Kokteilis
Baudi

Ekrānos atgriezīsies skatītāju iemīļotais TV šovs “Caur ērkšķiem uz…” un ne tikai!0

Publicitātes foto

Televīzijas kanālu STV Pirmā! un 360TV jaunā rudens sezona ir klāt ar jauniem šoviem un raidījumiem. Televīzija sievietēm STV Pirmā! skatītājiem sarūpējusi jaunu un kaislīgu randiņšovu “Plus/mīnus ĪSTAIS”, ēterā atgriezīsies skandalozais raidījums “Caur ērkšķiem uz…”, kā arī sarunu šovs “Starp mums runājot”, bet raidījumu vadītāju komandai pievienosies jaunas TV personības – Zane Vaļicka un Liene Stepena.

Kā sezonas īpašais jaunums kanālā STV Pirmā! būs skatāms randiņšovs “Plus/mīnus ĪSTAIS”, kas pirmizrādi piedzīvos ceturtdien, 16. augustā plkst. 21.00. Tā dalībnieki vienas dienas laikā dosies uz sešiem randiņiem un katrā no tiem uzzinās kādu pārsteidzošu faktu par iecerētā personību, hobijiem vai dzīvesveidu – ko tādu, ko parasti pirmajā tikšanās reizē nemēdz atklāt. Negaidītus pārsteigumus skatītājiem sola jau “Plus/ mīnus ĪSTAIS” pirmā sērijā, kurā otrās pusītes meklējumos dosies šovā “Lauku sēta” iepazītā skandalozā Violeta.

Viens no gaidītākajiem kanāla STV Pirmā! raidījumiem ir sabiedrībā plaši apspriestais un šokējošais “Caur ērkšķiem uz…”, kura 2. sezonas dalībnieces – desmit grūtībās nonākušas sievietes – ar ekspertu palīdzību centīsies rast pamatu jaunai dzīvei un mainīties pašas. Raidījuma producente Aija Strazdiņa norāda, ka dalībniecēm svarīgākais ir ticēt pašām sev, taču būtisks ir arī sabiedrības atbalsts: “Ir taču tik grūti darīt labus darbus, ja tev neviens netic. Atbalstīsim meitenes – viņas var!” Viens no dalībnieču šīs sezonas galvenajiem uzdevumiem būs stiprināt attiecības ar saviem bērniem un kļūt par labākām mammām. Jaunajā “Caur ērkšķiem uz…” sezonā, kuras pirmizrāde gaidāma jau septembra beigās, raidījuma vadītājam Jānim Bukumam pievienosies arī dejotāja, horeogrāfe Liene Stepena.

Tāpat kanālā STV Pirmā! jau nākamajā otrdienā, 14. augustā plkst. 21:00 ar patīkamiem pārsteigumiem atgriezīsies iemīļotais sarunu šovs “Starp mums runājot”, kura vadītājiem Valdim Melderim un Dainai Jāņkalnei jaunā un mājīgā studijā šosezon pievienojas arī aktrise un TV personība Zane Vaļicka. Raidījuma vadītāji sola atklātas sarunas un negaidītas atzīšanās – jau sezonas atklāšanas pasākumā Zane Vaļicka atklāja par sevi ko iepriekš nedzirdētu. Izrādās, ka viņas slepenā aizraušanās ir izšūšana krustdūrienā!

Drosmīgus izaicinājumus sabiedrībā valdošajiem stereotipiem metīs Dainas Jāņkalnes autorraidījums “Sieviete. Personīgi”, kas pie STV Pirmā! skatītājiem dosies jau 15. augustā. Ik trešdienas vakaru raidījums tiks veltīts kādai sievietei būtiskai, taču neērtai tēmai, par ekspertiem aicinot viedokļu līderus un personības, kuras savā pieredzē gatavas dalīties ar citiem.

Foto:

LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
FOTO: talantīgā dziedātāja Linda Leen savaldzina klausītājus un skatītājus Rīgas centrā
6 stundas
BM
Barba Meija
Kokteilis
Gluži kā burves: TOP 5 zodiaka zīmju pārstāves, kas ir vislieliskākās saimnieces
23 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
TESTS: cik labs grāmatu pazinējs tu esi – vari nosaukt šo 18 grāmatu pareizos nosaukumus?
1 diena

Lasītākie raksti

Par svarīgo

OZ
Olafs Zvejnieks
Ekonomika
Kam ticēt – realitātei vai solījumiem? Ekskluzīva saruna ar “PNB Bankas” vienu no īpašniekiem, miljardieri Rodžeru Tamrazu
Ekskluzīvi 2 stundas
LA
LA.LV
Ekonomika
Pētījumā atklāj, kur Latvijā dzīvot ir dārgi
2 stundas
LE
LETA
Latvijā
Ministru viedokļiem daloties, valdība vēl nepieņem lēmumu par LU rektoru
57 minūtes
LE
LETA
Latvijā
Atsavinās trīs Sprūdam un viņa ģimenei piederošos zemesgabalus Skanstē
1 stunda
MA
Māris Antonevičs
Pasaulē
Māris Antonevičs: Krievi vairs negrib Štirlicu
7 stundas