Rīt, 9. augustā koncertzālē “Dzintari” sāksies jau 14.ikgadējais muzikālais festivāls “Summertime – aicina Inese Galante”. Šogad festivāla atklāšana iezīmēsies ne tikai ar izcilā mūziķa Toma Gēbela uzstāšanos un Frenka Sinatras repertuāra skanējumu, bet arī ar līdz šim nebijušu notikumu – festivāla mūza un saimniece Inese Galante stāsies publikas priekšā, rotājot savu skatuves tēlu ar visā pasaulē zināmā juvelieru nama Gianni Lazaro rotām.

Itālijas juvelierizstrādājumu zīmols Gianni Lazzaro, sekojot Eiropas tradīcijām, izvēlējās spilgtāko šīs vasaras notikumu Jūrmalā – festivālu “Summertime – aicina Inese Galante” un tā patronesi Inesi Galanti – par savu sūtni, lai demonstrētu publikai unikālu kaklarotu – tulpi. Rotaslietas unikālitāte slēpjas tās dārgakmeņos un juvelieru ģeniālajā darbā – tās izveidei meistari mēneša garumā vienai rotaslietai sakopoja 3000 augstākās kvalitātes dārgakmeņus. Kopumā darbs pie rotas izveides turpinājās sešu mēnešu garumā. Skatītājiem būs vienreizēja iespēja ieraudzīt šo unikālo juvelieru mākslas izstrādājumu festivāla atklāšanas dienā – 9. augustā Dzintaru koncertzālē.

Gianni Lazzaro īpašā rotaslieta - tulpe.
Gianni Lazzaro īpašā rotaslieta - tulpe.

Festivāls “Summertime – aicina Inese Galante” norisināsies no 9. līdz 12. un no 14. līdz 15. augustam. Detalizētāku informāciju par festivāla koncertprogrammu meklējiet mājaslapā www.festivalsummertime.com.