Pēc vairāk kā pusgadu ilgušas cīņas par nelaiķa Valērija Maligina uzņēmuma miljoniem, šķiet, ka beidzot ir pienācis atrisinājums. Visas mantojuma saņēmējas –  meitas un sieva beidzot ir vienojušās par mantojuma pārdali. Par to jau pagājušajā pirmdienā paziņoja Valērija vecākās meitas – Irina Maligina un Nika Saveļjeva. Panākta arī vienošanās ar tēva sievu Elīnu Maliginu, raksta žurnāls “Privātā Dzīve”.

Tomēr ne meitas, ne Elīna konkrētas summas neatklāj, balstoties uz vienošanās konfidenciālo informāciju. Taču aizkulisēs tiek runāts, ka summa, ko saņemšot Elīna, ir 10 miljoni eiro. Arī Elīna uz jautājumu par summas apjomu, kā arī nekādu citu informāciju žurnālam nesniedza, vien piebilda: “Ļoti ceru, ka šai lietai pielikts punkts, un šoreiz nekādus komentārus nesniegšu.”

Spriežot pēc darījuma summas, Elīnas advokāti Mārtiņš Krieķis un Pāvels Rebenoks, varētu būt ļoti dāsni atalgoti. Sarunā ar žurnālu avokāts Krieķis bija tikpat atturīgs, norādot, ka vienošanās nosacījumi ir konfidenciāli, tāpēc nekāda informācijas izpaušana nav pieļaujama.

Citi Latvijā pieprasīti advokāti žurnālam norādījuši – atalgojums par tik sarežģītu lietu, kāda bija šī, patiešām varētu būt mērāms miljonos.

Abu advokātu honorārs par darbu varētu sastādīt pat pusi no summas, ko Elīna saņems mantojumā.

Turklāt Elīnas advokāti esot vieni no dārgākajiem Latvijā. Piemēram, Pāvels Rebenoks strādā advokātu birojā “Rebenoks un Vilders”, un viņa juridiskās konsultācijas maksā no 100 līdz 300 eiro stundā.

Jāteic, ka Elīnai ar advokātu izveidojās uzticības pilnas attiecības un Pāvels šī gada aprīlī pat devās uz Elīnas Maliginas izstādes atklāšanu Vīnē (Austrija).

Foto no Elīnas izstādes atklāšanas – advokāts Pāvels pirmais no labās: