Kokteilis.lv http://kokteilis.la.lv dzīves un stila portāls Tue, 20 Nov 2018 16:02:47 +0000 lv-LV hourly 1 https://wordpress.org/?v=4.7.5 http://kokteilis.la.lv/wp/../uploads/2017/12/cropped-kokteilja-salmins_500x-32x32.jpg Kokteilis.lv http://kokteilis.la.lv 32 32 Kas, kā, kad: saskaņotais paziņojums šķērsgriezumā http://kokteilis.la.lv/kas-ka-kad-saskanotais-pazinojums-skersgriezuma/ http://kokteilis.la.lv/kas-ka-kad-saskanotais-pazinojums-skersgriezuma/#respond Tue, 20 Nov 2018 15:50:52 +0000 http://www.la.lv/?p=1181366 Vai arī Tev parasti šķiet, ka “ar mani taču nekas neatgadīsies”? Tāpat noteikti domāja tie vairāki tūkstoši cilvēku, kuri pagājušajā gadā nokļuva kādā no 20929 ceļu satiksmes negadījumiem, kas notika Latvijas teritorijā. Secināt varam vien to, ka avārijas uz Latvijas ceļiem diemžēl notiek visai bieži; taču, ja ceļu satiksmes negadījums ir bijis salīdzinoši “mierīgs”, saskaņotais paziņojums ļauj izvairīties no virknes dažādu klapatu. Ja veltīsi dažas minūtes sava laika un izlasīsi šo rakstu, uzzināsi, kā šis paziņojums rakstāms, kur to iespējams saņemt un kur to jāiesniedz, kā arī iegūsi visu pārējo nepieciešamo informāciju par saskaņotajiem paziņojumiem!

Kādās situācijās saskaņotais paziņojums var tikt aizpildīts?

Īsā atbilde – ja ceļu satiksmes negadījumā iesaistīti tikai divi transportlīdzekļi un kopumā negadījums ir samērā viegls.

Nedaudz garāka un izsmeļošāka atbilde – saskaņotais paziņojums, kā priekšā pasaka Ceļu satiksmes noteikumu jeb CSN 51. punkts, aizpildāms tajos gadījumos, kad negadījumā nav neviena cietušā, transportlīdzekļiem nav radīti tādi bojājumi, lai ar tiem nevarētu turpināt piedalīties ceļu satiksmē, kā arī bojājumi nav nodarīti kādas trešās personas mantai. Tāpat neviena persona, kas iesaistīta ceļu satiksmes negadījumā, nedrīkst būt alkohola vai narkotisko vielu ietekmē.

Kā rīkoties, ja atgadījies šāds ceļu satiksmes negadījums?

Ja atgadījies iekļūt tādā ceļu satiksmes negadījumā, kādu nupat aprakstījām, ir divas ziņas – labā un sliktā. Sāksim ar slikto, proti, situāciju nāksies vien atrisināt, vienojoties ar otru autovadītāju, taču labā ziņa ir tāda, ka, atšķirībā no visiem citiem ceļu satiksmes negadījumiem, šādās situācijās iespējams iztikt bez policijas izsaukšanas.

Bet nu – pie darbībām, kas jāveic šādās situācijās:
1. Nekavējoties apstājies, iededz avārijas gaismas un uzstādi avārijas zīmi jeb trijstūri;
2. Vienojies ar otru ceļu satiksmes negadījumā iesaistīto personu par visām detaļām, kas saskaņotajā paziņojumā jāraksta;
3. Uzrakstiet paziņojumu un atstājiet notikuma vietu.

Foto: Pixabay

Ko darīt, ja otrs ceļu satiksmes negadījumā iesaistītais cilvēks atsakās pildīt saskaņoto paziņojumu?
Ja Tev un otrai personai ir atšķirīgi viedokļi un nevarat vienoties par saskaņotā paziņojuma aizpildīšanu, neatliks nekas cits kā vien izsaukt ceļu policiju.

Kā izskatās saskaņotais paziņojums?

Vislabāk ar saskaņoto paziņojumu “iepazīties” klātienē (par to, kur to kopijas iespējams iegūt – nedaudz vēlāk), taču īsumā ieskicēsim arī to, kas tad īsti šajā paziņojumā atrodams un kā tas izskatās.

Katrs saskaņotais paziņojums sastāv no divām veidlapām un norādījumu lapas; veidlapā ir 15 punkti, uz kuriem rūpīgi un, pats galvenais, patiesi – jāatbild. Kad tas izdarīts, paziņojums jāparaksta abām ceļu satiksmes negadījumā iesaistītajām pusēm un paziņojums jāsadala, vienam vadītājam paturot kopiju, otram – oriģinālu.

Detalizētu un uzskatāmu informāciju par saskaņotā paziņojuma aizpildīšanu vari iegūt šajā Latvijas Transportlīdzekļu apdrošinātāju biroja (ltab.lv) video rullītī (neuztraucies, tas ir vien 3 minūtes garš). Tajā uzzināsi visu nepieciešamo par saskaņoto paziņojumu – sākot ar to, kā pareizi rakstīt adresi un beidzot ar soļiem, kas jāveic pēc paziņojuma aizpildīšanas. Savukārt, ja vēlies ar saskaņotā paziņojuma principiem iepazīties vēl tuvāk, talkā var nākt tā dēvētais OCTA likums jeb pilnā nosaukumā – Sauszemes transportlīdzekļu īpašnieku civiltiesiskās atbildības obligātās apdrošināšanas likums.

Ņem vērā:
Pirmkārt: skicē jāattēlo transportlīdzekļi ceļu satiksmes negadījuma brīdī, nevis pēc tā.
Otrkārt: pēc saskaņotā paziņojuma aizpildīšanas tajā nedrīkst veikt nekādus labojumus.
Treškārt: paziņojums jāaizpilda ar lodīšu pildspalvu.

Kur iespējams saņemt saskaņotā paziņojuma veidlapu?

Lai gan interneta dzīlēs tādas frāzes kā “saskaņotais paziņojums izdrukāt”, “saskaņotais paziņojums kur dabūt”, “savstarpēja vienošanās paraugs”, “pēc abpusējas vienošanās paraugs” un “saskaņotais paziņojums veidlapa PDF” Google vai kādā citā meklētājā tiek ievadītas visai bieži un abpusējās vienošanās paraugs patiešām ir ērti un vienkārši atrodams, nāksies Tevi nedaudz apbēdināt – tā kā tas ir drukāts uz paškopējošā papīra, pašrocīgi to izdrukāt nevarēsi (pareizāk sakot – vari, taču šāda kopija būs derīga tikai treniņiem tās aizpildīšanā).

Taču tas nekas, jo veidlapas bez maksas vari iegūt gan Latvijas Transportlīdzekļu apdrošināšanas birojā, gan apdrošināšanas iestādēs, CSDD (Ceļu Satiksmes Drošības Direkcijas) nodaļās un arī degvielas uzpildes stacijās. Protams, gadās arī tādi satiksmes negadījumi, kad nevienam no tajos iesaistītajiem līdzi nav saskaņotā paziņojuma veidlapa. Kā rīkoties šādā situācijā? Pavisam vienkārši – izsaukt policiju, lai no tās pārstāvjiem saņemtu saskaņoto paziņojumu. Tomēr labāk parūpējies par veidlapu pats, jo tādējādi:

● Neizniekosi policistu laiku, kas varētu tikt veltīts lielāku avāriju un citu problemātisku situāciju risināšanai (un policistiem darba nekad netrūkst, kā jau visi zinām);
● Ietaupīsi pats savu laiku, jo nebūs jāgaida policijas ierašanās.

Kur saskaņotais paziņojums jāiesniedz?

Gana aktuāls ir arī jautājums par to, ko ar saskaņoto paziņojumu jādara pēc tā aizpildīšanas. Un tā:
● Cietušā spēkrata vadītājs savu kopiju iesniedz otra vadītāja OCTA apdrošinātājam;
● Vainīgais vadītājs savu kopiju iesniedz savam OCTA apdrošinātājam. Svarīgi – ir noteikts konkrēts laika periods, kurā saskaņotais paziņojums jānogādā līdz apdrošinātājam, un tās ir 10 dienas.

Foto: Pixabay

Vai saskaņotais paziņojums der arī citās valstīs?

Jā – to ir iespējams izmantot visās Eiropas Ekonomiskās zonas valstīs. Turklāt, tā kā saskaņotā paziņojuma dizains, saturs un uzbūve visur ir praktiski vienāda, to aizpildīt ir pavisam vienkārši arī tad, ja avārijā sanācis iekulties valstī, kuras valodu Tu nesaproti.

Taču ir kāds bet:
Daļā valstu saskaņotie paziņojumi nedaudz atšķiras; tā, piemēram, Lietuvas saskaņotajā paziņojumā, parakstoties uz viena no šādiem atšķirīgajiem punktiem, automātiski atzīsi 100% savu vainu, un to var izmantot kāds negodprātīgs šīs valsts iedzīvotājs. Risinājums vienkāršākajā gadījumā būtu pierunāt otru negadījumā iesaistīto personu rakstīt saskaņoto paziņojumu uz Tavas līdzpaņemtās kopijas, taču jebkādu neskaidrību gadījumā vislabāk sazināties ar apdrošinātāju vai apdrošināšanas brokeri, kurš spēs palīdzēt ar profesionālu padomu – kā nekā, tā ir šo cilvēku ikdiena!

Ko iesākt ar automašīnu pēc avārijas?

Auto avārijas Latvijā un arī citviet pasaulē nav nekāds retums. Taču ko parasti vēlamies darīt pēc tam, kad avārija atgadījusies? Protams, automašīnu pēc iespējas ātrāk gribas salabot, taču saskaņotā paziņojuma gadījumā to nedari nekādā gadījumā! Tā kā auto Tev būs jāatrāda apdrošinātājam, lai novērtētu zaudējumus, pirms šīs procedūras mašīnu nekādā gadījumā necenties “pielabot” pašrocīgi vai meklēt, kur pieejams diennakts autoserviss Rīgā vai citviet Latvijā – tādējādi, ļoti iespējams, zaudēsi iespēju saņemt atlīdzību vai arī tā tiks izmaksāta vien daļēji.

Mutiska vienošanās? Nekādā gadījumā!

Lai gan avārijas gadījumā likumīgi iespējamas vien divas opcijas – vai nu aizpildīt saskaņoto paziņojumu, vai izsaukt policiju, ir cilvēki, kuri izvēlas trešo variantu, proti, paši savā starpā mutiski vienojas par situācijas risinājumu; visbiežāk vainīgais cietušajam sniedz “kompensāciju”.

Foto: Pixabay

Ja uzskati, ka šāda prakse ir pieņemama, iedomājies šādu situāciju – pēc vienošanās Tu atstāj notikuma vietu, taču otrs negadījumā iesaistītais cilvēks tajā pašā laikā izsauc policiju, gluži vienkārši pasakot, ka Tu patvaļīgi esi atstājis negadījuma notikuma vietu. Un, kā nosaka Latvijas Administratīvo pārkāpumu kodeksa 149.16 panta piektā daļa, problēmas būs pamatīgas, proti:

● Velosipēdu un mopēdu vadītājiem sods sasniegs 7 līdz 55 eiro;
● Pārējo transportlīdzekļu vadītājiem – 70 līdz 700 eiro, turklāt “bonusā” vari zaudēt tiesības vadīt transportlīdzekli no trīs mēnešiem līdz pat diviem gadiem. Vienīgi CSDD soda punkti netiek piešķirti par šāda veida pārkāpumu, taču tas gan ir ļoti vājš mierinājums.

Labāk tomēr aizpildīt saskaņoto paziņojumu, vai ne?

Smagāki ceļu satiksmes negadījumi: bez policijas neiztikt

Ja kāds no avārijā iesaistītajiem ir cietis, atrodas alkohola vai narkotisko vielu ietekmē, auto vairs nav satiksmē izmantojams vai arī nodarīti zaudējumi trešās personas mantai, ar saskaņoto paziņojumu nebūs līdzēts – nāksies vien izsaukt policiju.

Viena no populārākajām frāzēm, ko šādos brīžos apjukušie autovadītāji mēdz meklēt savos viedtālruņos, ir “ceļu policija kontakti”, taču atceries, ka šādās situācijās visvienkāršāk ir zvanīt uz 112 – tā pie viena varēsi izsaukt gan policiju, gan ugunsdzēsējus vai neatliekamo medicīnisko palīdzību, ja tāda būs nepieciešama.

Nu par to, kas ir saskaņotais paziņojums, Tu zini praktiski visu. Taču ne mazāk svarīgs faktors ir arī OCTA polises iegāde – meklē to iizi.lv!

]]>
http://kokteilis.la.lv/kas-ka-kad-saskanotais-pazinojums-skersgriezuma/feed/ 0
4 iemesli, kāpēc tuvam un mīļam cilvēkam nedrīkst dāvināt pulksteni http://kokteilis.la.lv/4-iemesli-kapec-tuvam-un-milam-cilvekam-nedrikst-davinat-pulksteni/ http://kokteilis.la.lv/4-iemesli-kapec-tuvam-un-milam-cilvekam-nedrikst-davinat-pulksteni/#respond Tue, 20 Nov 2018 15:29:35 +0000 http://www.la.lv/?p=1181360 Pulkstenis mūsdienās ir viena no klasiskākajām dāvanām – solīda, eleganta, turklāt pulkstenī iespējams iegravēt arī īpašu novēlējumu sev tuvam cilvēkam. Taču, lūk, ar šī priekšmeta bioenerģētiku viss ir pilnīgi citādi. Ezotēriķi uzskata, ka dāvināt pulksteni sev tuvam un mīļotam cilvēkam ir pagalam neiederīgi.

Un, lūk, kāpēc:

Pulksteņu enerģētika

Foto: Pexels

Pulksteņiem piemīt spēcīga enerģētika, kas ietekmē arī jūsu mājokļa enerģētiku. Pulksteņiem ir spēja “uzkrāt” sevī negatīvo enerģiju, kas ir bijusi gan telpās, gan cilvēkos, gan apkārtējā vidē. Tāpēc, ja jūs pārceļaties uz jaunu dzīvesvietu, ieteicams ir iegādāties jaunu pulksteni, nevis vest uz jauno mājvietu veco.
Pirms tam, kā uzdāvināt pulksteni kādam mīļam cilvēkam, ņemiet vērā, ka pulksteņi “uzkrāj” itin visu negatīvo enerģētiku, kas atrodas tam apkārt – gan jūsu, gan ārējās vides, gan citu cilvēku. Tāpēc pulksteni dāvināt jūs varat vienīgi tajā gadījumā, ja esat pārliecināts, ka nekādas negācijas no jums uzkrāt priekšmets nevarēja. Savukārt, ja jūsu attiecībās ir kādas problēmas vai pulksteņa pirkšanas/ dāvināšanas brīdī jums ir slikts noskaņojums, dāvana var kaitēt šim cilvēkam.

Tautu ticējumi par pulksteņiem:

Foto: Pexels

1. Daudzās kultūrās uzskata, ka uzdāvināts pulkstenis simbolizē nelaimi.
2. Vēl pirms diviem gadsimtiem cilvēki baidījās mājās turēt pulksteņus, jo ticēja, ka tajos ir “ieslodzīti” tumšie spēki, kas ir spējīgi izpostīt jebkuru ģimeni un jebkuru laimi.
3. Ja pulkstenis apstājās un vairs nestrādāja, ticēja, ka šajā ģimenē drīz gaidāma liela nelaime.
4. Ja viens cilvēks otram uzdāvināja pulksteni, šie cilvēki varēja izšķirties. Šādi ticējumi bija radušies laika gaitā: vēsturē zināmi ne mazums piemēri, kad mīļotie cilvēki izšķīrušies vai viņu laulība izjukusi pēc šādas dāvanas.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem

]]>
http://kokteilis.la.lv/4-iemesli-kapec-tuvam-un-milam-cilvekam-nedrikst-davinat-pulksteni/feed/ 0
4 zodiaka zīmes, kas nekad nemainīsies – pat mīlestības dēļ http://kokteilis.la.lv/4-zodiaka-zimes-kas-nekad-nemainisies-pat-milestibas-del/ http://kokteilis.la.lv/4-zodiaka-zimes-kas-nekad-nemainisies-pat-milestibas-del/#respond Tue, 20 Nov 2018 15:07:18 +0000 http://www.la.lv/?p=1181338 Ja jūsu mīļotais cilvēks ir dzimis vienā no šīm zodiaka zīmēm, jums būtu jāzina, ka šie cilvēki nepazīst vārdu “kompromiss” un nekad nebūs gatavi mainīties, pat lielas mīlestības dēļ.

Šo zodiaka zīmju uzskats ir šāds: “Pieņem mani tādu, kāds es esmu!”

Vērsis

Ietiepīga Zemes stihijas zīme ir patiešām kā bullēns, tomēr viņi labi zina, ko vēlas no savas dzīves, attiecībām un partnera. Taču viņš ir kā klints – savus ieradumus nemainīs un uzskatus arī.
Tajā, protams, ir arī savi plusi, jo viņa planēta ir Venēra, kas nozīmē, ka šī zodiaka zīme pēc dabas ir romantiska, un ja reiz iemīlas, tad būs uzticīgs savam mīļotajam cilvēkam. Vērsim mīļotais cilvēks ir vislabākais un vismīļākais cilvēks visā pasaulē, pret kuru viņš lolo ļoti maigas jūtas un ir gatavs atdot šim cilvēkam pēdējo kreklu un pat savu dzīvību.

Lauva

Foto: PN/ SCANPIX/ LETA

Šī uguns zīme ir kā radīta mīlestībai, jo bez tās viņi nevar izdzīvot. Mīlestība dāvā Lauvai milzīgu daudzumu enerģijas. Taču Lauvai visu mūžu ir pievērsta citu cilvēku uzmanība. Viņi domā: “Es esmu tik brīnišķīgs! Kāpēc gan man vajadzētu mainīties?”
Šī ugunīgā zīme ir ar lielu, plašu dvēseli, ir gatava daudz piedot saviem tuvajiem un mīļajiem cilvēkiem, taču nekad nepieprasīs, lai kāds mainās viņa labā un tieši to pašu sagaida no citiem. Lauva uzskata: ja tu kādu mīli, tad tieši par to, kāds viņš ir.

Skorpions

Skorpions pavisam noteikti atteiksies mainīties un it īpaši jau attiecību dēļ, jo viņam nav nekā svarīgāka šajā pasaulē kā būt viņam pašam.
Skorpions ir uzticīgs pats sev, un tieši to pašu sagaida attiecībās no citiem cilvēkiem. Arī jums nevajag mainīties, ja esat attiecībās ar viņu, Skorpions to negribētu! Viņam ir svarīgi, lai partneris justos viņam blakus laimīgs un patiess.

Ūdensvīrs

Foto: burst.shopify

Šī ir ļoti neparasta un unikāla zīme. Ūdensvīriem visi cilvēki ir mīļi, tomēr, ja partneris viņam lūgs mainīties attiecību dēļ, tas izraisīs plaisu abu starpā. “Mīlestībai nav jābūt ar upuriem”, uzskata Ūdensvīrs, tātad, tā nav mīlestība. Labāk viņi dzīvos vieni, nekā kopā ar cilvēku, kas nevar pieņemt viņu tādu, kāds viņš ir.
Ūdensvīrs nekad nenodarīs pāri mīļotajam cilvēkam vai attiecībām, viņš ciena un mīl savas attiecības, visu dzīvi apbrīno savu partneri, taču mainīt sevi tā dēļ viņš nav gatavs un nekad nebūs.

]]>
http://kokteilis.la.lv/4-zodiaka-zimes-kas-nekad-nemainisies-pat-milestibas-del/feed/ 0
Latviete Diāna Kubasova uzvarējusi prestižā konkursā – realitātes šovā un kļuvusi par “Miss Multiverse 2018” http://kokteilis.la.lv/latviete-diana-kubasova-uzvarejusi-prestiza-konkursa-realitates-sova-un-kluvusi-par-miss-multiverse-2018/ http://kokteilis.la.lv/latviete-diana-kubasova-uzvarejusi-prestiza-konkursa-realitates-sova-un-kluvusi-par-miss-multiverse-2018/#respond Tue, 20 Nov 2018 12:46:57 +0000 http://www.la.lv/?p=1181200 Žurnāls “Privātā Dzīve” informē, ka Diāna Kubasova izcīnījusi kārtējo uzvaru skaistumkonkursā Miss Multiverse finālā pārspējot konkurentes.

Diāna jau oktobrī paziņoja, ka ir ieradusies Dominikānas Republikā, lai piedalītos realitātes šovā I am Multiverse. Savā sociālā kontā Instagram viņa rakstīja, ka tas vienlaikus ir realitātes šovs, skaistuma konkurss, personības konkurss, fitnesa sacensības, citiem vārdiem sakot – šovs, kurā ir jāpārvar daudz un dažādi pārbaudījumi.

 

View this post on Instagram

 

MY NEXT ✈️✈️✈️ I am so happy to announce, that I have safely arrived to the beautiful Dominican Republic, to take part in TV reality show “I AM MULTIVERSE”! 🤩 It is: TV series + beauty pageant + personality contest + fitness competition + many other challenges! 🏃♀️ Will be spending here 1-3 weeks, as there will be elimination rounds after every week. 😱 Fingers crossed that I stay in this paradise until the end! Semi final will be on 3rd November and the grand finals will be on 9th November, so please – wish me luck! 🤞🏽 You can see my diary of the first day here on my YouTube channel (link in the bio)! 📽 Let me know what you think of my first Vlog from Punta Cana and if you want to see more of the show filming backstage! ❤️ . 🇱🇻 Man ir ļoti liels prieks paziņot, ka esmu ieradusies savā nākamajā galamērķī – Dominikānas Republikā, kur es piedalīšos realitātes šovā “I AM MULTIVERSE”! 🤩 Tas ir TV šovs + skaistuma konkurss + personības konkurss + fitnesa sacensības + daudzi citi pārbaudījumi! 🏃♀️ I šeit pavadīšu 1-3 nedēļas, tā kā būs izbalsošana katru nedēļu! Lūdzu, turiet īkšus par mani, lai mani neaizsūta mājās ātrāk! Pusfināls notiks 3. Novembrī, bet fināls 9. Novembrī, tā kā vēliet man veiksmi! 🤞🏽 Manas pirmās dienas dienasgrāmatu varat jau redzēt manā YouTube kanālā (links BIO)! 📽 Dodien man ziņu, kā Jums patīk mans pirmais Vlogs no Punta Cana un vai Jūs gribētu redzēt vēl no šova filmēšanas aizkulisēm! ❤️ . Photo: @ulric_wolf Retouching: @gunitawolf Hair: @house4hair @wellaprofessionals.latvia Crown & epaulette: @binkaminka_ Dress: @amoralle (use DIANA10OFF to get a 10% discount) . #missmultiverse #iammultiverse #missmultiverselatvia #kubasovatravels

A post shared by 𝕄𝕚𝕤𝕤 𝕄𝕦𝕝𝕥𝕚𝕧𝕖𝕣𝕤𝕖 𝟚𝟘𝟙𝟠 (@dianakubasova) on


Modele Dominikānas Republikā pavadīja trīs nedēļas un savā vlogā informēja, ka lai uzvarētu, viņai bija nepieciešami sasniegumi dažādās jomās. Skaists izskats bija tikai viena no nelielām niansēm, kas nepieciešama, lai uzvarētu konkursā. Viņai bija jābūt fiziski spēcīgai, jāizceļas līderībā, uzņēmējdarbībā, labdarībā, jāraksta raksti žurnālam un pat jāpiedalās politiskajās debatēs.

 

View this post on Instagram

 

🌟𝕀 𝔸𝕄 𝕄𝕌𝕃𝕋𝕀𝕍𝔼ℝ𝕊𝔼 🌟 🇬🇧- help me win- see below! 🇱🇻 Palīdzi man uzvarēt 𝓜𝓲𝓼𝓼 𝓜𝓾𝓵𝓽𝓲𝓿𝓮𝓻𝓼𝓮! Lai uzvarētu, man nepieciešami sasniegumi daudzās ziņas – ne tikai labi jāizskatās, bet jābūt arī spēcīgai fitnesā, jāizceļas līderībā, uzņēmējdarbībā, labdarībā un daudzās citās jomās! 🥇 Tas nozīmē, ka ātri jāpielāgojas dažādām situācijām, vietām, kultūrām, kā arī jābūt entuziastiskai par dažādiem piedzīvojumiem un pārbaudījumiem, ko liktenis sniedz uz savas paplātes! 🤩✨ . Tas nozīmē būt arī lepnai par to, kas es esmu un no kurienes nāku! 🇱🇻 Esmu spēcīga, taču reizē arī mīloša! Man patīk skaisti pucēties, taču nebaidos būt es pati un bez jebkādas kosmētikas uz manas tālu no perfektās ādas ākstīties savos insta stories vai rādīt Jums savas nepilnības pirms/pēc dažādām procedūrām. 👀 . Es gribu pierādīt visiem, ka lai arī nāku no mazas valsts un mūsu nav daudz, kopā mēs esam spēcīgi! 🔝🇱🇻 Un kopā mēs varam uzvarēt šajā izaicinājumā! 🏆 . .❗️Noteikumi ir vienkārši- spied like, komentē & dalies ar šo ziņu savos stories, aicinot savus draugus man sekot un atbalstīt – un Tu palīdzēsi man uzvarēt šajā disciplīnā un parādīt pasaulei, ka Latvijā var! 👑🇬🇧 For me being 𝓜𝓾𝓵𝓽𝓲𝓿𝓮𝓻𝓼𝓮 means excelling in many things – beauty, fitness, leadership, entrepreneurship and many others! 🥇 It’s means adapting to different situations, places and cultures, loving life and people, being excited about the adventures and challenges our destiny serves us! ✨ . It also means being proud of who I am and where I am from! 🇱🇻 I am strong and fierce, but also loving & caring! ❤️ I love being all glammed & dressed up! But I’m also not afraid of being myself, not wearing any makeup on my far-from perfect skin and I am not ashamed of my weirdness & dorky laugh that you can notice often on my Insta-Stories. 📽 . I would like to show everyone that me and you- together we are strong! And only together we can win this social media challenge! . .❗️HELP ME WIN – like, comment and share this pic in your stories- invite your friends to follow and support me! ❤️ . #missmultiverse #hrhpuntacana #ramonahaar #cocobongo #multiversekubasova

A post shared by 𝕄𝕚𝕤𝕤 𝕄𝕦𝕝𝕥𝕚𝕧𝕖𝕣𝕤𝕖 𝟚𝟘𝟙𝟠 (@dianakubasova) on


Savā Instagram kontā Diāna lepni atzina, ka lepojas par to, kas viņa ir un no kurienes viņa nāk, tādējādi paužot patiesu mīlestību pret Latviju.

Realitātes šova filmēšanas laikā Diāna paspējusi iepazīt arī Dominikānas kultūru, tajā skaitā pirmo reizi dzīvē rokās turējusi čūsku. Turklāt viņa arī pati pēc ķīniešu zodiaka ir dzimusi Čūskas zīmē.

 

View this post on Instagram

 

Met this cute snake during Miss Multiverse pageant a couple of days ago! 🐍 Head over so my YouTube channel to see my latest VLOG from Miss Multiverse and the beautiful Dominican Republic! 📽 . My Chinese horoscope is Snake! 🎎 Do you know yours❓ . The Chinese Zodiac, known as Sheng Xiao, is based on a twelve-year cycle, each year in that cycle related to an animal sign. These signs are the rat, ox, tiger, rabbit, dragon, snake, horse, sheep, monkey, rooster, dog and pig. 🔆 . Lucky Numbers for snakes are 2️⃣,8️⃣,9️⃣ Lucky Colors: ❤️🖤💛 Lucky Flowers: orchids, 🌵 . Before I even knew about my Chinese zodiac, my favourite colours have always been red and black, I love number 9 and orchids – I even have them tattooed on my shoulder! So it was really exciting to find this out! 🤩 . How about your Chinese Zodiac❓Do you know your sign❓ . #chinesehoroscope #snake #lovesnakes #python

A post shared by 𝕄𝕚𝕤𝕤 𝕄𝕦𝕝𝕥𝕚𝕧𝕖𝕣𝕤𝕖 𝟚𝟘𝟙𝟠 (@dianakubasova) on


11. novembrī, dienā, kad Latvijā atzīmē Lāčplēša dienu, Diāna savā Instagram kontā lepni paziņoja, ka kļuvusi par Miss Multiverse 2018.


Žurnāls “Privātā Dzīve” raksta, ka Diāna saņēmusi ceļojošo balvu – 574 gramus smagu zelta un sudraba kroni ar ziliem safīriem, rubīniem un cirkonijiem. Turklāt par uzvaru viņa ieguvusi arī naudas balvu 6000 ASV dolāru, kā arī apmaksātu ceļojumu uz Meksiku, Kankunu un parakstījusi gada līgumu 250 000 ASV dolāru vērtībā ar profesionālu aģentūru, kas gādās par Diānas atpazīstamības veicināšanu visā pasaulē.


Diāna savā sociālajā kontā raksta, ka uzvaras mirklis bijis patiešām skaists un viņa nebūtu to spējusi paveikt bez savām konkurentēm. Viņa arī atzīst, ka īstas karalienes atbalsta viena otru.

]]>
http://kokteilis.la.lv/latviete-diana-kubasova-uzvarejusi-prestiza-konkursa-realitates-sova-un-kluvusi-par-miss-multiverse-2018/feed/ 0
Spēkavīrs Raivis Vidzis atkal iemīlējies http://kokteilis.la.lv/spekavirs-raivis-vidzis-atkal-iemilejies/ http://kokteilis.la.lv/spekavirs-raivis-vidzis-atkal-iemilejies/#comments Tue, 20 Nov 2018 12:00:28 +0000 http://www.la.lv/?p=1181104 Bijušais spēkavīrs, fitnesa treneris, raidījumu vadītājs un improvizācijas teātra Spiediens aktieris Raivis Vidzis žurnālam “Privātā Dzīve” atzinis, ka nepilnu gadu pēc laulības šķiršanas, viņš uzsācis romantiskas attiecības ar tumšmati Madaru Ozolu.

 

View this post on Instagram

 

🤗

A post shared by Madara (@madara_ozola_) on


Plašāku informāciju par savām attiecībām Raivis žurnālam gan netika sniedzis, turklāt jaunais pāris ir diezgan piesardzīgi savos sociālo tīklu kontos.

Raivja jaunā draudzene Madara ir skaistumkopšanas speciāliste, un aplūkojot viņas Instagram kontu top skaidrs, ka viņa darbojas skaistumkopšanas jomā un ir skropstu pieaudzēšanas speciāliste.

Madara savā Instagram kontā dalījusies arī ar fotogrāfijām, kurās redzams, ka pārim ir daudz kopīgu interešu.

 

View this post on Instagram

 

#lovalova 😍😍😍

A post shared by Madara (@madara_ozola_) on


Madaras kreiso roku rotā drosmīgi tetovējumi, un arī Raivim uz ķermeņa ir vairāki tetovējumi.

 

View this post on Instagram

 

👌🏻

A post shared by Madara (@madara_ozola_) on


Spriežot pēc fotogrāfijām Madaras sociālajos kontos, tāpat ir skaidrs, ka arī viņa labprāt sēžas metāla kumeļa mugurā un dodas piedzīvojumos. Raivis Vidzis jau pirms laika portālam kokteilis.lv bija atklājis, ka viņaprāt labākais laika pavadīšanas veids un viņa labākā izklaide ir tieši braukšana ar motociklu.

 

View this post on Instagram

 

Jo tētim foršs mocītis😱😂👍🏻

A post shared by Madara (@madara_ozola_) on


Intervijā Raivis arī bija atklājis, ka šobrīd viņš mācoties Sporta pedagoģijas akadēmijā un iepriekš jau pabeidzis fitnesa treneru programmu. Šobrīd Raivis strādā arī kā fitnesa treneris sporta klubā Global Fitness.

Spriežot pēc jaunākajiem ierakstiem Madaras Facebook kontā, ir skaidrs, ka Raivis pozitīvi ietekmējis arī jauno draudzeni – viņa pievērsusies fiziskajām aktivitātēm un sākusi nodarboties ar sportu.

]]>
http://kokteilis.la.lv/spekavirs-raivis-vidzis-atkal-iemilejies/feed/ 1
5 lietas, kas jāņem vērā gatavojoties kalnu un distanču slēpošanas sezonai, iesaka eksperts http://kokteilis.la.lv/5-lietas-kas-janem-vera-gatavojoties-kalnu-un-distancu-sleposanas-sezonai-iesaka-eksperts/ http://kokteilis.la.lv/5-lietas-kas-janem-vera-gatavojoties-kalnu-un-distancu-sleposanas-sezonai-iesaka-eksperts/#respond Tue, 20 Nov 2018 08:28:58 +0000 http://www.la.lv/?p=1181008 Autors: Miks Zvejnieks, Kalnu slēpotājs, Biznesa augstskolas Turība absolvents Miks Zvejnieks

Lai gan sniega vēl nav, vairākas slēpošanas trases Latvijā gatavojas uzsākt sezonu, izmantojot sniega mašīnas. Tas nozīmē, ka tuvojas aktīvā sezona tiem, kuri savu brīvo laiku mīl pavadīt uz kalna un slēpošanas trasēs, ar snovborda dēli, kalnu vai distanču slēpēm dodoties lieliskā piedzīvojumā. Neilgi pirms tiek atklāta sezona viens no Latvijas labākajiem kalnu slēpotājiem, Biznesa augstskolas Turība absolvents Miks Zvejnieks dalās savā viedoklī par to, ko nepieciešams ievērot, atrodoties uz klana un slēpošanas trasēs, lai atpūta būtu droša un bez traumām. Tāpat Miks min dažādus ieteikumus par labākajām trasēm un slēpošanas vietām Latvijā, uzsverot, ka to ir pietiekami daudz. Vienlaikus viņš uzsver, ka šāds sports un atpūta ir lielisks veids, kā gūt labas emocijas un adrenalīna devu.

1. Latvijas kalni un slēpošanas trases ir eksotika

Foto: pixabay

Daudzi to neapzinās, bet mūsu kalni ir ekskluzīvi, varētu pat teikt – eksotiski. Daudz kur pasaulē nav tādu īsu, dinamisku nobraucienu, kas ilgst vien 20 sekundes. Kalnu daudzveidība Latvijā ir ļoti plaša. Arī es neesmu bijis visās vietās, bet tas ir mans mērķis – ik pa laikam doties uz tādu vietu, kur vēl neesmu bijis, piemēram, kaut kur dziļi mežā – nogāze, kuru zina tikai vietējie, to vērts izbaudīt!

Ziemas sporta entuziasti vienmēr cer, ka kalnu sezonu varētu atklāt jau decembra sākumā, protams, ne vienmēr tas izdodas, bet ideālā variantā sezona ir no decembra līdz pat martam. Ir gadi, kad var sākt tikai janvārī, kas ir neparocīgi gan entuziastiem, gan profesionāļiem. Latvijas laikapstākļos grūti kaut ko ieplānot – sniegs ir, te pēkšņi vairs nav! Protams, tas rada zaudējumus kalnu uzturētājiem un preču tirgotājiem, kad ziemai paredzētās preces paliek veikala plauktos. Arī tāda situācija ir jāparedz. Bet ļoti ceru, ka varēsim sākt jau decembrī! Kad Latvijā ir īsta ziema, to var ļoti izbaudīt – tas ir skaists laiks!

2. Pareiza trases izvēle un kvalificēti instruktori

Foto: pixabay

Viena no vietām, kur atrodami lieliski kalni un atpūtas bāzes, lai baudītu ziemu un atpūstos, ir Sigulda. Tur ir vismaz trīs trases, kuras pats personīgi esmu iecienījis un iesaku arī citiem: „Kords” trase, „Kaķīškalns” un pilsētas trase. Protams, tās nav vienīgās, ir vēl daudz citu vietu, kur aizbraukt – Baldone, Milzkalns, Riekstu kalns un citas. Visas pat nav iespējams atcerēties.

Visās manis iepriekš minētajās vietās ir gan iesācēju un bērnu trases, gan nopietnākas nogāzes, kas paredzētas jau pieredzes bagātākiem un prasmīgākiem slēpotājiem. Ja nav iepriekšējas pieredzes, nav jāsatraucas, jo brīdī, kad esi apguvis prasmes uz mazā kalna, var mēģināt šīs zināšanas likt lietā jau uz lielākām nogāzēm.

Protams, tas ir izaicinājums, pāriet uz lielāku kalnu, taču, ja tiec lejā vienreiz – tad droši varu teikt, ka tā lieta aizies! Manuprāt, mācībām piemērota vieta ir Siguldas pilsētas trase – kalns nav pārāk stāvs un kritums ir vienmērīgs, kas ir labs risinājums iesācējiem.

Vēl būtisks ir kāds cilvēks, šajā gadījumā labs instruktors, kurš pamācīs, parādīs un spēs ieteikt labākos risinājumus jebkuram gribētājam. Izplatītākā problēma ir tā, ka cilvēka progress uz kalna ir pārāk lēns, tāpēc ātri tiek zaudēta interese par nodarbi. Šeit vēl vairāk iezīmējas laba instruktora nozīme – pieaudzis cilvēks var iemācīties slēpot diezgan ātri, ja tas tiek darīs pēc atbilstoša plāna. Instruktori Latvijā ir atbilstoši un labi kvalificēti, turklāt regulāri iziet apmācības pie ārzemju speciālistiem.

3. Kalnu un distanču slēpošana – tautas sports Latvijā

Foto: pixabay

Kalnu slēpošana un distanču slēpošana, manuprāt, ierindojas pirmajās divās vietās, ja pētām Latvijas iedzīvotāju ziemas hobijus. Distanču slēpošana ir tautas sports – trases ir daudz, cilvēki ir iemīlējuši šo nodarbi, kas ir visnotaļ pozitīvi – tiek stiprināta veselība un fiziskā sagatavotība. Ir arī daudz entuziastu – kalnu slēpotāju – tas mani izbrīna, bet reizē priecē, ka mēs esam tik daudz! Vairākās vietās Latvijā izveidoti nomas punkti, kur cilvēkiem sniegta iespēja izbaudīt ziemas priekus, nebraucot uz klaniem vai speciālām slēpošanas trasēm, bet darot to pilsētas teritorijā.

4. Disciplīnas trūkums un pārlieku liela pārgalvība

Publicitātes foto

Divas būtiskākās lietas, kas rada traumatismu uz kalna, ir disciplīnas trūkums un pārlieku liela pārgalvība. Pārgalvība bieži vien ir iemesls traumām un nepatikšanām, kas rodas slēpošanas laikā. Nekad un neko nevajag darīt pāri savām spējām, nevajag censties paveikt to, ko nemaz nemāki. Bieži vien slēpotāji iedomājas brīnumainas lietas, kas jāpamēģina, bet neaizdomājas, vai tas vispār ir paveicams. No šīm darbībām izriet disciplīna – vairāku pamatprincipu un noteikumu ievērošana, kas piedzīvojumu uz kalna padara patīkamu, drošu un baudāmu. Manā personīgajā pieredzē ir gadījumi, kad neuzmanības dēļ sanācis gūt traumas, taču no kļūdām mācās, to stāstu arī citiem, jo vēl labāk ir mācīties no citu kļūdām. Vienmēr velciet ķiveri – tā ir viena no pamatprasībām uz kalna. Es nekad uz kalna neizeju bez ķiveres, pat, ja vienkārši stāvu un neslēpoju, tas ir svarīgs drošības elements. Nevajag dzīvot pēc principa – ar mani jau nekas nenotiks, bet labāk nodrošināties. Kādreiz arī pasaules kausos brauca bez ķiveres, apbrīnoju tos cilvēkus.

Kalnu varam salīdzināt ar nelielu satiksmes regulācijas plānu. Latvijā gan nekas tāds vēl nav ieviests, bet Amerikā uz kalniem esmu redzējis pat kalnu policiju. Būsim pieklājīgi, ievērosim noteikumus, izvērtēsim savas spējas un varējumu – tad viss būs kārtībā.

5. Latvieši ir talantīgi ziemas sporta veidos

Foto: Pixabay

Adrenalīns brauciena laikā, dinamiskums, ātrums – kopā veidojas iespaidīgas sajūtas. Mirklis, kamēr traucies no kalna augšas līdz tā pakājei, tas ir piedzīvojums, tur ir īstais kaifs. Katra trase ir atšķirīga, kas diferencē brauciena izjūtas. Aptuveni 50 sekundes, ko pavadi braucot lejā pa trasi, spēj pamatīgi uzlādēt. Šādu efektu iespējams sasniegt arī Latvijā – tas, ka pie mums nav paši augstākie kalni, nenozīmē, ka nevar iegūt tādu pašu adrenalīnu kā citur.

Mēs – latvieši – esam talantīgi ziemas sporta veidos, neraugoties uz to, ka mums mēdz būt īpatnējas ziemas, kur sniegu un atbilstošus laikapstākļus ir grūti prognozēt. Mums ir daudz labu sportistu, atliek vien paraudzīties uz Olimpisko spēļu rezultātiem – mēs neesam lielākā valsts, bet spējam izcīnīt augstas vietas, pat medaļas – ne katram tas izdodas.

]]>
http://kokteilis.la.lv/5-lietas-kas-janem-vera-gatavojoties-kalnu-un-distancu-sleposanas-sezonai-iesaka-eksperts/feed/ 0
Reperim Snūp Dogam pasniegta zvaigzne Holivudas Slavas alejā http://kokteilis.la.lv/reperim-snup-dogam-pasniegta-zvaigzne-holivudas-slavas-aleja/ http://kokteilis.la.lv/reperim-snup-dogam-pasniegta-zvaigzne-holivudas-slavas-aleja/#respond Tue, 20 Nov 2018 08:04:11 +0000 http://www.la.lv/?p=1180979 Pirmdienas pēcpusdienā 47 gadus vecais repa mākslinieks Snūp Dogs tika pagodināts, un viņam tika piešķirta zvaigzne Holivudas Slavas alejā. Holivudas bulvāris uz brīdi tika pilnībā apstādināts, jo ceremoniju bija ieradušies klātienē noskatīties simtiem leģendārā repera fani.

Foto: AFP/SCANPIX

Holivudas Slavas alejā ir apskatāmas vairāk nekā 2400 piecstūru zvaigznes, kas iestrādātas 15 kvartālu garumā Holivudas bulvārī un 3 kvartālu garumā Vine Street,  Holivudā, Kalifornijā, ASV.

Foto: PC/SCANPIX

Saņemot savu zvaigzni, Snūp Dogs atzinis, ka viņš cer, ka turpinās pozitīvi ietekmēt nākamo paaudžu reperus. Mūziķa Snūp Doga karjera ilgst jau vairāk kā trīs desmitgades. Viņš bija viens no 90. gadu populārākajiem Rietuma krasta hip-hop māksliniekiem.

Hip-hop žanrs radīja jaunu un ļoti populāru mūziku, taču jāatzīst, ka šī mūzika aizskāra arī vardarbības un noziedzības tēmas. Turklāt ne tikai mūzikā, bet arī viņu dzīvesveidā, īpaši pēc tam, kad 1996. gadā tika nošauta hip-hop mūzikas ikona Tupac.

Foto: AFP/SCANPIX

Pirmdien, Losandželosā, svētku ceremonijas laikā reperis Snūp Dogs, īstajā vārdā Kordozars Kelvins Broudess pateicās slavenajam mūzikas producentam Kvinsi Džonam par atbalstu un ieguldījuma viņa karjeras izaugsmē.

Foto: RS/SCANPIX

Snūp Dogs arī komentējis: “Kvinsi man vienmēr bijis kā mentors, kā lielais brālis, kurš palīdzēja saprast, ka vajadzēja būt pozitīvākam un skanīgākam. Tagad es esmu ļoti pateicīgs Kvinsi par to, ka esmu kļuvis šāds. Pateicoties viņam, esmu kļuvis pozitīvāks, produktīvāks un daudz laimīgāks. Tieši Kvinsi mani iedvesmoja darīt to, kas man vislabāk sanāk un ko es patiesi mīlu. Es tiešām ceru, ka spēšu to iemācīt arī jaunajām paaudzēm.

Foto: AFP/SCANPIX

Repera zvaigzne Holivudas Slavas alejā tika novietota līdzās tādām hip-hop mākslinieku zvaigznēm kā Dr Dre un Farelam Viljamam.

]]>
http://kokteilis.la.lv/reperim-snup-dogam-pasniegta-zvaigzne-holivudas-slavas-aleja/feed/ 0
7 izplatīti mīti par intīmajām attiecībām: daži tiem joprojām tic http://kokteilis.la.lv/7-izplatiti-miti-par-intimajam-attiecibam-dazi-tiem-joprojam-tic/ http://kokteilis.la.lv/7-izplatiti-miti-par-intimajam-attiecibam-dazi-tiem-joprojam-tic/#respond Tue, 20 Nov 2018 06:25:02 +0000 http://www.la.lv/?p=1180938 Vēl aizvien pasaulē ir neskaitāmi daudz to cilvēku, kas tic dažādiem un pat muļķīgiem mītiem par intīmajām attiecībām. Turklāt ir tik daudz attiecības, kuras tiek apdraudētas tikai tāpēc, ka cilvēkiem ir neveselīgi uzskati par seksu. Nevienam nav noslēpums, ka sekss ir viens no laimīgu un uzticamu attiecību pamatelementiem.

Tāpēc esam apkopojuši 7 populārākos mītus par seksu, kam cilvēki vēl joprojām tic.

1. Laulība pasargā no seksuālās iekāres pret citiem

Foto – Fotolia/ olly

Tikai tāpēc, ka esi precējies, tas nebūt nenozīmē, ka šis fakts tevi “pasargās” no iekāres un fantāzijas par kaislīgiem mirkļiem ar citiem. Iekāre un kārdinājums ir dabiska lieta. Taču jāatzīst, ka tikai spēcīgākie pāri spēj pārkāpt mirkļa kārdinājumam, lai saglabātu savas attiecības ar partneri. Laulības spēks nenozīmē pārstāt izjust kārdinājumu pret citiem, tā ir spēja to pārvarēt un būt uzticamam savam īstajam un vienīgajam cilvēkam.

2. Sekss var notikt tikai tad, kad vīrietis ir uzbudināts

Foto – Fotolia/Domforstock

Sekss var notikt vēl krietni pirms vīrietis ir uzbudinājies. Turklāt tieši tu esi tā, kas vīrieti var uzbudināt. Pat vienkāršs skūpsts, čuksts vai glāsts var būt pietiekošs iemesls, lai vīrietis sasniegtu erekcijas stāvokli. Intīmās attiecības sākas brīdī, kad kādam no partneriem ir attiecīgais noskaņojums un vēlme ļauties kaislīgiem mirkļiem kopā.

3. Spontāna mīlēšanās ir vislabākais sekss

Daudzi pāri vēl līdz pat šim brīdim uzskata, ka spontāns sekss ir vislabākais. Savā ziņā viņiem ir taisnība. Spontanitāte intīmās attiecībās neļauj ieslīgt rutīnā un ļauj eksperimentēt. Taču jāatzīst, ka arī plānots un gaidīts sekss ir tikpat patīkams kā spontāns. Un tas ir tāpēc, ka šajā gadījumā jūs varat ieplānot nianses un sagatavoties seksuālajām aktivitātēm.

4. Labākais sekss ir tad, kad vīrietis to kontrolē

Foto: Shutterstock.com

Dzimuma nav nekāda sakara ar seksa kvalitāti. Nav starpības, kurš no partneriem uzņemas kontroli tuvības brīžos. Lielākoties neatkarīgi no dzimuma, kā sievietēm, tā arī vīriešiem, ir savas vēlmes seksā, tāpēc, lai tās realizētu, kaislīgākajos mirkļos viņi spēj pārņemt šo dominējošo lomu. Vislieliskākie intīmie brīži ir tie, kuros jums abiem ir ērti, kuros jūs uzticaties un sniedzat baudu viens otram.

5. Sekss kompensē sliktus komunikācijas ieradumus attiecībās

Pilnīgi nekas un nekad nespēs kompensēt briesmīgu komunikāciju attiecībās. Ja jūs nespējat komunicēt un to vien darāt, kā strīdaties, ļoti maz ticams, ka sekss jūsu attiecības spēs uzlabot. Turklāt sekss neatrisinās problēmas starp jums. Vienmēr ir jāapzinās arī citi attiecību aspekti, jāmēģina rast kompromisi, jo sekss ir tikai viens no laimīgu attiecību elementiem.

6. Tikai vīrieši vienmēr vēlas nodarboties ar seksu

Foto no Shutterstock.com

Un vēlreiz, dzimumam arī šo jautājumu nav nekāda sakara. Turklāt tas ir pilnīgi iespējams, ka tieši sieviete attiecībās ir daudz prasīgāka un kaislīgāka par vīrieti.

7. Sekss ar vienu partneri var kļūt garlaicīgs

Intīmās attiecības kļūst garlaicīgas tikai tad, kad tās kļūst pārāk paredzamas. Tikai un vienīgi tāpēc, ka jūs seksā neizmēģināt neko jaunu. Turklāt, tas, ka tev ir attiecības ar vienu un uzticamu partneri, nepadara seksu par paredzamu. Jums vienmēr ir iespēja eksperimentēt un izmēģināt ko jaunu. Atceries, ka tieši attiecības ar vienu un ilgstoši uzticamu partneri var radīt neaizmirstamus un baudpilnus intīmos brīžus. Tikai ar šādu partneri ir iespējams veidot patiesu seksuālo ķīmiju.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem.

]]>
http://kokteilis.la.lv/7-izplatiti-miti-par-intimajam-attiecibam-dazi-tiem-joprojam-tic/feed/ 0
4 vienkārši ieteikumi, kā uzburt mājīgumu īrētā dzīvesvietā http://kokteilis.la.lv/4-vienkarsi-ieteikumi-ka-uzburt-majigumu-ireta-dzivesvieta/ http://kokteilis.la.lv/4-vienkarsi-ieteikumi-ka-uzburt-majigumu-ireta-dzivesvieta/#respond Tue, 20 Nov 2018 06:09:07 +0000 http://www.la.lv/?p=1180930 Ievācoties jaunā, īrētā mājoklī, tu noteikti vēlies to iekārtot tā, lai tajā justos kā mājās. Tomēr, nākas atzīt, ka īrēts mājoklis dažkārt ierobežo dažādu dizaina risinājumu realizēšanu. Neskatoties uz to, arī īrētu dzīvesvietu ir iespējams iekārtot un dekorēt tā, lai tā atbilstu tavai gaumei un vajadzībām. Un pats galvenais, lai tu šeit justos kā mājās. Esam apkopojuši dažus paņēmienus, kas palīdzēs īrētu mājokli padarīt mājīgāku.

Lūk, 4 ieteikumi:

1. Iekārto mājokli ar savām mēbelēm

Foto: Fotolia

Radi mājīgu atmosfēru ar pareizajām mēbelēm. Radi mājoklī telpu, bet nepārblīvē to. Turklāt ir svarīgi, lai mājoklis būtu gaišs, tāpēc papildini to ar dažādiem dizaina elementiem, tajā skaitā gaismas elementiem, lai telpai piešķirtu tieši tādu dizainu, kādu tu vēlies. Izmanto daudzfunkcionālās mēbeles, piemēram, daudzfunkcionālu kafijas galdiņu. Tā būs skaista mēbele tavā dzīvojamā istabā, tā kalpos kā kafijas galdiņš, uz tā varēsi novietot datoru, turklāt, kafijas galdiņa atvilktnes varēsi izmantot kā vietu, kur kaut ko uzglabāt. Papildinu interjeru ar kādu istabas augu. Istabas augi un zaļā krāsa mājoklim piešķirs daudz siltāku atmosfēru.

2. Dekorē ar aksesuāriem

Fot: Shutterstock

Kad domājat par mājīgu mājokli, tad noteikti tajā ir kaut kas, kas to izceļ. Piemēram, masīvkoka grīda vai flīžu siena, taču šādas lietas nav iespējams realizēt īrētos mājokļos. Risinājums ir mājokļa dekorēšana ar dažādiem interjera priekšmetiem. Piemēram, dekorē dzīvokli ar spoguļiem, tas radīs vizuālu ilūziju, ka tavs mājoklis ir plašāks. Dekorē ar kādu mākslas darbu, fotogrāfiju vai gleznu, lai piešķirtu telpai personību. Savukārt rūpīgi novietota, lolota ģimenes relikvija piešķirs mājoklim mājīgumu, ģimeniskumu un siltumu.

3. Pārkrāso sienas

Publicitātes foto/pixabay.com

Ja mājokļa saimnieks tev devis atļauju mainīt dzīvokļa sienu krāsu, tas ir brīnišķīgs veids, kā jaunajai dzīvesvietai piešķirt personību un tā ir arī iespēja padarīt to spilgtāku. Turklāt, iespējams pat dzīvokļa saimnieks priecāsies par to, ka atsvaidzināsi sienu krāsu. Vari pārkrāsot visas sienas, taču vienu sienu atstāj kā akcentu, un krāso to citā – spilgtākā krāsā. Taču, drošības apsvērumu dēļ, pirms veic krāsošanas darbus, pārliecinies, ka mājokļa īpašnieks pret to neiebilst.

4. Tie ir cilvēki, kas padara mājokli mājīgu

Foto: Fotolia

Pats galvenais ievācoties jaunā mājoklī, ir svarīgi, lai tajā visa ģimene justos ērti un komfortabli, tāpēc pat vismazākās pārmaiņas būs pietiekamas, lai visi kopā jūs justos laimīgi jaunajās mājās. Turklāt, kas var būt labāks par ciemiņu uzņemšanu? Iekārto mājokli tā, lai arī draugiem un radiniekiem būtu patīkami pie jums atrasties, lai jūs varētu ļauties brīnišķīgām sarunām vai kādai jautrākai draugu ballītei.

 

]]>
http://kokteilis.la.lv/4-vienkarsi-ieteikumi-ka-uzburt-majigumu-ireta-dzivesvieta/feed/ 0
Princis Čārlzs kļuvis par pasaulē jaukāko vectētiņu http://kokteilis.la.lv/princis-carlzs-kluvis-par-pasaule-jaukako-vectetinu/ http://kokteilis.la.lv/princis-carlzs-kluvis-par-pasaule-jaukako-vectetinu/#comments Tue, 20 Nov 2018 05:55:59 +0000 http://www.la.lv/?p=1180927 Princis Luiss ir tikai dažus mēnešus vecs un jau kļuvis par žurnāla vāku modeli. Par godu Velsas prinča 70. dzimšanas dienai, žurnāls Sunday Times Magazine publicēja fotogrāfiju, kurā redzams patiesi laimīgs princis Čārlzs un mazākais no karaļnama prinčiem – omulīgais princis Luiss.


Portretu uzņēmis karaļnama fotogrāfs Kriss Džeksons, un tajā redzams laimīgs princis Čārlzs un smaidošs princis Luiss. Princis Čārlzs ir pirmais mantinieks rindā uz karaļnama troni, taču viņa mazdēls princis Luiss, Kembridžas hercogu pāra trešais un jaunākais bērns, ir piektais mantinieks rindā uz troni.

Ir tikai saprotams, ka sešus mēnešus jaunais princis Luiss nav redzams nevienā no karaliskajiem pasākumiem. Līdz šim princi Luisu esam redzējuši tikai viņa kristību fotogrāfijās šī gada jūlijā, kur viņš mierīgi gulēja savas mammas Keitas Midltones rokās. Pēcāk karaļnams publicēja fotogrāfiju par goda prinča Čārlza dzimšanas dienai, un tajā bija redzama visi tuvākie karaliskās ģimenes locekļi.

]]>
http://kokteilis.la.lv/princis-carlzs-kluvis-par-pasaule-jaukako-vectetinu/feed/ 2