Kokteilis
Apbrīno

“Ekstrasensu cīņu” uzvarētāja Džūlija Vanga par slaveno TV šovu: tas ir farss, izdomājums!0


Džūlija Vanga
Džūlija Vanga
Publicitātes foto

Populārajam Krievijas šovam “Estrasensu cīņas” seko skatītāji ne tikai Krievijā, bet ari Latvijā un citviet pasaule. Par šova popularitāti liecina arī tā neskaitāmās sezonas. Tas vienkopus pulcē labākos gaišreģus, magus, burvjus un citus ar pārdabiskām spējām apveltītus cilvēkus. Starp viņiem bijuši arī Latvijas pārstāvji – ekscentriskā burve, gaišreģe un mags Džūlija Vanga un latviešu izcelsmes burvis Ingvars Eļ Vorons (70).

Pavisam nesen šova 15. sezonas uzvarētāja Džūlija Vanga izplatījusi paziņojumu, kurā atklājusi, ka viņa neesot ne burve, ne gaišreģe, ne mags un viss šis Krievijas šovs esot farss un izdomājums. Kā atklāj žurnāls “Kas Jauns”, šovā radītais Džūlijas tēls ir tikai izdomājums, jo tādu viņu bija iedomājušies redzam šova producenti.

“Viss, ko jums mediji kā lopiem pamet apēst, jūs kā lopi apēdat. Jūs visu gremojāt. Īsto mani tā arī neviens neatpazina.”

Džūlijas Vangas tēla falšumu apliecinājis arī šova “Ekstrasensu cīņas” menedžeris, kurš gan noliedzis, ka viss šovs ir iestudēts. Savukārt pati Džūlija noliedz, ka viņa ir ekstrasense, mags vai burve, bet nenoliedz, ka redz vairāk nekā citi cilvēki.
Viņas teikto zināmā mērā apstiprina arī šova “Ekstrasensu cīņas. Ukraina” 12. sezonas dalībnieks skandināvu rūnu burvis, pensionārs Ingvars Eļ Vorons, kurš, tiesa, šovu gan ātri pameta. Īstajā vārdā Igors Černovs Latvijā piedzima un nodzīvoja 17 gadus. Viņa tēvs bija čigāns, bet māte – poliete ar vācu saknēm. Šobrīd viņš kopā ar savu dzīvesbiedri Aleksandru dzīvo Doņeckā, Ukrainā. Savas pareģa spējas viņš atklājis cietumā, kur kopumā pavadījis 26 gadus. Viņš spējis pateikt kā ievirzīsies kameras biedru dzīve pēc iziešanas brīvībā.

Foto – Facebook.com

Viņš atklāj, ka šova veidotāji centušies viņu pierunāt teikt, ka audzis bez vecākiem pie vecmāmiņas, jo tas skatītājos rosināšot līdzjūtību. Ingvars tomēr droši apgalvo, ka šovā bez īpašām spējām neviens nepiedalās.

LA.lv