Televīzijas kanālu STV Pirmā! un 360TV jaunā rudens sezona ir klāt ar jauniem šoviem un raidījumiem. Televīzija sievietēm STV Pirmā! skatītājiem sarūpējusi jaunu un kaislīgu randiņšovu “Plus/mīnus ĪSTAIS”, ēterā atgriezīsies skandalozais raidījums “Caur ērkšķiem uz…”, kā arī sarunu šovs “Starp mums runājot”, bet raidījumu vadītāju komandai pievienosies jaunas TV personības – Zane Vaļicka un Liene Stepena.

Kā sezonas īpašais jaunums kanālā STV Pirmā! būs skatāms randiņšovs “Plus/mīnus ĪSTAIS”, kas pirmizrādi piedzīvos ceturtdien, 16. augustā plkst. 21.00. Tā dalībnieki vienas dienas laikā dosies uz sešiem randiņiem un katrā no tiem uzzinās kādu pārsteidzošu faktu par iecerētā personību, hobijiem vai dzīvesveidu – ko tādu, ko parasti pirmajā tikšanās reizē nemēdz atklāt. Negaidītus pārsteigumus skatītājiem sola jau “Plus/ mīnus ĪSTAIS” pirmā sērijā, kurā otrās pusītes meklējumos dosies šovā “Lauku sēta” iepazītā skandalozā Violeta.

Viens no gaidītākajiem kanāla STV Pirmā! raidījumiem ir sabiedrībā plaši apspriestais un šokējošais “Caur ērkšķiem uz…”, kura 2. sezonas dalībnieces – desmit grūtībās nonākušas sievietes – ar ekspertu palīdzību centīsies rast pamatu jaunai dzīvei un mainīties pašas. Raidījuma producente Aija Strazdiņa norāda, ka dalībniecēm svarīgākais ir ticēt pašām sev, taču būtisks ir arī sabiedrības atbalsts: “Ir taču tik grūti darīt labus darbus, ja tev neviens netic. Atbalstīsim meitenes – viņas var!” Viens no dalībnieču šīs sezonas galvenajiem uzdevumiem būs stiprināt attiecības ar saviem bērniem un kļūt par labākām mammām. Jaunajā “Caur ērkšķiem uz…” sezonā, kuras pirmizrāde gaidāma jau septembra beigās, raidījuma vadītājam Jānim Bukumam pievienosies arī dejotāja, horeogrāfe Liene Stepena.

Tāpat kanālā STV Pirmā! jau nākamajā otrdienā, 14. augustā plkst. 21:00 ar patīkamiem pārsteigumiem atgriezīsies iemīļotais sarunu šovs “Starp mums runājot”, kura vadītājiem Valdim Melderim un Dainai Jāņkalnei jaunā un mājīgā studijā šosezon pievienojas arī aktrise un TV personība Zane Vaļicka. Raidījuma vadītāji sola atklātas sarunas un negaidītas atzīšanās – jau sezonas atklāšanas pasākumā Zane Vaļicka atklāja par sevi ko iepriekš nedzirdētu. Izrādās, ka viņas slepenā aizraušanās ir izšūšana krustdūrienā!

Drosmīgus izaicinājumus sabiedrībā valdošajiem stereotipiem metīs Dainas Jāņkalnes autorraidījums “Sieviete. Personīgi”, kas pie STV Pirmā! skatītājiem dosies jau 15. augustā. Ik trešdienas vakaru raidījums tiks veltīts kādai sievietei būtiskai, taču neērtai tēmai, par ekspertiem aicinot viedokļu līderus un personības, kuras savā pieredzē gatavas dalīties ar citiem.

Foto: