Kokteilis
Mīli

“Es tevi mīlēšu, kamēr…”. Mīlestības robežu horoskops0

Publicitātes foto

Mīlestība ir tik burvīga mūsu dzīves daļa! Tā spēj pat vistumšāko enerģiju pārvērst gaismā. Tā aizmēž skumjas, izdziedina, atver vārtus uz paradīzi.

Bet kas notiek, kad mīlestība pazūd? Vai to iespējams paredzēt? Kas mums liek jukt prātā? Lasi horoskopu un uzzini, kas katrai horoskopa zīmei laupa ticību mīlestībai.

Un tā – es tevi mīlēšu, kamēr…

Auns: … kamēr tu mani nenodosi!
Lieta tāda, ka Auns ir kara dieva zīme. Un tas nozīmē tikai vienu: katra diena viņu dzīvē ir pastāvīga cīņa pret ko vien vari iedomāties. Viņš gatavs cīnīties līdz pēdējam elpas vilcienam. Bet par ko Auns cīnās?
Skaidrs, ka vairākumā gadījumu Auns cīnās ar spokiem. Tāpēc, kad uzvara izcīnīta, viņam var kļūt garlaicīgi, un tad viņš meklēs lietas, kas sanikno, lai atkal varētu cīnīties. Lūk, kāpēc Auns nekad nepiedod nodevību.

Vērsis: …kamēr tu nesalauzīsi manu sirdi!
Vērsis viegli kļūst par cietēju, bet viņu nav viegli iznīcināt. Lūk, kāpēc Vērsi uzskata par uzticamu un stabilu jebkuru dzīves problēmu risinātāju.
Kad izpelnīsies Vērša uzticēšanos, viņam pārdomāt var likt tikai viena lieta. Nodod viņu uzticēšanos, liekot justies nepārliecinātiem par personīgo izvēli! Nelauz viņu sirdi, apvainojot viņu māju vai to, kā viņi izskatās. Atrodi citu – radošu – pieeju, kā izteikt kritiku, ja tev kaut kas patiešām nav pieņemams.

Dvīņi: … kamēr tu nemēģināsi būt viltīgāks nekā es
Tātad tu gribi uzspēlēt ar Dvīņiem prāta spēles? Tā ir slikta ideja. Viņu prāts ir ātrāks nekā tu vari iedomāties.

Vēzis: … kamēr tu mani neatstāsi
Vēzis ir mīlīgs un pieķērīgs. Nenodod viņa uzticēšanos. Viņam ļoti svarīga ir emocionāla drošība. Tāpēc tev svarīgi atrast veidu, kā likt viņam justies drošībā. Viņš tevi mīlēs, kamēr tu nepiespiedīsi viņam noticēt, ka tu neesi viņa mīlestības cienīgs. No tā brīža viņš sāks dreifēt kā paisums un bēgums jūrā, un viņu vairs atgūt nevarēs.

Lauva: … kamēr tu neliksi man izskatīties pēc muļķa
Lauva ārkārtīgi sargā savu sociālo tēlu un attiecības, viņam ļoti svarīgi just pašam savu vērtību.
Neapvaino Lauvu. Viņš tevi mīlēs, kamēr tu neizrādīsies nepateicīga/s par visu, ko viņš tavā labā darījis. Vienmēr atrodi kaut ko labu, ko viņam pateikt. Lauvas ir cilvēki, kas grib dzirdēt patiesību, tāpēc viņi paši lieliski zina savas priekšrocības un arī trūkumus. Viņi grib, lai mīļotais cilvēks viņus pieņemtu tādus, kādi viņi ir.

Jaunava: … kamēr tu nesāksi melot
Jaunavas ir Merkura jeb Hermeja bērni. Patiesības un kritikas meistari. Viņi zina, kas notiek, viņus ļoti interesē cilvēku uzvedība. Tai brīdī, kad tu sāksi melot Jaunavai, viņi par tevi aizmirsīs uz visiem laikiem.

Svari: … kamēr tu nesagrausi manu mieru
Ja tu kaut kādā veidā sabojāsi viņu iedibināto kārtību un dzīves skaistumu, vari uzskatīt, ka tu Svariem vairs neeksistē.
Svari tiešā veidā neizrādīs, ka tu esi kļuvis par tukšu vietu, bet liks saprast smalkos mājienos, kamēr attiecības beigsies. Nekad nekliedz uz Svariem un neizprašņā par problēmām.

Skorpions: … kamēr tev nebūs noslēpumu no manis
Nekad necenties pārspēt viltībā Skorpionu, jo agri vai vēlu viņš tāpat visu uzzinās. Un, lai gan viņš var piedot, nekad to neaizmirsīs.

Strēlnieks: … kamēr tu nebeigsi dāvāt man cerību
Strēlnieks tevi patiesi mīlēs, ja vien neaizvērsi optimisma durvis. Ja viņš nespēs gaidīt kaut ko labu, tu kļūsi par ēnu Strēlnieka dzīvē.
Strēlnieks vienmēr tiecas kaut kur augstāk. Viss, kas viņam vajadzīgs, ir kāds, kas tic viņu vīzijai.

Mežāzis: … kamēr tu nepadosies
Mežāzis ir patiess un sirsnīgs. Viss, kas tev jādara – jāmeklē viss, kas būs labākais jums abiem.
Brīdis, kad tu atteiksies no savas dzīves, būs brīdis, kad Mežāzis pārstās tevi apbrīnot. Vienkārši ļauj viņam saprast, ka vēlies uzlabot situāciju visos iespējamos veidos.

Ūdensvīrs: … kamēr tu nesāksi izskatīties kā visi
Ūdensvīru piesaista viss, kas liek tev izskatīties unikālam/i.
Nekad nemēģini noliegt to, kas tevi padara vienreizēju. Attiecībās ar Ūdensvīru abi izceļat savas spilgtākās īpašības un neaizmirsti attīstīt talantus. Paliec unikāls/a!

Zivis: … kamēr nepiespiedīsi mani aizmirst savus sapņus
Zivis tevi mīlēs un apskaus, kamēr tu nezaudēsi ticību saviem sapņiem. Arī pašām Zivīm sapņu pasaule ir pavisam reāla vieta, un viņas nereti uz turieni dodas, lai gūtu iedvesmu. Nekad nepārtrauc iedvesmot Zivis ar maigiem vārdiem un siltu sirdi!

LA.lv