Biezu, dabiska izskata uzacu mode jau vairākus gadus ir atgriezusies. Diemžēl ne visām sievietēm izdodas uzacis pēc dažādām modes tendencēm (piemēram, permanentais grims) atkal padarīt veselīgas un biezas. Tāpēc esam apkopojuši vienkāršu, bet efektīvus ieteikumus, kas palīdzēs šo problēmu atrisināt.

Lai uzacis ātrāk augtu, tās nepieciešams stiprināt. Iekšķīgi ieteicams lietot preperātus, kas stimulē matu augšanu – tas veicinās arī uzacu matiņu augšanu. Šim mērķim noderīgi būs B grupas vitamīni un aminoskābju kompleksi.

Lietot vitamīnus ir svarīgi, taču lai sasniegtu labāku rezultātu, vitamīni ir jālieto arī no ārpuses. Vislabāk šim mērķim derēs uzacīm paredzētas eļļas vai kondicionieri, kas pastiprina matiņu augšanu, kā arī tos nostiprina. labi piemērotas būs diždadža vai rīcineļļa.

Nekautrējieties konsultēties ar speciālistiem. Meistars jums palīdzēt piemeklēt sejai visatbilstošāko uzacu formu, kā arī iemācīs uzacis sakārtot tā, lai tās izskatās koptas.

Lai uzacis ataugtu dabiskas, to matiņus nedrīkst izraut. Tas ir loģiski, bet tieši šajā nosacījumā daudzas no mums pieļauj kļūdu.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem