Kokteilis
Baudi

Dzintaru koncertzāli ieskandinās populārā popmūzikas grupa Uma2rman0

Publicitātes foto

13.jūnijā Dzintaru koncertzālē uzstāsies krievu popmūzikas grupa “Uma2rman”, informē portāls balticevents.info.

Grupa sasniedza popularitāti pateicoties saviem labākajiem darbiem. Grupas sastāvu veido divi brāļi
– Vladimirs un Sergejs Kristovski no Ņižņijnovgorodas kļuva populārie pēc uzstāšanas Zemfiras koncerta ietvaros, kur izpildīja savu dziesmu “Прасковья”.

Gan “Прасковья”, gan viņu nākošā liriskā kompozīcija “Проститься” kļuva par absolūtiem hitiem, un grupa tika atzīta par “Labāko debiju” MTV Russian Music Awards prēmijā. Grupas panākumus noteica arī dziesma “Ночной дозор”, kas kļuva par saundtreku režisora Timura Bekmambetova blogbāsterim.

Pirmais “Umaturman” albums – “В городе N” tika izpārdots vairāk nekā 1 000 000 eksemplāros un saņēma platīna statusu.

Gadu gaitā grupa jau kļuvusi par vienu no visiemīļotākajām un vispopulārākajām valstī, un arī ārpus tās robežām.

Otra albuma prezentācija ar nosaukumu “А может, это сон” notika sporta kompleksā “Olympijskij” – Maskavas lielākajā koncertzālē, pulcējot tur vairāk kā 15 000 skatītāju.

Pēc veiksmīgā albuma “Ļīé, āåñķà!” pirmizrādes (2016), kura jau pirmajās pārdošanas dienās kļuva par iTunes līderi, brāļiem izdevās izlaist vel vairākas nozīmīgas dziesmas.

Brāļi uzrakstījuši arī galveno dziesmu TV seriālam “Папины дочки”, piedalījušies saundtreka tapšanā animācijas filmai “Белка и стрелка. Звездные собаки”, kurā kopumā skan uzreiz trīs kolektīva dziesmas.

2016.gadā grupa izdeva albumu “Пой, весна!”, kas pirmajā iznākšanas dienā burtiski uzspridzināja iTunes. Šī dziesma arī kļuva par filmas “Последний богатырь” saundtreku un ieguva Nacionālo muzikālo prēmiju kā gada labākais saundtreks.

Koncertā Dzintaros grupa izpildīs savas populārākās dziesmas, kā arī iepazīstinās klausītājus ar jauniem darbiem.

Biļetes uz koncertu var iegādāties “Biļešu Serviss” kasēs.

Video:

LA.lv