Kokteilis
Baudi

Jūrmalā šodien muzicēs leģendārā grupa “Mumiy Troll” – sniegs akustisko koncertu0

Foto: Scanpix

Šodien Dzintaru koncertzālē norisināsies akustiskā koncertprogramma “Vakara tēja” ar “Mumiy Troll” bez simfoniskā orķestra Latvijā, aģentūru LETA informēja grupas “Mumiy Troll” pārstāvji.

Koncertprogrammā tiek atskaņotas gan romantiskas balādes, gan labi pazīstami un klausītāju iemīļoti hīti. Koncertprogrammas laikā ikviens grupas dalībnieks spēlē gandrīz visus instrumentus, mainoties vietām, piemēram, grupas bundzinieku Oļegu Punginu skatītāji redzēs gan pie klavierēm, gan pie akustiskās ģitāras un basģitāras.

Koncertprogramma “Vakara tēja” ir ne tikai jauns scenogrāfiskais un grupas muzikālā materiāla pasniegšanas veids, bet arī nebijis “Mumiy Troll” radošais virziens, stāsta grupa pārstāvji. Koncertprogrammas skatuvisko noformējumu izstrādāja “Illuminarium3000” komanda no Pēterburgas, kura savos darbos izmanto 3D “mapingu”, mūsdienu mediju mākslu un gaismas dizainu.

Saistītie raksti

Krievijā notikušajos koncertos tika radītas specifiskas skatuves dekorācijas, kuru pamatā trapecveidīga spoguļvirsma, kas līdzinās kosmiskam kuģim un atradās virs muzikantu galvām. Pēdējais šāda veida koncerts norisinājās pirms aptuveni divdesmit gadiem ar nosaukumu “Neparastais koncerts”.

“Vakara tēja” ir dziesmas nosaukums no grupas albuma “Šamora”. “Vakars ir mierpilns laiks, kad valda klusums un miers. Tas ir atklātu sarunu un sirsnīgu atklāsmju laiks,” skaidroja grupas “Mumiy Troll” līderis Iļja Lagutenko.

Мумий Тролль video klips “Вечерний Чай 2018”:

LA.lv