Kokteilis
Apbrīno

Eksperts: princis Harijs vienmēr ir bijis karaliskās ģimenes “melnā avs” un stāvējis aiz sava vecākā brāļa muguras0

Foto: PA IMAGES/ SCANPIX/ LETA

34 gadus vecais princis Harijs vienmēr ir bijis karaliskās ģimenes “melnā avs” un vienmēr ir dzīvojis sava vecākā brāļa, prinča Viljama ēnā. Taču tagad žurnālisti un eksperti ir pievērsuši uzmanību izmaiņām Harija uzvedībā, gan prioritātēs.

Daudzus gadus jaunākais princeses Diānas dēls Harijs pats radīja sliktu slavu par sevi. Viņš bieži iekļuva dažādos skandālos, kas krāšņi tika atspoguļoti medijos visā pasaulē. Viņu uzskatīja par “vieglprātīgu un nekorektu”. Cilvēkiem bija pamatots viedoklis, kas bija izveidojies, pateicoties paša Harija uzvedībai un rīcībai. Viņš pamatoti turējās aiz sava vecākā brāļa “muguras”, jo Viljams vienmēr bijis ieturēts, pratis uzvesties sabiedrībā un radīja ļoti izglītota jauna vīrieša priekšstatu. Kamēr Harijs turpināja “ālēties” pa bāriem un sagādāt galvassāpes kā savai vecmāmiņai – Lielbritānijas karalienei Elizabetei II, tā savam tēvam – princim Čārlzam. Arī TV un fotokameru priekšā viņš izskatījās kā “sastindzis” un nejutās “savā ādā”, par to pastāstījis grāmatas “Princis Harijs: slepenais stāsts” autors Dankans Larkombls.

Taču kopš Harija dzīvē ir parādījusies Megana Mārkla un kopš viņš kļuvis par tēti, viņa izturēšanās ir kardināli mainījusies. “Hercogs ir kļuvis atbrīvotāks, viņš daudz smaida. Kad viņš ir kopā ar Meganu, viņš cenšas par viņu rūpēties un aizsargāt. Bieži vien viņš atrodas it kā nedaudz soli priekšā Meganai, it kā rāda viņai ceļu. Princis izrāda iniciatīvu un šobrīd izskatās kā īsta kinozvaigzne,” – teicis Dankans.

Saistītie raksti

Paralēli tam, kā mainījusies Harija izturēšanās, ir mainījušās arī viņa dzīves prioritātes. “Mēs redzam, ka princis ir norūpējies par ekoloģijas jautājumiem. Viņš ir sācis vairāk ceļot, tikties ar cilvēkiem, palīdzēt tiem, kam tas ir vajadzīgs,” – grāmatas autors paudis savu viedokli izdevumam “Express”.

Saseksas hercogs ir ļoti aktīvi iesaistījies ekoloģijas un pasaules dabas aizsardzības jautājumos. Nesen viņš apmeklēja arī tā saucamo “miljardieru nometni”, kur uzstājās ar runu par ekoloģijas problēmām visā pasaulē.

LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
Nedēļas nogalē “Engure Cafe” pagalmā bezmaksas koncertā uzstāsies “The Sound Poets” un “Laika Suns”
19 stundas
AK
Aija Kaukule
Kokteilis
Katrīne Sauliete: “Brīži, kad sēžu noraudājusies vai rāju bērnus, – tas paliek ārpus mana profila. Sociālajā vidē vajag laimīgus cilvēkus”
Intervija 20 stundas
ZD
Zane Dzene
Kokteilis
VIDEO: īsais kurss Itālijas kino vēsturē
21 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

IK
Ilze Kuzmina
Latvijā
Cīņa par latviskiem bērnudārziem Rīgā vairs nav bezcerīga?
39 minūtes
LE
LETA
Pasaulē
Negaisā Polijas un Slovākijas Tatros dzīvību zaudējuši pieci cilvēki
10 stundas
SK
Skaties.lv
Latvijā
Zināms, cik no 47 glābējsilītes bērniem atgriezušies savās bioloģiskajās ģimenēs
10 minūtes
LE
LETA
Dabā
Diena gaidāma silta un vējaina
31 minūtes
LE
LETA
Latvijā
Prezidenta padomnieku biroja vadītājai Kucinai noteikta 3968 eiro mēnešalga
14 minūtes