Kokteilis
Dzīvo

Dzīves likumi un lāsti: no kā neizbēgt katrai zodiaka zīmei0

Foto: Unsplash

Visam, ko mēs darām, ir sekas. Viss sliktais, ko dzīvē paveicam, atgriežas, bet katrai zodiaka zīmei šis princips darbojas citās dzīves sfērās, atkarībā no katra indivīda interesēm un dzīves uztveres.

Katrai zodiaka zīmei ir savi plusi un savas vājības, kas reizēm liek zaudēt galvu un pazudināt visu to, pie kā bija tik ilgi strādāts. Vairums cilvēku kāpj uz vieniem un tiem pašiem grābekļiem atkārtoti. Tas, diemžēl, visticamāk, nekad arī nemainīsies. Tāda ir mūsu daba.

Auns

Aunam pēc bumeranga principa atgriežas viņa vārdi un pateiktais, kam, taisnību sakot, viņi reti domā līdzi. No vienas puses tas, protams, ir labi, ka viņi ir tieši, bet no otras puses tas ir postoši viņiem pašiem. Mēdz gadīties, ka, piemēram, Aunam ir vajadzīga kāda kolēģa palīdzība, bet viņš atceras Auna teikto. Auni palīdzību lūdz reti, taču dzīvē var gadīties visādi. Tāpēc arī šis ir bumerangs, kas atgriežas atpakaļ ar paša pateikti, kas, vairumā gadījumu, nav bijis nekas labs.

Vērsis

Vērši ir pārāk augstās domās par sevi, tāpēc liktenis viņiem to atgriež kā neveiksmes mīlas jomā. Gandrīz visi Vērši uzskata, ka ir ideāli, tāpēc bieži attiecībās dara nepiedodamas lietas. Tas ļoti negatīvi atspēlēsies uz Vērsi pašu – agri vai vēlu.

Dvīņi

Dvīņi neciena to, ko viņiem dara citi, tāpēc bieži vien attopas vienatnē. Viņu vieglprātība un “man vienalga” attieksme pret tiem, kas viņus bieži vien glābj, mīl un ciena arī ir viņu lāsts, jo liktenis Dvīņiem agri vai vēlu atņem labākos draugus un mīļotos cilvēkus.

Foto: Unsplash

Vēzis

Vēžu lāsts, kas viņus nekad neatlaiž ir manipulēšana. Viņi mīl, kad viss tiek kontrolēts, tāpēc liktenis bieži izdara viņu dzīvē kaut ko tik haotiska, kas sagrauj visu labo, kas bijis paveikts līdz tam.

Lauva

Lauvas domā tikai par sevi un savu ģimeni, uzspļaujot visam, kas notiek apkārt. Viņu pasaule griežas tikai ap viņu pašu orbītu. Kad tas attiecas uz viņu draugiem, Lauvas novēršas. Draugu patiesībā viņiem ir maz – lielākoties tie ir cilvēki, kam dotajā brīdī ir izdevīgi būt Lauvas tuvumā. Lauva to ir pelnījusi, jo ir ļoti egoistiska zīme, tāpēc tādi paši cilvēki apkārt, ir tikai likumsakarīgi.

Jaunava

Jaunava nepārtraukti par kādu šaubās un paredz kaut ko sliktu. Visums to nepiedod un patiešām atņem Jaunavām veiksmi. Neizmērojamais pesimisms Jaunavām nāk atpakaļ kā neveiksme attiecībās, biznesā un finansēs.

Foto: Unsplash

Svari

Svari ir pārāk gaisīgi, tāpēc dzīve viņiem piespēlē dažādus pārbaudījumus. Viņi reti kad apmeklē ārstu, neseko tam, cik daudz naudas tērē, neveselīgi ēd. Pēc tam viņi ir pārsteiguma pilni, kāpēc viņiem ir maz naudas vai slikta pašsajūta.

Skorpions

Skorpioniem patīk intrigas, manipulēšana un viņi viegli atbrīvojas no cilvēkiem, kas viņiem nepatīk. Tieši tāpēc viņus aprunā. Tieši tāpēc zvaigznes viņiem sagādā nemitīgas problēmsituācijas, atņemot spēju noteikt īstus draugus no sliktiem cilvēkiem.

Strēlnieks

Strēlnieks ir pārmērīgi netaktisks un brīvību mīlošs. Rodas iespaids, ka viņi domā tikai par sevi. Viņi dievina, kad viņus sauc par uzvarētājiem, tāpēc ir gatavi izdarīt visu, lai uzvarētu. Bumeranga princips viņiem atgriežas ar nemitīgām, ikdienišķām likstām un problēmām.

Foto: Unsplash

Mežāzis

Mežāzis mīl tēlot pasaules karali. Viņi ir pārmērīgi nopietni, tāpēc liktenis bieži viņiem sagādā dažādas komiskas problēmsituācijas, kuru dēļ pārējie par viņiem smejas. Tas mēdz gadīties ne pārāk bieži, bet ļoti trāpīgi.

Ūdensvīrs

Ūdensvīrs iztēlojas sevi kā varoni, kam liktenis uzticējis glābt pasauli no bēdām. Viņi cenšas pasaulei dot savu domu gājienu, uzspiež savu viedokli citiem cilvēkiem un savu taisnību padara par vienīgo iespējamo, tāpēc par to liktenis viņu soda ar ģimenes problēmām.

Zivis

Ar Zivīm pēc būtības viss ir vienkārši – viņas ir sapņotājas, kas dzīvo tikai savā iedomu pasaulē. Viņām pietrūkst atbildības, tāpēc viņi paši sevi arī soda, jo maz kas viņas uztver nopietni.

Foto: Unsplash

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem

LA.lv