Kokteilis
Dzīvo

Fitnesa trenere Paula Freimane 1 stundas laikā aicina apgūt veselīgu dzīvesveidu0


Paula Freimane
Paula Freimane
Foto no Paulas personīgā arhīva.

Fitnesa trenere Paula Freimane un uztura speicāliste Lizete Puga sadarbībā ar “MyFitness” treneriem un “Putnu fabrika Ķekava” vienas stundas laikā aicina apgūt veselīga un aktīva dzīvesveida pamatus, jo mirklis līdz vasarai ir pavisam īss – atlicis mazāk kā divi mēneši!

Šo sestdien, 14.aprīlī, tikai vienas stundas laikā ikvienam interesentam būs iespēja apgūt veselīgas ēdienkartes pamatus, izmēģināt efektīvākos slaida, sportiska un spēcīga auguma iegūšanas vingrojumus, uzzināt patiesību par vistas gaļas mītiem un nobaudīt fitnesa treneru ieteiktas veselīgas maltītes.

“Ķekava” veselīga un aktīva dzīvesveida ekspress akadēmija norisināsies 14.aprīlī no pulksten 14:00 līdz 15:00 tirdzniecības centra Domina Shopping centrālajā laukumā “Sporta svētku” ietvaros. Pasākuma laikā eksperti sniegs ne vien noderīgu informāciju un padomus par veselīgu un sabalansētu ikdienas uzturu, bet arī demonstrēs vingrojumu paraugdemonstrējumus gan vingrošanai treniņu zālē, gan mājās.

Pasākums būs veidots četros blokos, katrā no tiem desmit minūšu laikā apskatot svarīgākos veselīgas un aktīvas ikdienas aspektus:

• Veselīgs un sabalansēts ikdienas uzturs pie dažādas fiziskas noslodzes. Padomos dalīsies uztura speciāliste Lizete Puga;
• Treniņi fitnesa klubā: ieteikumi pareizai vingrojumu izpildei un biežāk pieļautās kļūdas kopā ar fitnesa treneriem;
• Treniņu programma ātram un efektīvam rezultātam gan sporta klubā, gan mājās kopā ar fitnesa treneri un fitnesa modeli Paulu Freimani;
• Vistas gaļa – svarīgs olbaltumvielu avots ēdienkartē. Kopā ar ekspertiem ikvienam būs iespēja uzzināt vistas gaļas uzturvērtību un veselīgākos pagatavošanas veidus, kā arī atklāt izplatītākos mītus un patiesību par putnu gaļu.

Pasākuma laikā fitnesa treneri dalīsies arī savās iecienītākajās veselīgajās receptēs. Ikvienam pasākuma apmeklētājam būs iespēja tās nodegustēt, lai smeltos iedvesmu savām ikdienas maltītēm.

LA.lv