Kokteilis
Baudi

Dzīvo ar komfortu Positivus festivālā0

Publicitātes foto

Komfortabla un mājīga atpūta. Arī šovasar Positivus festivālā būs iespēja nakšņot Daydreamers īpašajā Pop-Up viesnīcā, kas nodrošinās luksusa klases nakšņošanu. Daydreamers Pop-Up viesnīca tiks ierīkota telšu pilsētiņā norobežotā teritorijā. Tā būs lieliska atpūta pēc kārtīgas festivāla un mūzikas baudīšanas dienas diviem, četriem vai pat sešiem cilvēkiem kopā. Tirdzniecībā ir pieejamas arī transportlīdzekļu novietošanas biļetes – autostāvvieta, kemperi un motocikli.

Daydreamers Pop-Up viesnīca Positivus festivālā atradīsies pašā festivāla telšu pilsētiņas teritorijā. Viesnīcas teritorija tiks norobežota no citiem apmeklētājiem un būs pieejama tikai Daydreamers viesnīcas klientiem ar īpašām aprocēm. Ierašanās laikā festivālā tiks veikta rezervācijas un ID pārbaude, kā arī līguma par telts lietošanas noteikumiem parakstīšana. Atgādinām, ka festivāla un telšu pilsētiņas biļetes nav iekļautas viesnīcas biļetes cenā. Vairāk informācijas par Daydreamers VIP teltīm un noteikumiem var atrast festivāla mājaslapā.
Lai būtu iespējams izbaudīt festivāla gaisotni bez liekām raizēm par transportlīdzekļa novietošanu, Positivus festivāla organizētāji piedāvā izdevīgas novietošanas iespējas automašīnām, motocikliem un kemperiem.

Autostāvvietas biļete vienreizējai iebraukšanai izmaksās 6 eiro un abām festivāla dienām autostāvvietas abonements ar neierobežotu iebraukšanu/ izbraukšanu izmaksās 10 eiro. Savukārt, kemperiem būs paredzēta norobežota kemperu zona, kur komplektā nāks četras telšu pilsētiņas aproces. Kemperu novietošana bez elektrības izmaksās 30 eiro un ar elektrību 60 eiro. Kemperu novietošana autostāvvietā izmaksās 15 eiro. Ja uz festivālu plāno ierasties ar motociklu stāvvietas cena būs par iebraukšanas reizi 5 eiro, savukārt abonements abām festivāla dienām ar neierobežotu iebraukšanu/ izbraukšanu izmaksās 10 eiro.

Šogad festivālā uzstāsies: Disclosure Dj set, The 1975, Underworld, Royal Blood, Cut Copy, Elderbrook, Superorganism, Ivan Dorn, Daddy Was A Milkman, ansis, Adam Naas, Husky Loops, Ewert and The Two Dragons, Emma – Jean Thackray, Very Cool People, Funk Therapy Collective, Kautkaili, The Coco’nuts, Bezgalībieši, Makree live un daudzi citi. Šī nebūt nav galīgā festivāla programma un vēl gaidāmi papildinājumi.

Positivus festivāla 2019 biļešu cenas:

 • 2 dienu biļete bez telts vietas – €65
 • 2 biļete ar telts vietu – €73
 • 1 dienas biļete – €40
 • Biļete ieejai Telšu pilsētiņā – €10
 • VIP biļete – €250
 • 2 dienu Grupas biļete (6 cilvēkiem) bez telts vietas – 325
 • 2 dienu Grupas biļete (6 cilvēkiem) ar telts vietu – 365
 • Daydreamers VIP telts 2 vietīga – € 250
 • Daydreamers VIP telts 4 vietīga – € 280
 • Daydreamers VIP telts 6 vietīga – € 300
 • Daydreamers LUX telts 2 vietīga – € 600
LA.lv