Svētdien – 28. janvārī – 25. dzimšanas dienu svinēs dziedātājs Dzintars Čīča, kurš jau vairākus gadus dzīvo un strādā Anglijā, bet uz Latviju atbrauc sniegt koncertus. Viņa jubilejas koncertturneja “Bučas visiem!” sāksies 16. februārī.

Žurnālā “Kas Jauns” viņš atklāj, ka, strādājot Latvijā, piemēram, kādā veikalā, viņš nejustos labi, ja katrs trešais rādītu ar pirkstu, jo atpazītu. “Es arī nespētu Latvijā iztikt ar pārdevēja algu… Man daudzi prasa, vai tad te ar mūziku nevar nopelnīt? Bet es negribu pārvērsties par mūziķi, kurš dzied jebko un jebkādos apstākļos. Labāk kārtīgi strādāju pie koncertprogrammas reizi divos gados, nekā cenšos vienmēr būt aktuāls un kļūstu apnicīgs.”

Sākotnēji Anglijā puisis iztiku pelnījis, gan strādājot šokolādes fabrikā, gan apģērbu veikalā, gan arī par kurjeru. Bet pēdējā pusgada laikā viņš ticis pie jauna darba – Dzintars ir klientu konsultants interneta veikalā “Amazon”. Viņš atzīst, ka ar nopelnīto var dzīvot brīvi, nedomājot par rītdienu, bet lieliem pirkumiem pagaidām nevar atlicināt. “Gribētos nedaudz ieguldīt Sabiles mājas remontā. Kopš aizbraukšanas mana istaba palikusi galīgā novārtā, gribētu to uzfrišināt, lai vienmēr būtu prieks atgriezties.”

Pirms diviem gadiem Dzintars Latvijā ieradās ar līgavu Sanitu, tomēr pāris pēc šova “Izklausies redzēts”, kurā piedalījās Dzintars, izšķīrās. Kopš tā laika Dzintars ir viens. “Jā, šobrīd varu teikt, ka manā dzīvē atkal ir baltā līnija. Attiecību jomā gan jaunumu man nav. Nevaru iepriecināt ar jaunu romantisku stāstu. Iepriekšējās attiecības bija pārāk liels pārdzīvojums, lai tik ātri meklētu jaunas,” atklāts žurnālā ir dziedātājs.