Tēma, par ko reizēm nav skaļi pieņemts runāt un tomēr – faktori, kas prātam liek sākt strādāt erotiskā režīmē, ir atšķirīgi. Vienos sajūsmu izraisīs skūpsts romantiskās vakariņās pie sveču gaismas, kādam citam – nakšņošana teltī pludmalē pie viļņu šalkšanas, bet kādam citam – pavisam kas cits.

Uzzināsim?

Auns

Auni ir vizuālisti, tādēļ tavam partnerim pilnīgi noteikti patiks seksīga apakšveļa. Mežģīnes, lentas, bantes – to visu viņš vispirms gribēs rūpīgi izpētīt, bet pēc tam lēnām tev novilkt. Vārdu sakot, nežēlo naudu un laiku visfantastiskākā komplekta izvēlei.

Vērsis

Vēršus satrauc skaļi trokšņi un asas smaržas, tādēļ guļamistabas atmosfērai jābūt relaksējošai: sveces un ēteriskās eļļas būs tieši vietā un laikā. Starp citu, arī zemeņu un putukrējuma izmantošana priekšspēlē par skādi nenāks. Varat mīlēties tieši virtuvē, aplejot viens otru ar sīrupu. Tiesa, tīrīt pēc tam to visu nāksies visai ilgi, toties redzēsi Vēršu kaislīgumu darbībā.

Dvīņi

Vienkārši neklusē. Dalies savās fantāzijās, pastāsti, kas tevi uzbudina un … tas uzbudinās viņu. Dvīņi necieš „klusējošu” seksu, tādēļ nekautrējies izkliegt savas emocijas.

Vēzis

Publicitātes foto/pixabay.com
Publicitātes foto/pixabay.com

Vēži dievina, ja viņiem pieskaras, tādēļ sāc ar masāžu. Lai uzbudinātu vīrieti-Vēzi, var izmantot ledu, spalvas, vasku un citus līdzekļus, kas izsauc reakciju. Nu un vienkārši neaizmirsti samīļot katru viņa ādas centimetru: tas Vēžus padara trakus.

Lauva

Lauvu uzbudina uzslavas. Jo vairāk vārdu vispārākajā pakāpē, jo labāk. Tikai runā patiesi, nevis uzspēlēti. Un neaizmirsti pateikt, cik skaists ir viņa dzimumloceklis: tas tev uzreiz dos 100 punktus. Tiesa, tas var nostrādāt ar jebkuru vīrieti, bet vīrieti-Lauvu tas noteikt pacels debesīs.

Jaunava

Eksperimenti – lūk, kas uzbudina vīriešus, kuri dzimuši Jaunavas zīmē. Jūs varat izmēģināt pilnīgi jebko – seksu „Skype”, jaunu franču skūpsta tehniku. Viss atkarīgs no tā, ko vēlaties. Nekautrējies izrādīt iniciatīvu: viņš to novērtēs.

Svari

Visnotaļ ieturēti vīrieši, bet pieskārieni kaklam un ilgi skūpsti viņus padara trakus. Daudzi vīrieši-Svari dievina, ja seksa laika tu pieskaries viņa sēžamvietai. Un nav iemesla pateikties!

Skorpions

Publicitātes foto/pixabay.com
Publicitātes foto/pixabay.com

Vienkārši atļauj viņam nedaudz vairāk. Viņš zina, kā tev sagādāt baudu, vienkārši piekāpies, bet ne uzreiz. Nekas tik ļoti neuzbudina Skorpionus kā saldā uzvaras garša.

Strēlnieks

Šie piedzīvojumu meklētāji nekad neatteiksies no spontāna seksa. Varat ļauties kaislei gan pie dabas krūts, gan ciemos (tikai vēlams neaizņemt labierīcības visu vakaru). Vīriešus, kuri dzimuši Strēlnieka zīmē, uzbudinās mazliet tavs avantūrisms un tava tieksme uz eksperimentiem.

Mežāzis

Lomu spēles ir tas kas neprātīgus padarīs Mežāžus. Atļauj viņam būt „saimniekam” gultā. Ja baidies aiziet par tālu, atļaus vismaz sasiet sev rokas ar viņa kaklasaiti. Viņi gūs nereālu baudu. Un, starp citu, tu arī.

Ūdensvīrs

Apspriediet visas savas erotiskās fantāzijas un nolemiet, ko no tā izmēģināsiet, bet ko – nē. Ūdensvīru uzbudina… tava uzticēšanās un prasme pareizi izteikt savas vēlmes. Nepievil: viņš to viennozīmīgi novērtēs!

Zivis

Skanēs banāli, bet viņš taču ir Zivs: velc viņu ūdenī! Visas aiztures un barjeras, kas raksturīgas šīs zīmes vīriešu pārstāvjiem, ūdenī burtiski izšķīdīs. Nav obligāti ar seksu nodarboties tieši dušā, bet, ja tu no sākuma izpeldināsi savu Zivtiņu ar putām piepildītā vannā vai izmazgāsi viņam galvu, tad gaidi karstu naksniņu.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem