Kokteilis
Apbrīno

Eksperti: prinča Harija un viņa sievas prasība pret britu izdevēju ļoti smagi iedragās jau tā vājo Meganas Mārklas reputāciju0

Foto: REUTERS/ SCANPIX/ LETA

38 gadus vecā Saseksas hercogiene un 35 gadus vecais hercogs, kā jau zināms, uzsākuši tiesas procesu pret kādu britu izdevēju. Megana Mārkla un princis Harijs izvirzījuši pretenzijas par to, ka šajā izdevumā tika publicēta privāta Meganas vēstule, kas bija adresēta viņas tēvam.

Megana Mārkla šo vēstuli bija adresējusi savam tēvam – Tomasam Mārklam, ar kuru viņai jau ilgstoši ir strīds, kas nekādi nevar atrisināties. Princis Harijs un Megana vērsušies tiesā pret izdevēju “The Mail on Sunday”. Viņi apgalvo, ka šīs vēstules fragmenta publikācija, lai arī to medijam nodevis pats Tomass Mārkls, ir autortiesību, datu aizsardzības un konfidencialitātes pārkāpums.

Britu karaliskās ģimenes eksperti jau paziņojuši, ka Megana ir atvērusi “Pandoras lādi”. Savā vēstulē, ko Megana adresēja tēvam, viņa rakstīja, lai tēvs pārstāj viņai “sekot” un pārstāj izmantot savu mērķu sasniegšanai medijus. Taču eksperti atgādinājuši, ka tad, kad šis skandāls auga augumā, pieci citi Meganas tuvi draugi piedalījās preses konferencē, kas arī sniedza dažādas sensitīvas ziņas par Meganas dzīvi, piesaucot arī dažus fragmentus no šīs vēstules.

Tādā veidā, kā paredz speciālisti, Megana pati savus draugus bija iepazīstinājusi ar šīs vēstules saturu. Tāpat speciālisti uzskata, ka draugi šajā preses konferencē piedalījās ar Meganas Mārklas ziņu, kas, protams, apdraud tiesas procesu, jo gadījumā, ja Megana tiks izsaukta uz tiesu liecināt, viņai nāksies apzvērēt, ka šīs vēstules saturs nav bijis zināms nevienam citam kā tikai viņai un viņas tēvam.

Eksperti šo hercogu lēmumu nosaukuši par neapdomīgu. Viņi akcentējuši, ka tiesas process Meganai nodarīs daudz vairāk ļaunuma, nekā labuma. Patiesībā apdraudēta būs visa karaliskā ģimene. Tiesas procesā tiks atklāti tādi fakti, ko, kā akcentē eksperti – ne pati Megana, ne princis Harijs, ne Lielbritānijas karaliene Elizabete II, negribētu, ka uzzina kādas trešās personas.

“Tiesas procesu ir viegli uzsākt, taču neviens nevar pareģot tā attīstību, kā arī, protams, kaitējumu, ko tas var nest pašai karaliskajai ģimenei,” – sacījis karaliskās ģimenes eksperts Patriks Džefsons.

Meganas tēvs, Tomass Mārkls, kurš vēl aizvien nav personīgi pazīstams ne ar meitas vīru, princi Hariju, ne savu mazdēlu Ārčiju, arī var tikt izsaukts uz Londonu tiesas procesa ietvaros. Pensionāram būs tiesības tiesas zālē paust savu viedokli par visu notikušo.

Saistītie raksti

“Vislielākā problēma šajā visā ir tāda, ka domstarpības, kas bija starp Meganu un viņas tēvu, tiesas procesa laikā, visticamāk, kļūs vēl lielākas,” – izdevumam “The Sun” sacīja karaliskās ģimenes eksperts Ričards Ficviljams.

Par savu lēmumu iesūdzēt tiesā britu preses izdevēju princis Harijs un Megana Mārkla paziņoja laikā, kad viņi bija devušies oficiālā vizītē uz Āfriku. Princis Harijs šo lēmumu paužot bija ļoti emocionāls – viņš sacīja, ka šādu melu dēļ presē viņš savulaik zaudēja savu mammu, princesi Diānu, tāpēc tagad viņš ir nolēmis tam pielikt punktu.

LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
FOTO: lieliskā atmosfērā aizvadīts pirmais festivāla “BILDES 2019” koncerts
16 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
5 vienkārši veidi, kā padarīt mājīgu jauno dzīvesvietu
16 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
FOTO: iecienītais stilists Aleksandrs Pavlovs nosauc TOP 9 aktuālākās rudens sezonas apavu modes tendences
16 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

OZ
Olafs Zvejnieks
Ekonomika
Klupdami krizdami uz “Expo 2020”. Latvijas dalība izstādē Dubaijā vēl nav izgāzusies
3 stundas
LL
LETA, LA.lv
Ekonomika
Daugavpilī pie “Swedbank” bankomātiem izveidojušās rindas. Kā situāciju komentē banka? 1
4 stundas
LE
LETA/LA.LV
Ekonomika
Baumu anatomija – vai ir jēga nakšņot pie bankomāta?
3 stundas
LE
LETA
Ekonomika
Labklājības ministre atklāj, cik milzīga ir lielākā pensija Latvijā 4
8 stundas
SK
Skaties.lv
Latvijā
VIDEO. Aizturētie tīšām izraisa ugunsgrēku Jūrmalas policijas izolatorā
5 stundas