Jau informējām, ka šī nedēļa karaliskajā ģimenē ir visnotaļ saspringta un notikumiem bagāta. It īpaši Meganai Mārklai un princim Harijam, kuri no sirds pilda savus karaliskos pienākumus. Tāpat kā Megana Mārkla, arī princis Harijs vakar bija devies oficiālā vizītē.

Trešdienas pēcpusdienā princis Harijs piedalījās sadraudzības pasākumā Lankasteras namā Londonā, kur tikās jaunieši vecumā līdz 30 gadiem no vairāk nekā 50 valstīm. Šī pasākuma mērķis bija veicināt atbalstu jauniešiem, motivējot viņus realizēt un pilnveidot sevi.

Ņemot vērā, ka strauji tuvojas Meganas un Harija bērniņa piedzimšanas datums, princis Harijs publiski atklāja, ko viņam nozīmē kļūt par tēvu: “Kā vīrietis, kurš drīzumā kļūs par tēvu, es apzinos mūsu kopīgos mērķus un iespējas. Šī pasaule ir jāpadara drošāka un mums ir jāuzņemas atbildība par jaunajām paaudzēm. Viņi ir mūsu nākotne.”

Sociālajos tīklos ātri parādījās fotogrāfijas, kurās princis redzams sēžam pie apaļā galda kopā ar vairākiem jauniešiem. Saseksas hercogs arī pauda uzskatu, ka viņaprāt, iemācoties sadarboties un komunicējot, jauniešu darbspējas krietni palielinās. Tādējādi viņi iemācās iepazīt sevi un apzinās savus talantus. Viņš arī atklāja, ka sabiedrības lielākā vērtība nenoliedzami ir spēcīgi, saliedēti un zinoši jauni cilvēki.

Hercogs arī aicināja sadarbības valstis vērst uzmanību uz jauniešu atbalstu katrā konkrētajā sadarbības valstī: “Mūsu uzdevums ir pārliecināties, ka katram no mums ir viss nepieciešamais, lai spētu atbalstīt jauniešus neatkarīgi no visiem šķēršļiem, ar ko saskaramies ikdienā. Tas ir svarīgi, jo strādājot kopīgu mērķu vārdā, visa pasaule kļūs labāka!”

Būtībā, viņš vizītes laikā apliecināja, ka gatavojas kļūt par lielisku tēvu savam pirmdzimtajam.

Foto: