Vakardien Apvienotajā karalistē tika svinēta kārtējā Lielbritānijas un Kanādas sadraudzības gadadiena. Par godu šim svinīgajam notikumam, Kanādas Augstās komisijas namā Londonā ieradās arī Megana Mārkla un princis Harijs. Kensingtonas pils savā oficiālajā Instagram kontā informēja, ka pāris pasākumā piedalījās, lai godinātu un atbalstītu jaunos kanādiešus, kas dzīvo Londonā un tās apkārtnē.

Šī pasākuma apmeklēšana Meganai Mārklai bija ļoti personīga, jo 2016. gada maijā Kanādas pilsētā Toronto Megana iepazinās ar Hariju. Viņa tobrīd filmējusies seriālā Ģēnijs uzvalkā, bet princis bija ieradies šajā lielpilsētā, lai veicinātu atbalstu 2017.gadā paredzētajam paraolimpisko spēļu līdziniekam Invictus Games. Abi iepazinušies labdarības pasākumā. Pēcāk princis Harijs noskaidrojis Meganas Marklas tālruņa numuru un tik neatlaidīgi centies sazināties ar Meganu, ka aktrise beigu beigās padevusies un piekritusi doties uz randiņu ar princi.

Ekrānzņēmums no LNT raidījuma “‘900 sekundes” video.Jāatzīst, ka Megana uz šo svinīgo pasākumu ieradās ļoti skaistā, smaragdzaļā kanādiešu zīmola Erdem jaunākās kolekcijas mētelī. Mētelis bija grezns un to rotāja skaisti ziedu raksti. Tērpam viņa bija pieskaņojusi melnas zīmola Aquazzura augstpapēžu kurpes un Givenchy
satīna klaču.

Foto: ZAF/SCANPIX/LETA

Neskatoties uz to, ka Meganu šobrīd varētu saukt par Anglijas iedzīvotāju, Kanāda viņai joprojām ir ļoti īpaša valsts. Pasākuma laikā viņa bija paudusi gandarījumu un lepnumu par to, ka Anglijas un Kanādas starpā valda tik siltas un draudzīgas attiecības. Viņa īpaši uzsvēra, ka šo valstu iedzīvotāji var ļoti daudz mācīties no to dažādajām kultūrām.

Foto: SIPA/SCANPIX/LETA

Taču vērīgākos Meganas fanus pārsteidza tas, ka pasākuma laikā viņas pirkstā vairs nebija kāds īpašs aksesuārs – saderināšanās gredzens, ko viņai savulaik uzdāvināja princis Harijs. Saseksas hercogienes roku joprojām greznoja zelta laulību gredzens, taču ne skaistais briljanta gredzens. Jāatzīst, ka šis gredzens bija Meganas pirkstā vēl nesenajā Starptautiskās sieviešu dienas pasākumā pagājušajā piektdienā.

Taču pirms sākat apspriest visdažādākās sazvērestības teorijas par iespējamu konfliktu Meganas un Harija starpā, jāatceras, ka Megana šobrīd ir grūtniecības pēdējā trimestrī. Un ļoti bieži vien grūtniecības laikā sievietēm ārsti iesaka noņemt gredzenus, jo pirksti sāk uztūkt.

Turklāt Megana nav vienīgā karaļnama sieviete, kas grūtniecības laikā publiskos pasākumos piedalījusies bez saderināšanās gredzena pirkstā. Arī Keita Midltone 2018. gada janvārī publiskos pasākumus apmeklēja bez saderināšanās gredzena pirkstā, un viņas roku rotāja tik vien tikai laulību gredzens.

Foto: