Kokteilis
Dzīvo

Elīna Maligina: Varbūt man no visa atteikties, lai atkal visi būtu draudzīgi…0

Foto – Facebook.com, no Elīnas Maliginas privātā arhīva

Pērnā gada 9. decembrī pēkšņā nāvē miegā aizgāja viens no Latvijas bagātākajiem cilvēkiem – miljonārs, kura īpašumu vērtība tiek lēsta ap 70 miljoniem eiro, “Olainfarm” lielākais īpašnieks un valdes priekšsēdētājs Valērijs Maligins. Pēc viņa nāves miljonāra sievu Elīnu ar meitu Hannu Valērija vecākās meitas bez mantām un dokumentiem brutāli izlika no mājām Jūrmalā. Māja tika aizzīmogota un to apsargāja “Olainfarm” apsardze. Elīnai tika liegta pieeja īpašumam tuvāk par diviem metriem.

Visu šo laiku Elīna Maligina no intervijām ir attiekusies un no sabiedrības norobežojusies. Tagad žurnālam “Kas Jauns” viņa atklāj, ka emocionāli šis joprojām ir ļoti smags laiks.

16. februārī, klātesot tiesībsargājošo iestāžu pārstāvjiem un zvērinātam tiesu izpildītājam, tika atvērta māja, kurā nomira miljonārs Valērijs Maligins. Elīna atklāj, ka šobrīd izskatās, ka vairākas lietas no mājām ir pazudušas: “Zelta ķēdītes, baltā zelta krusts, kas rotāts ar dārgakmeņiem, laulību gredzens, panēsāta “Gucci” mugursoma, kurā bija Valērija maks ar kredītkartēm un skaidra nauda. No mapes, kurā es pilnīgi skaidri zinu, kas tur bija, ir pazudusi manas meitas dzimšanas apliecība. Tāpat tur vairs nav mūsu laulības apliecības.” Viņa uzdod retorisku jautājumu, kā tas varēja notikt aizzīmogotā mājā. Savulaik gan Valērijam, gan Elīnai speciāli tika izgatavoti gredzeni, ko likt uz mazā pirksta ar burtiem “V”, “E” un “H, kas nozīmē Valērijs, Elīna un Hanna, un dārgmetāla monētas ar šo trīs burtu kombināciju, kuru atrašanās vieta arī nav zināma. Šobrīd burti redzami vien uz Maliginam piederošā Jūrmalas senākā nama.

Pašai Elīnai šobrīd māju nav. Viņa nakšņo pie draugiem, radiem un paziņām un dzīvi vada uz koferiem. Tiešo viņas ģimene – mamma, brālis un meita ir tie, kas šobrīd dod spēku. Viņa joprojām grib un cer, ka visu izdosies nokārtot mierīgā ceļā, jo viņas nostāja nekad nav bijusi nosodoša vai nicinoša ne pret vienu Maligina ģimenes locekli. Tomēr šo mēnešu laikā Elīna nav sagaidījusi ne līdzjūtību, ne sapratni. Viņa atzīst, ka notikušais ir ieviesis lielas korekcijas draugos un paziņās.

Par to, kā rīkosies tālāk, Elīna Maligina “Kas Jauns” atzīst – kā būs, tā būs. “Es nepretendēju ne uz ko vairāk kā varu pretendēt. Man pat dažkārt rodas domas – varbūt man no visa atteikties, lai atkal visi būtu draudzīgi… Es tiešām īsti nesaprotu, kas vispār notiek.”

Viņa arī atzīst, ka jūtoties izbrīnīta, jo savulaik Valērijs, kad bijuši precēti, teicis, ka ir mainījis testamentu. “Es pieņēmu, kā cilvēks ir vēlējies, tā darījis. Kas to zina, kas vēl var parādīties, var neparādīties? Es neko negaidu un ne uz ko neceru. Man nav mantkārīgas tieksmes tur kaut ko domāt vai nedomāt. Es absolūti cienu viņa pēdējo gribu, kas izteikta nepilnu gadu pirms mūsu laulībām, un man nav nekādu iebildumu pret to.”

Šobrīd Elīna lēnā garā raksta memuārus, jo atzīst, ka ir, ko rakstīt un teikt, bet, kad būs atrisinātas visas mantojuma lietas, dosies prom no Latvijas. Un diez vai tas būs viens no Valērija Maligina ārzemēs esošajiem īpašumiem Taizemē, par kuriem varētu būt sastādīts cits testaments, bet Elīna par to atsakās runāt.

LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
5 soļi, kā dušu pārvērst par relaksējošu SPA
15 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
FOTO: bokseris Mairis Briedis, mūziķis Markus Riva un futbolists Māris Verpakovskis uzspēlē šahu
15 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
VIDEO: grupa “The Citizens LV” izdod “karstu” singlu
15 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

EL
Egils Līcītis
Latvijā
Pie Pārdaugavas monumenta jāizliek paskaidrojumi. Saruna ar Levita padomnieku vēstures jautājumos Jurģi Klotiņu 1
Intervija 7 stundas
LE
LETA
Sports
Žanis Peiners karjeru turpinās Belgradā
3 stundas
SK
Skaties.lv
Latvijā
Kā kaut ko tādu var dabūt gatavu? Traģisks notikums Zolitūdē 1
4 stundas
LE
LETA
Ekonomika
FOTO: Prezidents Levits ticies ar “airBaltic” vadītāju Gausu
8 stundas
SK
Skaties.lv
Pasaulē
Lielbritānijas pirmais kaķis Dauningstrītā gatavojas uzņemt jauno saimnieku
3 stundas