Kokteilis
Mīli

Emocionāla vēstule dēlam: 6 sirsnīgi randiņu padomi no mātes0

Foto: pexels

Mīļais dēls,

kad tu vēl biji pavisam mazs zēns, es iztēlojos, kā tu kļūsi par ideālu zēnu. Es iztēlojos ziepju burbuļus un gumijas pīlītes vannā, cīkstēšanos dzīvojamajā istabā un futbola spēli pagalmā. Es satraucos par šausminošiem kaulu lūzumiem ik reizi, kad nokriti no koka, nepārtraukto netīro zeķu mazgāšanu un pirmā pēcskūšanās losjona iegādi, čūsku un gliemežu, un kucēnu mīļošanu, jo tas ir tieši tas, ko mazi zēni dara.

Tad tu pieaugi un teju visas iepriekšminētās lietas piepildījās. Taču piepildījās arī neiedomājamas, sirdi sildošas lietas, ko es patiesi negaidīju. Piemēram, tu saplūci ziedus, lai pasniegtu tos īstajā brīdī, tu sukāji matus, pārsteidzi ar pašgatavotu maltīti (tas nekas, ka tā nebija īsti ēdama), un, protams, komplimenti un solījumi, kas lika asarām sariesties acīs. Tu bieži vien teici – mammīt, tu esi tik skaista, es kādu dienu gribēšu apprecēt tādu sievieti kā tu!

Vai tas nebūtu apbrīnojami? Jā, es noteikti vēlētos, lai tava topošā līgava ir līdzīga man. Taču vai arī viņa tevi spēs mīlēt bez jebkādiem nosacījumiem?

Diemžēl nav neviena sieviete nekad nebūs tieši tāda pati kā es. Tāpat neviena cita sieviete nekad nebūs līdzīga tai, kuru iemīlēsi pirmo. Tev jāsaprot, ka ikviens no mums ir unikāls. Tāpēc tā vietā, lai redzētu tevi ieslēdzamies istabā un spēlējam datorspēles, es atklāšu tev 6 randiņu padomus. Tev tie pilnīgi noteikti noderēs mirklī, kad tu būsi sastapis savu īsto sievieti.

1. Ļauj sev iemīlēties

Mēs vienmēr dzirdam par mīlestību no pirmā acu skatiena, bet patiesība ir tāda, ka mīlestība veidojas lēnām un pakāpeniski, tai ir dažādas fāzes, un tikai ar gadiem tā kļūst stiprāka. Ļaujoties tai un visām tām siltajām sajūtām, kas liek tavai sirdij sisties straujāk, tevī radīsies pārliecība, ka sievietei pieder tava sirds, un atlikušo dzīvi tu vairs nespēj bez viņas iztēloties. Atceries, ka iepazīšanās nedrīkst tevi salauzt. Pat, ja tava pirmā, otrā vai vienpadsmitā mīlestība neizdosies, atceries, ka tas nav pasaules gals.

2. Dejo pat, ja to neproti

Mīlestība un attiecības – tas ir kā deja. Mēs kustamies, ceļojam, smejamies, apskaujamies, skūpstāmies, izbaudām intīmus mirkļus. Puiši, kas deju zālē parasti tā arī uz deju grīdas neparādās, netiek pamanīti vispār. Tieši šī iemesla dēļ, viņi, visticamāk, arī nepiedzīvo emocionālus, jautrus un neaizmirstamus notikumus. Ļauj sevi ieraudzīt. Nav nekā valdzinošāka par pašpārliecinātu jaunieti, kurš labprāt dejo un smejas. Šādi jaunieši iekaro pat visvēsāko meiteņu sirdis.

3. Proti pasmieties par sevi

Iepazīšanās vienmēr būs labāka, ja neuztversi to pārāk nopietni. Pasaulē jau tā tik daudz negāciju un sarežģītu situāciju, traģēdiju un sirdssāpju, tāpēc nav nekādas vajadzības to iekļaut savās attiecībās. Tu nenoliedzami pieļausi kļūdas un piedzīvosi nesaskaņas, tāda ir realitāte. Taču atceries, ka tev nav jāiesaistās katrā argumentā un jāsadusmojas par visiem dzīves sīkumiem. Kļūdījies? Atvainojies un pasmejies pats par sevi!

4. Izvēlies meiteni, kas novērtē tevi pašu, ne tavu statusu

Ir kaut kas krietni svarīgāks par tavu izskatu vai popularitāti. Tā ir savstarpēja emocionālā pieķeršanās. Protams, tas izklausās garlaicīgi, taču tā meitene, kas tev liks domāt, uzdot jautājumus, sapņot un izmēģināt jaunas lietas, viņa arī vēlēsies pavadīt ar tevi kopā laiku pat tad, kad nekā cita jūsu dzīvē nebūs, arī tad, kad būs grūti laiki. Tāda meitene būs tavs sabiedrotais visās dzīves situācijās.

5. Tev vienmēr ir izvēle – kļūt par ļaundari vai varoni

Kopš piedzimšanas ikviens ir vēlējies kļūt par supervaroni. Vai tas ir Supermens vai Betmens. Neskatoties uz to, ka tu esi izaudzis no šo tēlu fāzes, tev radusies vēl lielāka iespēja kļūt par varoni. Turklāt par varoni iespējams kļūt darot elementāras lietas – izpildot solījumus, ļaujot meitenei tev uzticēties un uzticoties viņai, uzklausot viņu un liekot justies īpašai. Zini robežas un apstājies situācijās, kad tas nepieciešams. Ieklausies, cieni un respektē. Esi godīgs un neradi divdomīgas situācijas.

6. Vienmēr atver durvis

Lai kur jūs dotos, ja darāt to kopā, parūpējies, ka tu esi tas, kurš vienmēr atver durvis. Tas ir viens no sirsnīgākajiem žestiem, ko izrādīt sievietei. Līdz ar durvīm atceries arī par citām manierēm, piemēram, saki lūdzu un paldies, vienmēr ierodies laikā, parūpējies par savu izskatu un higiēnu, izsaki komplimentus un neizmanto telefonu mirkļos, kad jūs sarunājaties.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem.

LA.lv