7 Komentāri

 1. Anonymous

  Uldis Marhilevičs parādīja ‘ar slotas kātu’ viesmīlību paša aicinātajiem viesiem…

  1. Alla Borisovna

   Nu nez. Šī acīmredzami ir vienkārši nelaimīga sagadīšanās. Godājamā Olga aizsvilās, ka viņu neatpazīst, apsargs – ka kareivīgu dīvaiņu pulciņš sauc sevi par “Turaidas Rozi”. Tur noteikti ir bijusi kaut kāda tāda veida vienošanās, ka, kad godātie muzikanti ierodas, viņiem jāpagaida un tos pavadīs uz scēnu. Kaut kāda iemesla pēc tas nenostrādāja. So it goes.

 2. kabinets

  Apsargi jau, protams, mēdz būt visai stulbi, bet nav saprotams arī iemesls kāpēc tiem būtu automātiski jāatpazīst kautkādi visu veidu deģenerāti, sākot no nolietotiem politikāņiem un pašpasludinātām vip personām un biedzot ar aizpagājuša gadsimta pašizdomātām slavenībām 🙂

 3. Vienaudze

  Oldzin,nesprega,ta vareji darit pirms gadiem 30,atslabinies un ej pensija!Zini,pretigi skatities,ka skibzobe ragana leka.

 4. Producents/ pasākumu organizētājs

  1) Komentēt notikušo atsakās festivāla rīkotājs un idejas autors komponists Uldis Marhilevičs, kurš dusmīgi norāda, lai pati Olga komentē, ko viņa ir sastrādājusi. “Viņa visu to trādirīdi uztaisīja, lai viņa arī atbild! Es nekomentēšu bērnudārzu! Neviens nekur netika pasūtīts.”
  —————————————————————————————————
  MĪKSTAIS, vai biji klāt, kad notika tas INCIDENTS ar apsargu,? Kā kaut ko tik STULBU VARI VERVELĒT, ja VISI grupas dalībnieki bija klāt (ne tikai O.Rajecka, bet arī Uģis Roze un mūziķi!) , kad notika SKAIDROŠANĀS ar apsargu. Iespējams O.Rajecka par to savu pazīšanu/ nepazīšanu teica TĀPĒC, lai PASKAIDROTU, ka viņi ūz Marhileviča festivālu ir ieradušies nevis kā skatītāji, bet gan kā UZAICINĀTI mākslinieki, kuriem paredzēts UZSTĀTIES uz skatuves …
  MĪKSTAIS Marhil, ko organizē pasākumu 61 gada vecumā, ja esi par …IMPOTENTU, lai spētu nodrošināt …PAŠA uzaicināto dziedātāju/ grupas sagaidīšanu? Pie tam ZINOT , ka viņi pirms tam uzstājās ar koncertu Latvijas 2.malā Līvānos …
  Oganizators PILNĪBĀ ATBILD par PAŠA organizētā pasākuma (šoreiz lepni nosaucis par… festivālu!) PAŠA … UZAICINĀTAJIEM māksliniekiem (grupām, solistiem…) un KAS nodrošinās KĀRTĪBU … Arī to KURŠ sagaidīs māksliniekus – jo viņiem ( šoreiz – grupai “Turaidas roze”) taču bija paredzēts dziedāt UZ SKATUVES …

  2) Ento onkuļu izjātā pe-ža “vienaudze”, labāk būtu tik ļoti nelepojusies ar SAVU STULBUMU … Vai veču SPERMA jau skalojas tavā TRULAJĀ paurī, vai kā? Ja IZLIECIES par krutu jājampežu un vēl IZLIECIES par eksaperti kā Latvijā PAZĪSTAMIEM cilvēkiem būtu jādzīvo!

 5. Valdis Freimantāls

  Rupjos komentārus rakstīt gan neklājās latviešu valodā!

  Tas pazemo latviešu tautu un kultūru!

  Olgai un Uģim visa cieņa par cenšanos – kaut ari cienījamie mūziķi ne reizi nav iebilduši pret Rīgas Latviešu Biedrības šausmīgo, B R U T Ā L O iznīcināšanu 1993. gada 18. februāra naktī un likumīgo statūtu aizliegšanu “MĀMUĻĀ”!

  Lūdzu Olgu, Uģi un Uldi izlasīt patiesību par komunistu un čekistu NOZIEGUMU 1993. gada 18. februāra naktī! (Latvijas demokratizācijas apturēšanu – Latvijas tiesiskuma apspļaušanu)!

  Patiesība uzrakstīta mana raksta interneta vietnē www tautastribunals.eu.

  Raksta nosaukums ir “Mosties, celies, strādā”!

  Nebūsim naivi vairs!

 6. anna

  Jā, tāds nesaprotams ir gan tas “”izgājiens” no apsarga un festivāla rīkotāju puses. Kā tur īsti bija, kas nebija,to zina tikai viņi paši. Nu Olga jau mēdz būt reizēm ari diezgan asa un prasta, varbūt aizkaitināja apsargus.Lainu kā, tāds atgadījus vēl nebija dzirdēts, ka uzaicina un pēc tam “pasūta”

Pievienot komentāru

Obligātie lauki atzīmēti ar *