Kokteilis
Baudi

Fon Stricka villā gaidāma “Laime Pilnīga”!0

Publicitātes foto

K. K. fon Stricka villā 19. aprīlī spilgtā latviešu rokgrupa “Laime Pilnīga” ar īpašu koncertu atzīmēs jaunākā albuma “Synergy and Waterlilies” iznākšanu. Pirms grupas “Laime Pilnīga” uzstāsies īpašie viesi no Igaunijas – grupa “The Queen of the Spades”.

Koncertā grupa pirmo reizi plašākai auditorijai izpildīs albuma “Synergy and Waterlilies” dziesmas, kā arī savas visu laiku labākās un populārākās kompozīcijas.

Lūdzu grupas solistu Ervīnu Ramiņu pastāstīt par jauno albumu un to, ar ko šis albums atšķiras no diviem iepriekšējiem grupas albumiem. “Jaunais albums tika ierakstīts divās ierakstu sesijās – 2017. gada vasarā un rudenī kopā ar ilggadējo skaņu inženieri un producentu Aleksandru Volku viņa studijā “Wolk Recording studios”. Galvenā doma bija radīt skaņdarbus uz vietas studijā, izmantojot nenoslīpētas muzikālas domas, un tādejādi ļauties plūsmai un mirkļa iespaidam. Tā arī ir galvenā atšķirība no grupas albuma “Dual”, kas iznāca 2011. gadā, un “LP” – 2015. gadā,” atklāj Ervīns un stāsta: “Albums “Dual” ir kā dziesmu izlase, kas bija sakrājušās piecos gados. Savukārt “LP” ir konceptalbums, kur visas dziesmas ir tematiski un muzikāli saistītas. Salīdzinoši “Synergy and Waterlilies” tapa ļoti viegli. Albuma nosaukums ir simbolisks, jo mums patika sinerģijas pamatdoma, ka 2+2=5, kopā kā grupa, vienots organisms mēs spējam labāk parādīt muzikālās domas un esam vienkārši labāki nekā tad, ja darītu lietas atsevišķi. Ūdensrozes savukārt mums simbolizē tīrību, vienkāršu skaistumu, nedaudz aristokrātiskumu, kas izpaužas mūsu spēlētajā rokmūzikā, tā ir no sirds dziļumiem patiesa, spēcīga iekšēja vibrācija.”

Vēl pirms albuma iznākšanas grupa klausītājus iepazīstināja ar diviem singliem. Dziesmā “Why” grupa runā par eksistenciāliem jautājumiem. “Dziesma “Why” ir par lietām, par ko mums patīk runāt, diskutēt, bet mums patiesībā nav ne jausmas, kāda ir īstenība. Vai esam vieni kosmosā, kas notiek pēc nāves utt.? Dziesma ir par nepadošanos, zinātkāri un pasaules izzināšanu caur savu pieredzi,” stāsta Ervīns. Tāpat vēl pirms albuma iznākšanas grupa ir nofilmējusi iespaidīgu videoklipu dziesmai “Hold On”. Grupa neslēpj, ka tas viņiem bija izaicinājums. “Mūzikas klips dziesmai “Hold On” ir mūsu līdz šim lielākais video projekts, kurā bija iesaistīti aptuveni 25 cilvēku tehniskais un palīgpersonāls, piecas dažādas filmēšanas lokācijas. Izaicinājumi bija gan tehniskas dabas, gan fiziskas. Piemēram, nonest un uznest klavieres pa gravu, tikt apraktam, kasīt nost kaļķa make up pāris dienas,” nosmej Ervīns un stāsta: “Grupai izaicinājums bija izdarīt visu, ko iecerējis režisors Ermīns Baltais, pēc iespējas labāk. Aktieriski sanāca arī iekšēji sevi nedaudz lauzt.”

Lai ieskandinātu jauno albumu, grupa dosies tūrē un kopā sniegs astoņus koncertus līdz vasaras sākumam, tostarp trīs Dānijas pilsētā Herningā Pasaules čempionāta hokejā laikā. Tiks izdots arī jauns mūzikas videoklips dziesmai “Summer’s Ending”, kas arī tapis sadarbībā ar režisoru Ermīnu Balto.

Grupa “Laime Pilnīga” ir dibināta 2006. gadā un ir pazīstama ar enerģiskiem, emocionāli uzlādētiem un spilgtiem koncertiem. Grupas skanējumu raksturo virtuoza ģitāras spēle, unikāls vokāls un spēcīgs ritms, kas kopā veido brāzmainas rokmūzikas un niansētu sajūtu virpuli. “Laime Pilnīga” izbraukājusi lielāko daļu Eiropas, priecējot rokmūzikas cienītājus.

Kad un kur?

  • 19. aprīlī plkst. 19.30 K. K. fon Stricka villā, Rīga
  • 11. maijā plkst. 19.30 Abgunstes muiža, Jelgavas novads
  • 20. maijā plkst. 19.30 Cīravas kultūras dzirnavas, Aizputes novads
  • Biļetes “Biļešu servisa” kasēs, www.bilesuserviss.lv
  • Cena Rīgas koncertā EUR 8 – 13
  • Abgunstes muižā EUR 5 – 10.

Video:


LA.lv