pasauli labāku kopā ar mani,” – uzrakstījusi Tesa pie savas fotogrāfijas.

Tesa uz žurnāla “Self” vāka:

I’m over the moon to finally share- This is totally surreal to see a fat body on the cover of a health magazine 😭🙏🏻 Thank you Self for changing the game with me! 💕 RP @selfmagazine We’re thrilled to share our first ever digital cover, featuring model, author, and fat-positivity activist Tess Holliday (@tessholliday). From editor-in-chief @carolynkylstra’s editor’s letter: “Holliday identifies as a fat woman; we chose to give her a platform because she has insightful things to say about thriving in a world that devalues bodies of size. We also chose to feature her because size representation is necessary, especially for a national health media brand that can help guide the conversation about what it means to be healthy and how to make health accessible. You don’t know how healthy or unhealthy a person is just by looking at them, you don’t know what their health goals and priorities are, and you don’t know what they’ve already done or are planning to do for their health going forward. And moreover, you should know that concern trolling—using a person’s perceived health to justify making them feel bad about themselves—isn’t just counterproductive, it’s abusive.” — Photographer: @catherineservel, Wardrobe Styling: @marpeidro, Hair: @christianmarc at @forwardartists using @randco, Makeup: @kristinhilton at @thewallgroup, Manicure: @nailsbyemikudo at @opusbeauty | #TeamSELF #effyourbeautystandards

A post shared by T E S S 🔥 (@tessholliday) on

Savukārt izdevuma redakcija, laižot klajā jauno numuru ar Holideju uz vāka, savus lasītājus aicinājusi padomāt divkārt pirms izdarīt secinājumus par cilvēka veselību, spriežot pēc viņa ārējā izskata.

Atgādināsim, ka 155 kg smagā sieviete ir ne tikai viena no pasaules veiksmīgākajām modelēm, bet arī rakstniece un blogere. Tāpat arī ar privāto dzīvi sievietei viss ir vislabākajā kārtībā – 20 gadu vecumā viņa laida pasaulē dēlu Railiju. 2012.gadā modele iepazinās ar Niku Holideju, bet 2015.gadā viņi apprecējās un Tesa pieņēma vīra uzvārdu.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem

LA.lv