Kokteilis
Apbrīno

Ekskluzīvi: Vai Megana Mārkla gaida dvīņus?0


Megana Mārkla un princis Harijs 5.jūlijā apmeklēja 18.gadsimta savrupnamu
Megana Mārkla un princis Harijs 5.jūlijā apmeklēja 18.gadsimta savrupnamu
Foto: AP (LETA)

Vispirms mīlestība, tad kāzas un tagad – karaliskie dvīņi?

Jāsaka, ka karaliskajam pārim šī bijusi piedzīvojumiem bagāta vasara. Megana un Harija ģimenē uzradās jauns ģimenes loceklis – labradora kucēns Ozs, viņi pavadīja vasaru, pildot gan savus pienākumus, gan atpūšoties kopā ar draugiem un, visbeidzot, iespējams, Megana patiešām gatavojas kļūt par māti!

Jau mēnesi pēc kāzām izskanēja baumas, ka Megana Mārkla ir mazuļa gaidībās. Vai Megana patiešām gaida dvīņus?

Foto: RTR/LETA/SCANPIX

Saskaņā ar informāciju, kas sniegta medijam Hollywood life, princis Harijas un Megana šo brīnišķīgo notikumu atklājuši pēc atgriešanās no medusmēneša Āfrikā. Pāris arī esot atzinies, ka nebija gaidījuši tik drīzu ģimenes pieaugumu, vēl jo vairāk dvīņus – zēnu un meiteni.

Avots arī ziņo, ka, iespējams, Megana bijusi gaidībās jau pirms karaliskajām kāzām. Megana kāzu ceremonijai posusies vien pēdējā brīdī, jo viņa esot sūdzējusies par sliktu dūšu, savukārt draugi pamanījuši, ka princis Harijs ik pa laikam pieskaras viņas vēderam.

Foto: RTR/LETA/SCANPIX

Jau izskanējusi informācija, ka par krustvecākiem pāris izvēlējies Amalu un Džordžu Klūnijus, pie kuriem viņi viesojās šajā vasarā. Pēc tam pāris devies uz Toronto, kur satikās ar Meganas Mārklas labāko draudzeni, Džesiku Mulruni.

Foto: RTR/LETA/SCANPIX

37 gadu vecumā Megana ir apsvērusi un izvērtējusi potenciālos grūtniecības riskus. Viņas ārsts Deivids Knits ir paudis informāciju, ka Megana ir tajā vecuma grupā, kurā sievietēm plānojot grūtniecību, visbiežāk tiek meklēta reproduktīva palīdzība.

Pēc atgriešanās Apvienotajā Karalistē, Harijs un Megana piecas dienas pavadīja Skotijā, kur viesojās pie Harija tēva, prinča Čārlza un viņa sievas Kamillas.

LA.lv