Kokteilis
Baudi

Festivālā “Summer Sound” šogad būs arī “I Love You” skatuve0

Foto – Krists Luhaers

Šī gada “Summer Sound” festivālu papildina jauna skatuve – “I Love You Skatuve” uz kuras uzstāsies labākās pašmāju un Baltijas indie un alternatīvās mūzikas grupas.

Pirmo reizi “Summer Sound” festivālā divu dienu garumā muzikālu baudījumu piedāvās “I Love You Skatuve” ar vairākām grupām no Latvijas, kaimiņvalstīm, kā arī Izraēlas un Zviedrijas. Festivāla apmeklētājus priecēs – Čipsis un Dullais (LV), “Inokentijs Mārpls” (LV), “Soundarcade” (LV), “Židrūns” (LV), “The Bongo Club” (SE), “Garbanotas Bosistas” (LT), “The Bad Tones” (LV), “Múr” (LV), “Bucharest” (IS), “PODRUGA” (LV) un ar dejām priecēs DJ Uldis Rudaks. Šīs skatuves mākslinieku saraksts laika gaitā vēl tiks papildināts.

“Festivāla rīkotāju komanda cītīgi strādā, lai festivālu padarītu vispusīgāku un sniegtu muzikālo baudījumu dažādu mūzikas stilu klausītājiem. “I Love You” ierakstu kompānija un skatuve ir pazīstama daudziem gan Latvijā, gan aiz tās robežām, tā teikt – pārbaudīta vērtība. Ienākot “Summer Sound” festivālā, tā papildinās muzikālo piedāvājumu ar pašmāju alternatīvajām grupām un arī interesantiem ārvalstu māksliniekiem,” ar jauno “I Love You Skatuvi” iepazīstina festivāla organizators Uldis Pabērzis.

Līdz šim “Summer Sound” festivālā izziņoti šādi mākslinieki – amerikāņu rokgrupa “Goo Goo Dolls”, britu rokgrupa “Coasts”, vācu dīdžejs – Alle Farben, pašmāju “Musiqq”, Aija Andrejeva, “Labvēlīgais Tips”, “Dzelzs Vilks”, “Pienvedēja Piedzīvojumi”, “Rīgas Modes”, Igo, Justs, “Sudden Lights”, Marta Ritova, “Astra The 22’s”, “Riga Reggae”, “Singapūras Satīns”, reperi Ansis, Edavārdi un Fakts, dīdžeji Toms Grēviņš un Makree, Lietuvā dzīvojošais mūziķis Andis Grīva ar grupu – Andis Grīva ir WWMM, lietuviešu grupas “Colours of Bubbles” un “Antikvariniai Kašpirovskio dantys”. Mākslinieku saraksts, tuvojoties festivālam, vēl tiks papildināts.

LA.lv