Kokteilis.lv http://kokteilis.la.lv dzīves un stila portāls Wed, 19 Sep 2018 12:24:23 +0000 lv-LV hourly 1 https://wordpress.org/?v=4.7.5 http://kokteilis.la.lv/wp/../uploads/2017/12/cropped-kokteilja-salmins_500x-32x32.jpg Kokteilis.lv http://kokteilis.la.lv 32 32 Draudzīgā gaisotnē aizvadīta jauniešu seriāla “16+” atklāšana http://kokteilis.la.lv/draudziga-gaisotne-aizvadita-jauniesu-seriala-16-atklasana/ http://kokteilis.la.lv/draudziga-gaisotne-aizvadita-jauniesu-seriala-16-atklasana/#respond Wed, 19 Sep 2018 12:18:03 +0000 http://www.la.lv/?p=1137773 Vakar, 18. septembrī, Latvijas Televīzijā aizritēja jaunā seriāla “16+” atklāšana, kurā tā pirmo sēriju pirmizrādi vērot aicināta bija gan seriāla komanda, gan zināmi Latvijas Youtube vides pārstāvji un citi sabiedrībā atpazīstami ļaudis. Plašākai auditorijai pirmās sērijas būs pieejamas jau šo piektdien – 21. septembrī.

Viesu vidū bija gan tādi youtuberi kā Rojs Linkevičs (pazīstams arī kā Rojs Rodžers), Amanda Doroteja Razma (Dorothea TV), Kristaps Graufelds (Joret) un citi. Tāpat ieradās Baiba Sipeniece, kuras meita Grieta atveido vienu no galvenajām lomām, diriģents Jānis Ernštreits, Sergejs Timoņins no “Kinokulta”, Latvijas Radio Pieci.lv balsis Karmena Stepanova un Linda Samsonova, Draugiem.lv pārstāvis Jānis Palkavnieks un citas atpazīstamas personības.

Pasākumu vadīja grupas “Sudden Lights” solists Andrejs Reinis Zitmanis. Par atmosfēru rūpējās Latvijas Radio Pieci.lv ētera balss Toms Grēviņš, kurš seriālā darbojās kā tā mūzikas redaktors, un muzikālu pārsteigumu sanākušajiem nodrošināja jaunā un daudzsološā grupa “Klicks”. Pēc oficiālajām uzrunām notika arī seriāla pirmo divu sēriju pirmizrāde.

Jau vēstīts, ka jaunā seriāla stāsta centrā ir četru draugu kompānija – Māra, Mārtiņš, Edgars un Pauls, kuri mācās vienā klasē. Sākoties jaunajam mācību gadam, klasei pievienojas divas meitenes – Laura un Amanda, kuru ierašanās un attieksme sašķoba it kā stabilo draudzību. Sākas notikumu virkne, kurā tiek ierauti visi, un ir skaidrs, ka neviens no jauniešiem bez draugu palīdzības pats no tās tik viegli ārā netiks. Seriālu režisējis Uldis Cipsts, scenārija autori – Artis Dobrovoļskis un Osvalds Zebris, bet galvenās lomas atveido jaunieši bez iepriekšējas pieredzes aktiera darbā – Grieta Sipeniece, radio Pieci.lv balss Aleksis Vilciņš, Augusts Barkovskis, Helēna Kuple, Kristaps Brēmers un Annija Ūsīte.

Visas sērijas būs vērojamas seriāla Youtube kontā – http://ej.uz/serials16plus. Informāciju par to, kad tiks publicēta jaunākā epizode, varēs atrast seriāla Instagram kontā – https://www.instagram.com/serials16plus/. Šī informācija tiks izziņota arī Latvijas RadionPieci.lv rīta programmā “Pieci rīti”. Informāciju par seriālu iespējams atrast arī tā Facebook kontā https://www.facebook.com/serials16plus/

]]>
http://kokteilis.la.lv/draudziga-gaisotne-aizvadita-jauniesu-seriala-16-atklasana/feed/ 0
12 slikti ieradumi, kas bojā jums dzīvi saskaņā ar jūsu zodiaka zīmi http://kokteilis.la.lv/12-slikti-ieradumi-kas-boja-jums-dzivi-saskana-ar-jusu-zodiaka-zimi/ http://kokteilis.la.lv/12-slikti-ieradumi-kas-boja-jums-dzivi-saskana-ar-jusu-zodiaka-zimi/#respond Wed, 19 Sep 2018 10:51:48 +0000 http://www.la.lv/?p=1137827 Kādi jūsu sliktie ieradumi patiesībā bojā jums pašiem dzīvi saskaņā ar jūsu zodiaka zīmi, noskaidrojuši astrologi.

Auns – “viņi iet pāri līķiem”

Auni ir ļoti mērķtiecīgi un uzskata, ka savu panākumu dēļ dažkārt var pārkāpt pāri arī dažādiem morāles principiem, kas bieži vien slikti ietekmē attiecības ar citiem cilvēkiem. Tieši par Auniem ir teiciens – “viņi iet pāri līķiem”.

Vērsis – naudas kāre un skopums

Vērsis mīl dzīvot grezni, bet tajā pat laikā – ļoti taupa naudu. Nereti viņš ir visa materiālā “upuris”, jo viņa domāšana bieži varētu būt raksturojama ciparos. Ja kāds Vērsim kaut ko cenšas atņemt, viņš kļūst par īstu monstru.

Dvīņi – melošana un bezatbildība

Meli un nodevība. Dvīņi ir tendēti dot daudz solījumu, pat īsti nedomājot par to, vai viņi spēs tos turēt. Bet kad pienāk laiks rīkoties, tad viņi iecienītākā taktika ir melot un visiem pierādīt, ka viņi nekad neko tādu nav teikusi un visi pie tā paši ir vainīgi, ka nepareizi ir sapratuši.

Foto: Unsplash

Vēzis – greizsirdība

Greizsirdība un muļķīga rīcība, kas bieži vien ietekmē attiecības ar tuviem cilvēkiem. Vēzis var būt tik uzmācīgs, ka no viņa var nogurt. Citkārt Vēzis rīkojas emociju iespaidā, kas ļoti ietekmē viņa attiecības ar mīļotajiem cilvēkiem.

Lauva – slavas kāre

Vēlēšanās vienmēr būt uzmanības centrā šīs zodiaka zīmes pārstāvjiem ir galvenais virzītājspēks viņu dzīvē, taču tas noved pie tā, ka viņi no tā kļūst “atkarīgi”. Un bieži vien situācijās, kurā neatrodas “uzmanības centrā” jūtās nelāgi un vairs neprot baudīt dzīvi.

Jaunavas – perfekcionisms

Vēlme visu sistematizēt un kontrolēt pati par sevi nav slikta, bet gadījumos, kad tas kļūst teju vai par apsēstību, tas sāk traucēt apkārtējiem un arī pašam sev. Dažkārt Jaunavas kļūst teju neizturamas saviem draugiem un ģimenes locekļiem, jo visam jābūt iekārtotam, saplānotam un sakārtotam tieši tā, kā to par vajadzīgu uzskata Jaunavas.

Foto: Unsplash

Svari – meli

Svari, par spīti savam veselajam saprātam, ir spējīgi melot kaut vai par sīkumiem visu savu dzīvi. Viņi var mainīt savu viedokli ļoti strauji, bet lai sevi attaisnotu, viņi noteikti kaut ko samelos par to, kāpēc tā ir noticis. Un tas notiek ikdienā.

Skorpions – atkarība no alkohola

Alkohols spēcīgi ietekmē šo zodiaka zīmi, tāpēc viņiem biežāk sastopama nosliece uz alkoholismu kā citiem. Iedzerot, viņi sāk justies ļoti vareni, un tas, kā reiz ir tas, pēc kā viņi kāro.

Strēlnieks – spontanitāte

Šie cilvēki vienmēr ir bijuši neparedzami. Šodien viņi ir labākie draugi, bet rīt jūs viņiem jau esat apnikuši. Tieši tas pats attiecas arī uz profesionālo un privātās dzīves sfēru.

Foto: Unsplash

Mežāzis – tirānija

Šīs zodiaka zīmes pārstāvji ir tendēti uz tirāniju: ģimenē, draudzībā, kolektīvā – itin visu viņi grib būt noteicēji un “galvenie”. Neprot pieņemt citu argumentus un dzird tikai sevi.

Ūdensvīrs – atkarības

Reālajā pasaulē Ūdensvīriem bieži šķiet pārlieku “pelēka”. Šīs zodiaka zīmes pārstāvji mīl visu neparasta, ieskaitot apziņas stāvokļa maiņas, tāpēc jābūt ļoti uzmanīgiem no dažādām apreibinošajām vielām.

Zivis – apvainošanās

Zivis spēj apvainoties teju par visu un uz visiem. Turklāt viņi netaisīs skandālus, bet vienkārši “klusi” apvainosies. Lēnām, bet pamatīgi tas saindē ģimenes dzīvi, romantiskās un draudzīgās attiecības.

Foto: Unsplash

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem

]]>
http://kokteilis.la.lv/12-slikti-ieradumi-kas-boja-jums-dzivi-saskana-ar-jusu-zodiaka-zimi/feed/ 0
8 frāzes, kas liecina – iespējams, viņš tevi krāpj http://kokteilis.la.lv/8-frazes-kas-liecina-iespejams-vins-tevi-krapj/ http://kokteilis.la.lv/8-frazes-kas-liecina-iespejams-vins-tevi-krapj/#respond Wed, 19 Sep 2018 10:14:39 +0000 http://www.la.lv/?p=1137780 Nav nekā skumjāka kā uzzināt, ka tavs mīļotais vīrietis tevi krāpj. Izrādās, eksistē rinda nodevīgu frāžu, ko vīrietis neapzinoties var pateikt un nodot sevi.

1. “Gribi mēs nopirksim tev to somiņu?”

Negaidīts dāsnums no viņa puses, it īpaši tad, ja agrāk viņš ir bijis visai skops. Šis scenārijs lieliski pierāda to, ka viņš cenšas no tevis “atpirkties”. Psihologi tamlīdzīgu rīcību skaidro ar vainas apziņu, kas nozīmē, ka vīrieti pēc nodarītā grauž sirdsapziņas pārmetumi.

2. “Aizkavēšos veikalā, pie friziera”

Viņš ir sācis “pucēt spalviņas”? Viņš pērk jaunus skūšanās krēmus un smaržas? Apmeklē frizieri daudz biežāk kā agrāk un sācis pirkt sev daudz jaunu apģērbu. Kopumā šī būtu normāla vīrieša uzvedība ar nosacījumu, ja viņš tāds ir bijis vienmēr. Taču, ja vīrietim līdz tam ir bijis viens mīļākais krekls, divi pāri džinsu un vienas iemīļotākās smaržas, tas ir dīvaini. Un noteikti neliecina ne par ko labu.

3. “Tu tici, ka mīlestība var būt uz visu mūžu?”

Nosliece uz lielu filozofēšanu arī ir bīstama zīme. Ja, protams, viņš nav bijis “filozofs” kopš jūsu iepazīšanās brīža. Bet jautājums, vai tu tici tam, ka vienas attiecības diviem cilvēkiem var būt uz visu dzīvi, noteikti neliecina neko labu.

Foto: Unsplash

4. “Tev tur būs garlaicīgi”

Ja tu agrāk esi viņam devusies līdzi uz dažādiem pasākumiem, pat uz viņa darba Ziemassvētku balli, kur tev patiešām ir bijis garlaicīgi, pēkšņi viņš ir sācis rūpēties par to, lai tev nebūtu garlaicīgi. Viņš dosies kaut kur ar draugiem un uzsver, ka viņi tur darīs visu to, kas tevi garlaiko, tāpēc silti iesaka tev palikt mājās. Diez vai šī rīcība prasa komentārus!

5. “Man nav jāatskaitās!”

Šo frāzi vīrietis parasti saka, kad jūt tavas aizdomas. Un saka viņš to, visdrīzāk, tad, kad tu apšaubi viņa ballītes, kurās tev taču “būs garlaicīgi”. Tev vēl ir kādi jautājumi?

6. “Attā, zaķi!”

Viņš nekad, attiecībā uz tevi tādus vārdus nav lietojis vai nu jebko citu “saulīte, pelīte, mīļumiņ, mazā”, ja nu vienīgi tad, kad jūs iepazināties tīņu vecumā. Taču pēdējos 20 gadus tu no viņa šos vārdus neesi dzirdējis nekad. Bet te pēkšņi tu esi zaķis! Te ir divi varianti – vai nu tu esi izdarījusi ko tādu, ka viņš tevi sācis tā patiešām uztvert vai arī otrs variants…

Foto: Unsplash

7. “Liec mani mierā!”

Viņš ir kļuvis ļoti nervozs, viņš var “uzvilkties” uz līdzenas vietas un par pilnīgiem sīkumiem. Bez būtiska iemesla viņš var uz tevi sākt kliegt. Straujas garastāvokļa maiņas, neizskaidrojama uzvedība diemžēl ir raksturīga tiem, kas ir neuzticīgi. Viņus nomoka sirdsapziņa, tāpēc viņi dažādās situācijās meklē vainīgos.

8. Viņš nerunā vispār…

Viņš ietur drošu distanci un izvairās no kontaktēšanās ar tevi. Viņš dodas gulēt uzreiz kā pārnācis mājās no darba, aizbildinoties ar sliktu pašsajūtu. Viņš izvairās ar tevi runāt par jebko, pat par lietām, par kurām agrāk tu nevarēji viņu apklusināt. Agrāk tu zināji visu, cik “liels kretīns ir kolēģis A un ka kaimiņš B ir nopircis jaunu mašīnu”. Bet tagad pilnīgs klusums, nekādu ziņu. Informācijas vakuums. Un, ja godīgi, nav īsti skaidrs – priecāties par to, ka tu nedzirdi kārtējo “viņš atkal nopircis jaunu mašīnu” vai bēdāties. Laikam jau otrais.

Foto: Pixabay

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem

]]>
http://kokteilis.la.lv/8-frazes-kas-liecina-iespejams-vins-tevi-krapj/feed/ 0
11 vismodernākie aksesuāri šoruden: lielas beretes, “Matrix” stila saulesbrilles un platas jostas http://kokteilis.la.lv/11-vismodernakie-aksesuari-soruden-lielas-beretes-matrix-stila-saulesbrilles-un-platas-jostas/ http://kokteilis.la.lv/11-vismodernakie-aksesuari-soruden-lielas-beretes-matrix-stila-saulesbrilles-un-platas-jostas/#respond Wed, 19 Sep 2018 08:23:47 +0000 http://www.la.lv/?p=1137701 Šajā sezonā modes aksesuāri pavisam noteikti nepaliks ēnā. Šoruden aksesuāru modē aktuāls ir viss oriģinālais, avangardiskais un ekstravagantais. Kaut arī rudens un ziemas mēnešos cilvēki labprātāk izvēlas valkāt tumšas krāsas apģērbu, neviens neliedz un pat iesaka izcelties ar oriģinālu somu, lieliem auskariem vai uzkrītošu cepuri.

Vēl nesen mēs nēsājām saulesbrilles ar lieliem un izteiksmīgiem plastmasas rāmjiem, taču šobrīd tas jau ir izgājis no modes. Ir mainījies to izmērs! Šoruden modē atgriežas šauras saulesbrilles, gluži kā filmā “Matrix”, modē nākušas arī masīvas rotas un liela izmēra franču stila beretes.

1. Franču stila beretes

aaa

Franču berete ir viens no stilīgākajiem un reizē klasiskākajiem sieviešu galvas aksesuāriem. Tomēr šajā rudenī klasiskā franču berete ir mainījusies, modē nākusi jauna – izmēros daudz lielāka, apjomīgāka un dažādu audumu variācijās. Dizaineri ir parūpējušies, lai moderns būtu ne tikai stilīgs, bet arī ērts un silts, tāpēc aktuālās beretes ir no vilnas un kažokādu auduma.

2. Žokejcepures

sss

Kopš bērnu dienām mēs cepures esam valkājuši ar nepatiku. Šajā sezonā viss mainīsies, modē aktuālas ir stilīgas un gaumīgas žokejcepures. Cepures kļūs par vienu no aktuālākajiem šīs sezonas aksesuāriem. Šīs cepures ir tumšos toņos un tās izskatīsies lieliski kopā ar jebkuru apģērbu kombināciju. Labā ziņa ir tā, ka pelēkos toņus var izcelt, uzliekot krāsainas brilles.

3. Atslēgu gredzeni

ddd

Iespējams šoruden aktuālās rokassomas ir tik mazas, ka tajās vienkārši nav iespējams ielikt visu nepieciešamo. Tāpēc modes mākslinieki ir parūpējušies, lai atslēgas varētu izmantot kā lielisku aksesuāru, tās valkājot pie biksēm, svārkiem un jostas.

4. Ādas cimdi

fff

Iespējams, viena no šīs sezonas spilgtākajām tendencēm ir vidēja garuma ādas cimdi. Tie kļuvuši krāsaini un pat rakstaini. Īpaši aktuāli cimdi būs sarkanā, smaragda, vīna sārtā, ķieģeļu brūnā krāsā, kā arī čūskas ādas imitācijas. Šādi cimdi lieliski piestāv pie svīteriem, baltiem krekliem un trikotāžas džemperiem.

5. Liela izmēra auskari

ggg

Šī modes sezona tomēr prasīs  “upurus”. Aktuāli kļuvuši milzīgi un smagnēji auskari, tāpēc šoruden tiem obligāti jābūt tavā dārglietu kastītē. Lielo aksesuāru tendencēs atgriežas sešdesmito gadu stils – īss matu griezums un milzīgi auskari. Esi drosmīga un iegādājies vismaz vienu lielu auskaru pāri, lai vari būt aktuāla šajā rudenī.

6. Masīvas rokassprādzes

hhh

Šajā sezonā sieviešu rokas greznos masīvas metāla aproces – ķēdes, mistiskas dzīvnieku figūras un vienkāršas aproces vairākos slāņos. Ja ikdienā valkā vismaz vienu aproci, tad pilnīgi noteikti šoruden vari izvēlēties tai pievienot vēl 3-5 dažāda biezuma rokassprādzes.

7. Krūšu un jostas somas

jjj

Standarta plecu somas ir mainījušas savu funkciju un izskatu, tagad somas kļūst aktuāli nēsāt kā uz kakla, tā uz jostasvietas. Šī somu tendence ir sagaidījusi triumfu, jo drūmajos ziemas mēnešos somas būs krāsainas, tās būs aktuālas ziedu motīvos un no kažokādu imitācijas materiāliem. Šādas somas ir ne viens stilīgas, bet arī ļoti praktiskas – tajās ir ērti turēt visu ikdienai nepieciešamo – sākot no bankas kartes līdz pat lūpu krāsai.

8. Brilles, kas līdzinās “aizsargbrillēm”

kkk

Jau zināms, ka šajā sezonā aktuāli ir kombinezoni un tos iespējams lieliski papildināt ar aktuāliem aksesuāriem. Šajā sezonā modē aktuālas ir brilles, kas līdzinās dārza darbu vai dažādu darbu  aizsargbrillēm. Šīs brilles lieliski “pieguļ” sejai, tām ir plāns metāla rāmis un galvenais dizaina elements ir krāsainais briļļu stikls.

9. Šauras saulesbrilles

lll

Patiešām, šoruden modē atgriežas šaurās un izmērā mazās saulesbrilles. Laika gaitā šī stila brilles ir pierādījušas savu pozīciju modes pasaulē, tāpēc tām noteikti jābūt tavā aksesuāru sarakstā.
Iedvesmas avots ir filmas “Matrix” galvenais varonis. Šīs taisnstūrveida brilles izskatīsies lieliski kombinācijā ar vestēm, kapucēm, masīviem auskariem un beretēm. Tās īpaši akcentē īsus matu griezumus.

10. Ķēdes

zzz

Šo rudens modi viennozīmīgi iedvesmo masīvas rotaslietas, tajā skaitā milzīgas ķēžu rotas. Tās lieliski izskatīsies kopā ar zīda kleitām, tvīda jakām un kostīma biksēm. Turklāt ķēdes var valkāt arī kā aproces, jo īpaši, ja tās kombinē ar ādas elementiem.

11. Platas jostas

ccc

Ādas jostas šoruden ir sasniegušas savu maksimālo platumu – tās lieliski akcentē sievietes vidukļa līniju. Aktuālas būs jostas ar metāla elementiem un vairāku audumu slāņiem. Tās lieliski izskatīsies kopā ar garām šifona kleitām un pasteļu toņu audumiem.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem

]]>
http://kokteilis.la.lv/11-vismodernakie-aksesuari-soruden-lielas-beretes-matrix-stila-saulesbrilles-un-platas-jostas/feed/ 0
FOTO: prinča Harija sieva Megana Mārkla izdod pavārgrāmatu http://kokteilis.la.lv/foto-princa-harija-sieva-megana-markla-izdod-pavargramatu/ http://kokteilis.la.lv/foto-princa-harija-sieva-megana-markla-izdod-pavargramatu/#respond Wed, 19 Sep 2018 06:09:00 +0000 http://www.la.lv/?p=1137549 Saseksas hercogiene Megana Mārkla ir realizējusi savu pirmo karalisko labdarības projektu. Megana atbalsta labdarības pavārgrāmatas “Together: Our Community Cookbook” izdošanu, lai godinātu Londonas daudzstāvu nama “Grenfell Towr” upurus. Šī grāmata noteikti patiks sievietēm, kas iepriekš bija lasījušas Meganas Mārklas pierakstus vietnē “The Tig”.

Megana viennozīmīgi ir kas vairāk kā prinča Harija sieva un Saseksas hercogiene, viņa ir jauks cilvēks ar plašu sirdi, kas ir piemērs un iedvesmas avots daudziem.

Kensingtonas pils pārstāvji oficiālajā Instagram kontā paziņojuši, ka šīs grāmatas mērķis ir apbrīnot, kā gatavošanas māksla un spēks spēj satuvināt cilvēkus. Šajā grāmatā pieejamas vairāk kā 5o receptes, kuru autores ir tās sievietes, kas kļuva par upuriem daudzstāvu nama ugunsgrēkā.

Atgādināsim, ka pagājušā gada jūnijā ugunsgrēks nopostīja 24 stāvu namu, atņemot dzīvību 72 cilvēkiem. Ieņēmumi, kas tiks gūti no grāmatas pārdošanas, atbalstīs “Hubb Community Kitchen”. Arābiski Hubb nozīmē mīlestība. Tā ir organizācija, kas apvieno ļaudis, lai gatavotu maltīti katastrofās cietušajiem.

“Es uzreiz sajutos vienota ar sievietēm šajā kopienā. Tā ir vieta, kur viņas prot smieties, mazliet grēkot, raudāt un gatavot ēdienu kopā,” medijam Telegraph paziņoja Mārkla.

“Dažādu kultūru identitātes zem viena kopīga jumta rada telpu, kurā rodas vispārīga vajadzība palīdzēt, apvienoties, audzināt un sazināties caur kopīgu gatavošanu kā priekos, tā bēdās,” stāsta Megana Mārkla.

Medijiem sniegta informācija, ka Saseksas hercogiene Megana Mārkla jau kopš februāra regulāri apmeklējusi dažādas organizācijas, lai iepazītu labdarības organizācijas.

Foto:

]]>
http://kokteilis.la.lv/foto-princa-harija-sieva-megana-markla-izdod-pavargramatu/feed/ 0
10 brīdinošas pazīmes, kas liecina par ļauna cilvēka klātbūtni http://kokteilis.la.lv/10-bridinosas-pazimes-kas-liecina-par-launa-cilveka-klatbutni/ http://kokteilis.la.lv/10-bridinosas-pazimes-kas-liecina-par-launa-cilveka-klatbutni/#respond Wed, 19 Sep 2018 05:16:56 +0000 http://www.la.lv/?p=1137608 Visu ļauno ir viegli nodefinēt, taču, kad nākas ar to sastapties, ne vienmēr ir iespēja to uzreiz konstatēt. Ļauni cilvēki cenšas ietekmēt tavu prātu, uzvedību, apziņas stāvokli un viedokli.

Šie cilvēki ir mums visapkārt – skolās, darbā, draugu mājās un pat veikalos. Ja arī tu dzīvē esi sastapis kādu ļaunu cilvēku, tad uzzini, kā iespējams atbrīvoties no viņu ietekmes.

Lūk, 10 brīdinošas zīmes, kas liecina, ka persona ir ļauna un vēlas draudzību izmantot pret tevi.

1.Viņi izbauda citu neveiksmi

Foto: pixabay

Šie cilvēki ir spējīgi radīt nepatīkamas situācijas apkārtējiem un, redzot, kad kāds jūtas slikti, to izbaudīt. Viņi priecājas par citu nelaimēm un gūst baudu no citu cilvēku neveiksmēm. Ir svarīgi šos cilvēkus atpazīt laikus, pirms ar tevi vai taviem mīļajiem noticis kaut kas nelāgs.

2.Viņi vēlas kontrolēt situāciju

Šie cilvēki cenšas kontrolēt pilnīgi visu! Vēl jo vairāk, viņi jūtas bezspēcīgi, ja nespēj kontrolēt pat kādu dzīves aspektu. Šie cilvēki viegli kļūst par tavu draugu, viņi atrod veidu, kā komunicēt ar tevi un iemantot tavu uzticību. Tiklīdz viņiem tas būs izdevies, viņi sāks kontrolēt arī tavu dzīvi.

3.Viņi ir negodīgi

Foto: PN/ SCANPIX/ LETA

Būsim reāli. Ikviens no mums ir melojis par lielām un par mazām lietām, bet tas mūs ne vienmēr padara par meļiem.

Meļi ir īpaša cilvēku kategorija. Šie ļaunprātīgie meļi ir radījuši izdomātu pasauli sev apkārt, viņi ir panākuši, ka dzīvo melu pasaulē un apkārtējie tai tic.

4.Viņu klātbūtnē tu jūties dīvaini

Foto: pixabay

Cilvēka ķermenis intuitīvi diezgan labi ir spējīgs sajust apkārtējo enerģijas lauku. To iespējams saukt arī par mūsu intuitīvo aizsardzības sistēmu. Šiem cilvēkiem pat nav jāizdara nekas ļauns, lai viņu klātbūtnē tu sāktu justies neomulīgi vai dīvaini. Uzticies savām sajūtām – ja jūties nelāgi, labāk izvairies no šāda cilvēka.

5.Viņi cenšas tevi maldināt

Foto: pixabay

Kontrolējot situāciju, viņi pakļauj apkārtējos izpildīt viņu vēlmes. Tas ir veids, kā šie cilvēki cenšas manipulēt, viņi mudina tevi domāt nepareizi par cilvēkiem tev apkārt un tevi pašu. Viņi visbiežāk maldina, izmantojot melus, sagrozot faktus un slēpjot patiesību. Rezultātā viņi ievelk tevi savā melu pasaulē un tu vairs nezini, kam ticēt un kam nē.

6.Viņi ir nežēlīgi un to nenožēlo

Kā jau minēts, viņi izjūt patiesu baudu no citu sāpēm un nelaimēm. Savu nežēlību viņi izpauž kaitējot cilvēkiem ne vien fiziski, bet arī emocionāli, piemēram, sanaidojot tuvinieku attiecības. Ja šāds cilvēks ir tuvumā, viņš mēģinās kaitēt taviem tuviniekiem, bērniem, draugiem, vai pat mājdzīvniekiem. Savukārt, ja šādu cilvēku atpazīsti savā “draugu” vai paziņu lokā, nekavējoties atrodi veidu, kā šo kontaktēšanos pārtraukt.

7.Viņu draugi un ģimene cenšas tevi brīdināt

Foto: pixabay

Par cilvēku iespējams spriest pēc viņa ģimenes un draugiem, taču ja viņi jau laikus cenšas tevi brīdināt, tad iespējams konkrētais cilvēks ir patiešām ļauns. Protams, nevajag katru brīdinājumu uztvert personīgi, jo tā var būt arī manipulācija, taču iespējams tas tiešām ir brīdinājuma signāls. Neignorē pazīmes, kas liecina par ļauna cilvēka klātbūtni, īpaši, ja brīdinājumu izsaka šī cilvēka tuvinieki.

8.Viņi ir slikti draugi

Foto: pixabay

Ja šāds cilvēks pie tevis griežas brīdī, kad viņam kaut kas ir nepieciešams, vari būt droša, ka tas ir mērķtiecīgs gājiens. Citādi viņi būs līdzās tikai tad, kad tev būs labi. Savukārt, kad palīdzība būs vajadzīga tev, šie cilvēki nekad nebūs sasniedzami.

9.Viņi cenšas radīt konfliktus

Foto – pixabay.com

Gluži tāpat kā šie cilvēki spēj pakļaut un kontrolēt cilvēkus ikdienišķās situācijās, viņi savā labā izmanto arī haosu, neskaidrības un konfliktus. Jo vairāk nobijies, šaubīgs un dusmīgs tu būsi, jo vairāk viņi ietekmēs tavas domas un izmantos situāciju savā labā. Ja tu konstatē šādu cilvēku sev blakus, esi uzmanīgs ar uzticēšanos un to, ko viņam stāsti. Saglabā vēsu prātu un risini radušos situāciju, nevis ļauj kādam no tās “baroties”.

10.Viņi neizjūt robežas

Šie cilvēki ir samāksloti un viņi cenšas pēc iespējas vairāk uzturēties tavā sabiedrībā. Lai cik ļoti tu vēlētos pārtraukt attiecības ar šādu cilvēku, viņš vienmēr atradīs veidu, kā atgriezties. Tas ir veids, kā viņi ar tevi manipulē, panākot, ka tu jau atkal ielaid viņu savā dzīvē…

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem.

]]>
http://kokteilis.la.lv/10-bridinosas-pazimes-kas-liecina-par-launa-cilveka-klatbutni/feed/ 0
Mūziķis Vjačeslavs Mitrohins beidzot atklāti runā par dēla nāvi: Viņš dzēra alu un nomira no alus http://kokteilis.la.lv/muzikis-vjaceslavs-mitrohins-beidzot-atklati-runa-par-dela-navi-vins-dzera-alu-un-nomira-no-alus/ http://kokteilis.la.lv/muzikis-vjaceslavs-mitrohins-beidzot-atklati-runa-par-dela-navi-vins-dzera-alu-un-nomira-no-alus/#respond Wed, 19 Sep 2018 05:07:04 +0000 http://www.la.lv/?p=1136920 .iframe-embed { position: relative; } .iframe-embed iframe { position: absolute; top: 0; left: 0; width: 100%; height: 100%; } /** fb sdk embedu responsive fix. Ja platums mazaks par 350px, tad iet arpus vietas */ .fb-post>span { max-width: 100%; } .fb-post iframe { border: 0; display: block; margin: 0 auto; max-width: 100%; } .fb-embed-w { }

Gada sākumā pazīstamais Latvijas blūza ģitārists, par “roka huligānu” un “Latvijas rokmūzikas aristokrātu” dēvētais Vjačeslavs Mitrohins nosvinēja 65. dzimšanas dienu un, kā atzīst, rokmūzikā ir jau pusgadsimtu, jo ģitāru pašmācības ceļā apguvis un sācis spēlēt jau 13 gadu vecumā, bet mūzikas skolā apguvis vijoļspēli.

Dienesta laikā, spēlējot Dobeles medicīniski sanitārā bataljona ansamblī “Sprīdītis”, mēnesī pelnīti pat 2000 rubļi, tiesa, lielākā daļa tikusi komandierim. Pēcāk sekojis laiks Maestro Raimonda Paula leģendārajā “Modo”. Astoņdesmito gadu nogalē mūziķis jau bija izveidojis savu grupu un kā atklāj žurnālam “Kas Jauns”, lielākā peļņas vieta bijusi korejiešu restorāns Jūrmalā. Mēneša laikā tikai dzeramnaudā iekrāti 30 000 rubļi, par kuriem Vjačeslavs varējis atļauties nopirkt jaunu žiguli.

Pirms desmit gadiem Vjačeslavs sāka uzstāties kopā ar dēlu, talantīgo vijolnieku un arīdzan elektriskās ģitāras spēlētāju Denisu. “Es apskaudu Denisa talantu. Viņam bija tas, kā pietrūka man, – viņam bija pacietība vingrināties vijoļspēlē un iedzimta spēja improvizēt. Eh, kā viņš spēlēja!,” atmiņās dalās Vjačeslavs.

Tad nāca ekonomiskā krīze un saasinājās Denisa veselības problēmas, kurš no mātes bija mantojis šizofrēniju. “Manai pirmajai sievai bija šī slimība. 24 gadus cīnījos, darīju, ko varēju, tad nopirku viņai māju un aizgāju.” Deniss slīdzis alus alkoholismā. “Viņš dzēra alu un nomira no alus. Viņš stipro alkoholu nelietoja, bet jau no paša rīta kā paņēma kausu alus, tā dienā izdzēra septiņus līdz desmit litrus. Un gandrīz neko neēda, pilnībā sabojāja kuņģi. Ārsti pat brīnījās, ka viņš vispār vēl ir dzīvs, un iedeva 2. invaliditātes grupu.” Mūziķis atklāj, ka dažādi mēģinājis dēlu vest uz pareizā ceļa, bet viss bijis velti. Pie ārstiem viņš atteicies iet un arī no cita veida palīdzības atteicies.

2013. gada 10. martā 34 gadu vecumā Deniss aizgāja atgulties un vairs nepamodās.

Pats Vjačeslavs alkoholu nelieto kopš 1993. gada, kad izdzēris savu pēdējo viskija glāzīti. Grupas biedri toreiz viņam nav ticējuši, bet mūziķis savu solījumu pilda joprojām.

Pēc dēla pēkšņās nāves esot bijis smags periods un, kā pats atzīst, atkopies tikai tad, kad ar otru sievu piedzimusi meitiņa.]]>
http://kokteilis.la.lv/muzikis-vjaceslavs-mitrohins-beidzot-atklati-runa-par-dela-navi-vins-dzera-alu-un-nomira-no-alus/feed/ 0
Džeza dziedātāja Evilena Protektore Kiprā salaulājusies slepenās kāzās http://kokteilis.la.lv/dzeza-dziedataja-evilena-protektore-kipra-salaulajusies-slepenas-kazas/ http://kokteilis.la.lv/dzeza-dziedataja-evilena-protektore-kipra-salaulajusies-slepenas-kazas/#respond Wed, 19 Sep 2018 05:02:29 +0000 http://www.la.lv/?p=1136884 .iframe-embed { position: relative; } .iframe-embed iframe { position: absolute; top: 0; left: 0; width: 100%; height: 100%; } /** fb sdk embedu responsive fix. Ja platums mazaks par 350px, tad iet arpus vietas */ .fb-post>span { max-width: 100%; } .fb-post iframe { border: 0; display: block; margin: 0 auto; max-width: 100%; } .fb-embed-w { }

Pēc septiņu gadu kopā būšanas sestdien Kiprā, klātesot 15 radiniekiem, laulības gredzenus mija grupas “Pieneņu vīns” soliste, TV3 šova “Izklausies redzēts” zvaigzne, džeza dziedātāja Evilena Protektore (33) un datordizainers, video un vizuālo efektu mākslinieks Vadims Kožins.

Kāzas bijis pārsteigums ne tikai abu sociālo tīklu sekotājiem, bet arī vecākiem. Žurnālam “Kas Jauns” Evilena atklāj, ka kā iemesls ceļojumam bijis viņas koncerts “Pattichio” teātrī. Nākamajā rītā jaunais pāris uzaicinājis visus uz branču jūras krastā un tad arī atklājies, ka iecerēta kāzu ceremonija, ko vadījis Kipras dzimtsarakstu biroja darbinieks.

Vadims atbalsta Evilenu ne tikai mājās, bet arī profesionālajā darbā – veido mākslinieces mājaslapu, fotografē un filmē videoklipus. Viņus saista arī hobijs – fotografēšana.


]]>
http://kokteilis.la.lv/dzeza-dziedataja-evilena-protektore-kipra-salaulajusies-slepenas-kazas/feed/ 0
FOTO: zīmols Burberry pieteicies apvērsumu modes pasaulē – moderni būs zīmolu logotipi http://kokteilis.la.lv/foto-zimols-burberry-pieteicies-apversumu-modes-pasaule-moderni-bus-zimolu-logotipi/ http://kokteilis.la.lv/foto-zimols-burberry-pieteicies-apversumu-modes-pasaule-moderni-bus-zimolu-logotipi/#respond Wed, 19 Sep 2018 04:32:22 +0000 http://www.la.lv/?p=1137565 Burberry ir pasaules mēroga ekskluzīvo apģērbu zīmols, kas reprezentē citādu britu identitāti. Zīmols atpazīstams ar savu logo visā pasaulē.

Londonas modes nedēļā zīmols prezentēja jaunākās modes tendences gan sieviešu, gan vīriešu apģērbu kolekcijās.

Burberry arī šajā sezonā uzsvaru licis uz aktuālajiem toņiem – balts, melns, sarkans, pelēks un brūns.

Arī Burberry jaunā kolekcija norāda uz to, ka modē atgriežas dažādi ādas elementi apģērbā, tostarp ādas svārki, kleitas, bikses un jakas. Tāpat zīmols piedāvā apdrukas ar faunas motīviem, kas izskatās eleganti dažādās apģērbu kombinācijās.

Burberry norāda arī uz plisējuma un gofrējuma aktualitāti jaunajās modes kolekcijās. Tāpat arī metālisku elementu un pērļu izmantošana apģērbos, kas lieliski papildina, izceļ un padara apģērbu krāšņāku.

Visbeidzot Burberry ir viens no tiem, kas šajā rudenī pieteicis logomānijas triumfu. Vēl salīdzinoši nesen zīmolu produkti ar logotipu apdrukām izraisīja nepatiku modes pazinēju vidū, taču šoruden luksusa zīmolu logotipi ir atgriezušies modē.

Foto:

]]>
http://kokteilis.la.lv/foto-zimols-burberry-pieteicies-apversumu-modes-pasaule-moderni-bus-zimolu-logotipi/feed/ 0
FOTO: Modes muzejā būs apskatāma izstāde “1918. Brīvības šiks” http://kokteilis.la.lv/modes-muzeja-bus-apskatama-izstade-1918-brivibas-siks/ http://kokteilis.la.lv/modes-muzeja-bus-apskatama-izstade-1918-brivibas-siks/#respond Wed, 19 Sep 2018 03:27:31 +0000 http://www.la.lv/?p=1137510 3. oktobrī plkst. 18.30 Modes muzejā (Grēcinieku 24) tiks atklāta muzeja jaunā izstāde, kas veltīta 20. gadsimta sākuma modei – “1918. Brīvības šiks”.

Izstāde, kas tapusi sadarbībā ar Aleksandra Vasiļjeva fondu, piedaloties Rīgas vēstures un kuģniecības muzejam, aptver periodu no 1912. līdz 1924. gadam. No 4. oktobra izstāde atvērta apmeklētājiem.

Foto: kolāža kokteilis.lv

“1918. Brīvības šiks” būs Modes muzeja piektā izstāde: iepriekš muzejā tikušas eksponētas izstādes «\ “30. gadu elegance”, “Austrumu noslēpumi. Rietumu mode un Ķīna” un “Dior”, bet patlaban, līdz 25. septembrim, vēl apskatāma izstāde “Zelta divdesmitie” no unikālās Nazima Mustafajeva apavu un tērpu kolekcijas.

Izstāde “1918. Brīvības šiks” aptver periodu no 1912. līdz 1924. gadam, tajā būs apskatāmi tērpi un aksesuāri no modes vēsturnieka Aleksandra Vasiļjeva kolekcijas. Apmeklētājiem būs iespēja redzēt ietekmīgu tā laika modes namu un dizaineru darbus: Worth, Redfern, Lanvin, Cheruit, Callot Soeurs, Jean Patou. Daudzi eksponāti ir kolekcijas jaunieguvumi, kas tikuši iegādāti tieši šai izstādei. Savukārt vairāki tērpi no Rīgas vēstures un kuģniecības muzeja kolekcijas ļaus pārliecināties par Rīgas kā modes pilsētas pelnīto statusu, turklāt tie būs ne vien eleganti dāmu, bet arī atbilstoši kungu tērpi.

1912.–1918. gads – tas ir pretrunu pilns laiks, kurā jaunais pamazām nomaina veco. Izstādē “1918. Brīvības šiks” īpaši tiks akcentēti trīs interesanti un spilgti periodi modes vēsturē. Pirmais posms aptver laiku no 1912. līdz 1914. gadam, kad aristokrātija un turīgā vidusšķira bauda pārticību un greznību slavenā seriāla “Dauntonas abatija” garā. Turpinās Belle Époque jeb “Skaistais laikmets”, kurā sievietei lielākoties atvēlēta smalka rotājuma loma. Kolekcionārs un modes vēsturnieks Aleksandrs Vasiļjevs īsi raksturo šo laiku modē: “Joprojām valdīja jūgendstila estētika. Sievietes pārģērbās piecas vai pat sešas reizes dienā, par skaistuma ideālu tika uzskatīta zīda un muslīna viļņu un austrumniecisku drapēriju ieskauta dāma, kas kustējās lēni un gurdeni, viņa bija gracioza un nervoza, īsts paradīzes putns. Luksusa klases modes dizaineri šai laikā nezināja mēra: dārgi audumi, smalki izšuvumi, sarežģīts tērpu piegriezums… Par populārāko deju kļuva jutekliskais tango.”

Publicitātes foto

Otrs izstādē akcentētais periods ir Pirmā pasaules kara gadi. Pirmais pasaules karš, kas sākās 1914. gada augustā, salauž ierasto dzīves kārtību un paātrina pārmaiņu procesus, kas bija aizsākušies jau gadsimta pašā sākumā: sieviešu cīņu par savām tiesībām, nāciju cīņu par pašnoteikšanos, nabadzīgo slāņu cīņu par labāku dzīvi. Vīriešiem aizejot karā, pilnībā mainās sieviešu loma sabiedrībā: trauslās, korsetēs tērptās būtnes pārtop žēlsirdīgajās māsās, autovadītājās, fabriku strādniecēs, ierēdnēs… Mainās arī mode: greznos, bagātīgi rotātos un no dārgiem audumiem šūtos tērpus nomaina daudz praktiskāks apģērbs un tā saucamie “kara krinolīni”. Mainās arī tērpu krāsa. Aleksandrs Vasiļjevs atgādina par vēl kādu zīmīgu niansi: “Reti kura dāma šai laikā varēja atļauties kalpotājus, tālab tērpu aizdare no mugurpuses pārcēlās uz priekšpusi, lai sieviete varētu apģērbties pati, bez kalpones palīdzības.”

Trešā svarīgā izstādes tēma ir laiks pēc Pirmā pasaules kara. Kara sekas bija arī milzīgas izmaiņas Eiropas kartē. Sabrūkot cariskās Krievijas, Austroungārijas, ķeizariskās Vācijas un visbeidzot, 1924. gadā, arī Osmaņu impērijai, rodas virkne salīdzinoši nelielu, neatkarīgu valstu, tostarp trīs Baltijas valstis – Latvija, Lietuva un Igaunija. Valstis cita pēc citas beidzot piešķir tiesības sievietēm piedalīties vēlēšanās, paplašinās viņu iespējas iegūt augstāko izglītību, strādāt, ceļot – sievietes aizvien aktīvāk iesaistās sociālajā dzīvē. Dāmu tērpi kļūst īsāki, modē nāk taisns, vienkāršs siluets – emancipēto sieviešu modi ietekmē avangarda māksla, automašīnas, sports un vīriešu garderobes elementi.

Modes muzeja veidotāja arhitekte Nataļja Muzičkina stāsta:

“Izmaiņas modē vienmēr notiek paralēli izmaiņām mākslā, zinātnē, ekonomikā, sadzīvē, politikā…”

Viena no 20. gadsimta pirmā ceturkšņa iezīmēm ir ļoti strauja dažādu avangarda mākslas virzienu attīstība: kubisms, futūrisms, supremātisms, ekspresionisms izgāž pār apstulbušo skatītāju veselu gūzmu dažādu stūrainu «-ismu», kas biedē nesagatavoto publiku. Starp citu, izstādes apmeklētāji varēs aizpildīt īpaši izstrādātu testu, lai uzzinātu, kurš no avangarda mākslas virzieniem viņiem tuvāks un kā tas viņus raksturo. Būs arī vēl kāda izzinoša izklaide, kas saistīta ar tā laika interesi par okultismu, mistiskām mācībām, hipnozi un spititisma seansiem. Tolaik šī mode skāra visus: profesorus un ģimnāzistes, māksliniekus un dzejniekus, baņķierus un aristokrātus. Pierastā realitāte, ko bija iespējams apjaust ar piecu maņu palīdzību, tolaik strauji zaudēja robežas: bija atklāti rentgena stari, izstrādāta relativitātes teorija, parādījās arī Planka kvantu teorija, tāpēc cilvēkiem radās nepieciešamība atrast līdzsvaru, atrast savu vietu pasaulē, kas strauji paplašinājās. Var pieņemt, ka 20. gadsimta sākuma aizraušanās ar mistiskām mācībām bija sava veida atbildes reakcija uz pieaugošo pasaules sarežģītību.»

Foto:

]]>
http://kokteilis.la.lv/modes-muzeja-bus-apskatama-izstade-1918-brivibas-siks/feed/ 0